خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

عضو ارشد جهاد اسلامی در گفتگوی اختصاصی با تسنیم: هرگز تسلیم نمی شویم در جنگ اراده ها پیروز خواهیم شد اخبار آسیای غربی اخبار بین الملل تسنیم Ta


عضو ارشد جهاد اسلامی در گفتگوی اختصاصی با تسنیم: هرگز تسلیم نمی‌شویم؛ در «جنگ اراده‌ها» پیروز خواهیم شد

محمد شلح از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفتگو با خبرنگار تسنیم تأکید کرد سرزمین‌های اشغالی هرگز در آرامش و ثبات نخواهند بود و مقاومت تسلیم نخواهد شد. او درگیری‌های اخیر را «جنگ اراده‌ها» خواند.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل تسنیم، محمد شلح از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفت و گو با خبرنگار تسنیم تأکید کرد مقاومت فلسطینی در «نبرد اراده‌ها» نهایتا پیروز خواهد شد و سرزمین‌های اشغالی هرگز در آرامش و ثبات نخواهند بود.

 

 

او در ابتدای صحبت‌های خود از ملت ایران بابت پی‌گیریاخبارفلسطین قدردانی و اعلام کرد که شلیک همزمان نزدیک به صد موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و در ادامه تداوم درگیری میان طرفین باعث شده تا صدای آژیر خطر در شهرها و شهرک‌های صهیونیست‌نشین مانند تل‌آویو، اشدود و عسقلان به گوش برسد.

این رهبر جهاد اسلامی در بخشی از صحبت‌های خود، درگیری‌های 24 ساعت اخیر غزه را نشان دهنده «جنگ اراده‌ها» دانست و تأکید کرد تمامی گزینه‌ها روی میز جهاد اسلامی قرار دارد و این جنبش هرگز تسلیم نخواهد شد.

او در این زمینه اظهار داشت: «ما راه مقاومت را انتخاب کرده‌ایم و به ملت و هواداران خود تعهد داده‌ایم که به این مسیر وفادار بمانیم. ما به خدایی عشق می‌ورزیم که ما را برای مبارزه و جنگیدن با جنایتکاران و قاتلان اشغالگر انتخاب کرده تا سرزمین مقدسمان را  آزاد کنیم. ما یقین داریم که یک نبرد طولانی و پرهزینه در پیش داریم و هرگز تسلیم نخواهیم شد.»

محمد شلح در زمینه میانجیگری مصر و برخی طرف‌های عربی، افزود: «این میانجی‌ها از طرف صهیونیست‌ها فشار وارد می‌کنند تا شرایط مد نظر دشمن را بپذیریم؛ اما ما هرگز به این ذلت تن نمی‌دهیم و با عزم راسخ و اراده آهنین در برابر متجاوزین می‌ایستیم. ما ایمان داریم که پیروزی ان شاء الله از آن مقاومت خواهد بود.»

مقام حزب‌الله: تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان ناشی از درماندگی آن است
لحظه به لحظه با فلسطین| تل‌آویو و فرودگاه بن‌گوریون هدف قرار گرفتند/ شلیک 200 موشک و راکت به اراضی اشغالی/ پهپادهای مقاومت وارد نبرد شد
« آلاء قدوم» دختر بچه فلسطینی که صدایش خاموش شد

 

انتهای پیام/

 #‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایران آنلاین-تصادف مرگبار اتوبوس با یک دستگاه ون در تهران : :

1 ساعت پیش

ایران آنلاین-آغازِ پایانِ تولید تورم شبکه بانکی در دولت سیزدهم : :

1 ساعت پیش

قطعاً عجیب است، ولی امروز صبح پروازی از تهران به سمت نجف انجام خواهد شد که قیمت هر بلیت آن چیزی نزدیک به ۵۸ میلیون تومان است، این در حالی است که برای مسافت دورتری مانند سفر از تهران به فرانکفورت، با همان ایرلاین و در همین روز، قیمت کمتر از ۱۸ میلیون تومان خواهد بود.

2 ساعت پیش

در سال‌های گذشته بویژه قبل از محاصره غزه مجموعه‌ای از تنش‌ها و درگیری‌ها میان غزه و اسرائیل وجود داشت اما در جنگ اخیر، یک اتفاق نسبتاً جدیدی رخ داد.

1 ساعت پیش

استاندار یزد با بیان اینکه اجرای پروژه‌های تأمین آب در این استان با شتاب در حال اجراست، گفت: با بهره‌برداری از خط پدافندی آب به منظور تأمین آب مورد نیاز در پیک مصرف و شرایط اضطراری، امکان انتقال 60 میلیون مترمعکب آب در استان یزد مهیا می‌شود.

1 ساعت پیش

ایران آنلاین-نشست مشترک دولت و مجلس عصر امروز برگزار می شود : عضو هیات رییسه مجلس: :

1 ساعت پیش

ایران آنلاین-سفیر ایران بر لزوم تقویت هرچه بیشتر روابط با لبنان تاکید کرد : :

1 ساعت پیش

دستور کار جلسه علنی امروز مجلس اعلام شد که براساس آن طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوقهای بازنشستگی در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

2 ساعت پیش

تفتیش خانه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق امریکا که به تأیید روز گذشته اف بی آی، حاوی اسناد فوق‌محرمانه دولتی بوده، باعث نگرانی کارکنان اف‌بی‌آی درباره سلامتی خود و خانواده‌شان شده است.

1 ساعت پیش

بیشتر...