پنجمین نشست تخصصی توسعه سرمایه گذاری در شیراز برگزار می شود all tv logo

پنجمین نشست تخصصی توسعه سرمایه‌گذاری در شیراز برگزار می‌شود
فارسشیراز

هومان معصومی گفت: پنجمین دوره از سلسله نشست‌های تخصصی آسیب‌شناسی، رفع چالش‌ها و توسعه سرمایه‌گذاری در شیراز با موضوع «سازوکار‌های افزایش مشارکت مردمی در پروژه‌های سرمایه‌گذاری؛ از طریق جذب سرمایه‌های خرد» پنجشنبه ۲۶ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

او افزود: در این نشست که به‌صورت تخصصی به بررسی موضوع جذب سرمایه‌های خرد و روش‌های تأمین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری می‌پردازد، میزبان جمعی از مدیران سازمان‌های بورس و فرابورس کشور، مدیران عامل برخی شرکت‌های تأمین سرمایه و گروه‌های مالی از جمله گروه مالی شهر از مجموعه دستگاه‌های متولی حوزه اقتصاد و سرمایه‌گذاری همچون اتاق بازرگانی، خانه صنعت، معدن و تجارت در سطح استان، همچنین اساتید اقتصاد و بازرگانی دانشگاه شیراز و دانشگاه آزاد اسلامی خواهیم بود.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز اضافه کرد: مخاطبان اصلی پنجمین نشست تخصصی، اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، شهرداران مناطق یازده‌گانه و معاونان مالی و اقتصادی و نیز مدیران دستگاه‌های متولی یا تأثیرگذار بر توسعه اقتصادی و سرمایه‌گذاری در شهر شیراز می‌باشند که از ساعت ۸ تا ۱۲:۳۰ روز پنج‌شنبه، ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ در سالن ملاصدرای مجموعه آموزشی فرهنگیان به بحث و گفتگو خواهند نشست.

معصومی یادآوری کرد: از سال ۱۴۰۰ تاکنون، چهار دوره نشست تخصصی با موضوعات مختلف باهدف تقویت سرمایه‌گذاری در شیراز برگزارشده است که گفت‌وگوی صمیمانه با سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی و تدوین سند آسیب‌شناسی سرمایه‌گذاری در شیراز، تهیه و اجرای طرح پنجره واحد سرمایه‌گذاری در شهرداری شیراز، تدوین سند راهبردی استفاده از استارتاپ‌ها و دانش‌بنیان‌ها در سرمایه‌گذاری، تهیه طرح اولیه مشوق‌های سرمایه‌گذاری و تدوین سازوکار‌های تنوع‌بخشی به فرصت‌های سرمایه‌گذاری از جمله دستاورد‌های این نشست‌ها بوده است.

چهارمین دوره نیز آبان ماه سال جاری با موضوع تنوع‌بخشی به فرصت‌های سرمایه‌گذاری برگزار شد.

باشگاه خبرنگاران جوانفارسشیراز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهدی ترابی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان حضور یافت.

نیم ساعت پیش

فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) از دولت کانادا خواست تا صدور ویزا برای شرکت‌کنندگان در مسابقات کاندیداها را تسریع بخشد.

نیم ساعت پیش

فرمانداران شهرستان کاشان و اردستان آرائی قطعی حوزه انتخابیه خود را اعلام کردند.

نیم ساعت پیش

وزیر خارجه دولت موقت لبنان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی باید از همه مناطق لبنانی که اشغال کرده بیرون برود گفت که کشورش خواهان جنگ نیست و رژیم اسرائیل نباید قدرت حزب الله را دست کم بگیرد.

نیم ساعت پیش

سازمان ملل از انتصاب یک دیپلمات آمریکایی به عنوان معاون نماینده این سازمان در امور لیبی خبر داد.

نیم ساعت پیش

رئیس راهبری شرکت ملی گاز کشور گفت: روز گذشته میزان مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری به عدد ۶۵۵ میلیون مترمکعب رسید.

نیم ساعت پیش

آیت‌الله رئیسی در پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قدردانی کرد.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تمدید یک هفته‌ای برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 خبر داد.

نیم ساعت پیش

‌با شمارش صندوق‌های شهری و روستایی، ‌نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مختلف انتخابیه مشخص شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...