ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

تغییر ترکیب تیم ملی تنیس روی میز بانوان ورزش سه

کد خبر : 1866490 |04 بهمن 1401 ساعت 11:56 |233 بازدید |0دیدگاه

تغییر ترکیب تیم ملی تنیس روی میز بانوان

با توجه به در پیش بودن دو رویداد آسیایی، قرار است بعد از یک سال رقابت‌های انتخابی به منظور تعیین ترکیب جدید تیم ملی تنیس روی میز بانوان برگزار شود.

تغییر ترکیب تیم ملی تنیس روی میز بانوان

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران که بعد از حضور در مسابقات تیمی قهرمانی جهان (مهرماه - چین) در هیچ رویداد دیگری شرکت نداشت، قرار است فصل جدید اردوها و اعزام‌های خود را با برگزاری رقابت‌های انتخابی به منظور تعیین ترکیب جدید آغاز کند.

زمان دقیق برگزاری این رقابت‌ها مشخص نیست اما قرار است با حضور ۱۲ بازیکن برگزار شود. این بازیکنان از طریق رنکینگ جهانی و نتیجه رقابت‌های آزاد و دسته‌ یک بزرگسالان مشخص می‌شوند.

مسابقات تنیس روی میز آزاد و دسته یک بزرگسالان از ۱۸ بهمن ماه در زنجان آغاز می شود. ۸ بازیکن برتر شرکت کننده در این رقابت‌ها همراه با ۴ نفر برتر رنکینگ جهانی، ترکیب بازیکنان شرکت کننده در مسابقات انتخابی تیم ملی را تشکیل می‌دهند.

به واسطه برگزاری این رقابت‌ها و با در نظر گرفتن تعداد نفرات اعزامی به رویدادهای پیش رو، ترکیب جدید تیم ملی مشخص می‌شود.

مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی دو رویداد پیش روی تنیس روی میز بانوان است. کره‌ای‌ها ۳ تا ۱۰ سپتامبر میزبان مسابقات قهرمانی آسیا هستند. بازی‌های آسیایی اول تا ۱۶ مهرماه برگزار می شود.

آخرین رقابت‌های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز بانوان اسفندماه سال گذشته و با توجه به در پیش بودن بازی‌های کشورهای اسلامی، بازی‌های آسیایی (لغو شد) و مسابقات قهرمانی جهان آخرین رقابت انتخابی برگزار شد که طی آن ندا شهسواری، شیما صفایی، مهشید اشتری و پریناز حاجیلو در ترکیب قرار گرفتند. البته الینا رحیمی برای مسابقات جهانی به این ترکیب اضافه شد.

تنیس بانوان
تنیس روی میزتنیس روی میز
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...