خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

غرب برای زنان چیزی جز حقارت نداشته است ایسنا

غرب برای زنان چیزی جز حقارت نداشته است

ایسنا/البرزامام جمعه کرج گفت: افتخار زن در دنیای غرب آن است که خود را در چشمان هوس باز مورد توجه قرار دهد. دنیای غرب زن را به اسم آزادی وارونه وارد عرصه اجتماع می‌کند و نقش مادری، کرامت و آرامش را از او گرفته است .

به گزارش ایسنا، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه چهارم آذرماه کرج گفت: دشمنان در تلاش هستند مردم به ویژه جوانان را ناامید کنند اگرچه نابودی استکبار جهانی و رژیم غاصب نزدیک است.

امام جمعه کرج خاطرنشان کرد: امید آفرینی یکی از شاخص‌های اصلی ایران دوستی است و کسانی که القای ناامیدی می‌کنند ایران ستیز هستند.

حسینی همدانی با بیان اینکه نباید بگذاریم دشمنان در قالب دفاع از منافع ملی القای یأس داشته باشند، گفت: بنابراین نویسندگان، روحانیون و افراد تاثیر ذار باید شاخصه‌های امید و پیشرفت را تبیین کنند.

وی با اشاره به هفته بسیج، از حضرت زینب به عنوان یک بانوی بسیجی یاد کرد و گفت: این در حالی است که افتخار زن در دنیای غرب آن است که خود را در چشمان هوس باز مورد توجه قرار دهد. دنیای غرب زن را به اسم آزادی وارونه وارد عرصه اجتماع می‌کند و نقش مادری، کرامت و آرامش را از او گرفته است .

وی ادامه داد: غرب برای زنان چیزی جز حقارت نداشته و امروز اوج خواسته عده‌ای این است که سرویس دانشگاه مختلط باشد. باید بحث انقلاب جنسیتی را تبیین کرد و مسیری که در غرب طی شده در این زمینه را بیان داشت .

امام جمعه کرج گفت: بسیج با شناخت از انقلاب و دفاع از آن مقابل دشمن ایستاد و در جنگ شناختی دشمن مقاومت کرد و بدون اسلحه حتی مظلومانه هم برخی از بسیجیان جان باختند .رازماندگاری بسیج که امروز از مرزهای کشور عبور کرده و سد مقابل استکبار جهانی به شمار می رود، به خاطر ویژگی های این نهاد مردمی از جمله ولایی بودن ، وفاداری به ارزش های انقلاب اسلامی و الهی ، روشنگری در برابر جریانات سیاسی ، اهل جهاد تبیین بودن و غیرتمند در دفاع از منافع ملی است .

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها می‌گوید که شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد که چنین ماموریتی را به نیروی انتظامی واگذار نکرده بودیم یا چنین انتظاری را از نیروی انتظامی نداشته‌ایم.

4 ساعت پیش

بارش سنگین برف پاییزی منطقه پلور جاده هراز را سفید پوش کرده است.

5 ساعت پیش

امباپه رکورد رونالدو و پله را با هم شکست.

3 ساعت پیش

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با توجه به نتایج ضعیفی که تیم ملی فوتبال کشور در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کسب کرد، خواستار آسیب شناسی این نتایج از سوی دستگاه‌ های مسئول شد.

5 ساعت پیش

در حالی که دشواری‌های تولید دام عشایر به دلیل خشکسالی ها، مشکلات تامین نهاده و خشکی مراتع به شدت افزایش یافته است، فعالان اقتصادی از خروج غیر قانونی دام‌ها به خارج از کشور خبر می‌دهند.

4 ساعت پیش

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، تا پایان روز دوشنبه (۱۴ آذر) همراه با بارش باران و برف و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود. آسمان شهر تهران فردا (۱۴ آذر) نیمه‌ابری تا ابری و دربعضی ساعت‌ها بارش باران، در صبح مه رقیق با احتمال بارش پراکنده برف با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۶ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه (۱۵ آذر) نیمه ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

4 ساعت پیش

عکس جدید که رامین رضاییان در اینستاگرام منتشر کرد.

3 ساعت پیش

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از بارش شدید برف در محور لواسانات خبر داد و از مردم درخواست کرد اگر کار ضروری ندارند به این محور مراجعه نکنند.

5 ساعت پیش

بیشتر...