ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

سهرابی: تقصیر عالیشاه ترابی هم بود ورزش سه

کد خبر : 1825315 |30 اردیبهشت 1401 ساعت 12:47 |17,648 بازدید |8دیدگاه

تراکتور اتفاقات و تحرکات رخ داده را تایید نمی‌کند

سهرابی: تقصیر عالیشاه و ترابی هم بود

مدیرعامل باشگاه تراکتور می‌گوید شورای تامین اجازه حضور بیش از سی درصد هواداران در استادیوم را داده بود.

به گزارش ورزش سه، میر معصوم سهرابی صبح امروز روی خط برنامه "ورزشگاه" حاضر شد و درباره اتفاقات رخ داده در حاشیه دیدار تراکتور و پرسپولیس صحبت کرد.

او که معتقد است اتفاقات توسط عده‌ای ناشناس و در جهت تخریب‌ چهره هواداران نجیب تراکتور صورت گرفته، می‌گوید مهدی ترابی و امید عالیشاه با سنگ اندازی به سوی بازیکن تراکتور و سکوها باعث تحریک تماشاگران شدند و در نتیجه بازی به جنجال کشیده شد.

* تراکتور اتفاقات و تحرکات رخ داده را تایید نمی‌کند
اتفاقات دیروز در استادیوم یادگار تمام توسط افراد و تماشاگران محدود و ناشناس و در‌ جهت تخریب چهره واقعی هواداران نجیب و با فرهنگ تراکتور انجام شد. در سالیان اخیر در استقبال از تیم های میهمان مثل سپاهان، ذوب آهن، فولاد و تیم های خارجی شور و فرهنگ هواداری تبریزی ها نشان داده شده است. باشگاه این اتفاقات و تحرکات را تایید نمی‌کند.

* فدراسیون بلیت فروشی را به شورای تامین واگذار کرده است
فدراسیون محترم و سازمان لیگ نحوه کنترل بلیت یا برگزاری مسابقات را به شورای تامین استان ها واگذار کرده بود و شورای تامین و سازمان لیگ هم شرط اساسی برگزاری بازی توسط دو تیم را وصل شدن به سامانه ایران من اعلام کرده بود. خوشبختانه در باشگاه تراکتور چندین سال است که بلیت فروشی اینترنتی انجام می‌شود. وصل شدن به سامانه ایران من جزو اولویت های اول ما بوده آن هم با تشخیص رنگ بندی کرونا در استان ها که تبریز آبی بوده است.

* بحث حضور سی درصدی هواداران درست نیست 
حضور سی درصدی هواداران درست نیست. بر اساس تشخیص شورای تامین استان می‌تواند ۴۰ یا ۵۰ درصد باشد. دیروز هم در استادیوم ما طبقه اول تقریبا پر بود و طبقه دوم خالی بود و حدود ۳۵ تا ۴۰ درصد هوادار حضور داشت. اگر‌ تصویر استادیوم را از بالا ببینید ۴۰ تا ۴۵ درصد استادیوم پر بوده است! همه کسانی که در استادیوم بودند بلیت داشتند و اگر اشخاص دیگری هم آمده بودند کنترل در اختیار باشگاه نبود، بر عهده نیروی انتظامی بود. ما بلیت‌‌ها را بر اساس سامانه ایران من فروخته بودیم. حضور سی درصدی به ما ابلاغ نشده بود؛ ظرفیت تماشاگر بر عهده شورای تامین و بر اساس رنگبندی شهرها است. متاسفانه دوستان می‌گویند ۳۰ درصد اما با تشخیص شورای تامین بازی می‌تواند با ۵۰ درصد هم برگزار شود.

* عالیشاه و ترابی باعث تحریک سکوها شدند
سوال من اینجاست؛ کجای دنیا بازیکن حریف به هوادار توهین می‌کند؟ کجای دنیا بازیکن حریف سنگ به سمت تماشاگر پرتاب می‌کند؟ کارهایی که توسط اعضای تیم یا بازیکنان حریف انجام شد مثل سنگی که آقای ترابی به سمت بازیکن ما پرتاب کرد و بازیکن ما مصدوم شد یا سنگی که آقای عالیشاه سمت هوادار پرتاب کرد باعث تحریک سکوها شد. خوشبختانه خدا را شاکریم که با ورود نیروی انتظامی اتفاق خاصی رخ نداد.

* قرار بود بازی ادامه پیدا کند اما پرسپولیس نیامد
من یک گلایه هم از مسئولین و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس دارم. بعد از اینکه بزرگان، سرمربی، کاپیتان تیم و نیروی انتظامی سکوها را آرام کردند، قرار شد بازی ادامه پیدا کند و حتی نماینده فدراسیون و گروه داوری آمدند و حدود ده دقیقه در تونل منتظر شدند تا تیم فوتبال پرسپولیس بیاید و بازی را ادامه بدهد. تضمین داده شد که مسئولان نیروی انتظامی امنیت استادیوم را بر عهده گرفتند اما متاسفانه بازی انجام نشد.

* باشگاه تراکتور هیچ تخلفی انجام نداده است
تعداد محدودی هوادار به طبقه دوم رفته بودند اما باشگاه ما تخلفی نکرده بود. سامانه وجود داشته و دو دوز واکسن کنترل شده است. خوشبختانه مستندات هم آماده است. باشگاه تراکتور هیچگونه تخلفی انجام نداده و متاسفانه در این بخش باشگاه ما ضرر کرده است آن هم در روزی که تیم ما یک سر و گردن از حریف بالاتر بود، از لحاظ فنی خوب بودیم و می‌توانستیم نتیجه خوبی بگیریم. 

تراکتور
میرمعصوم سهرابی (مدیر عامل)
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باشگاه استقلال برای جذب سعید عزت اللهی و فرشید اسماعیلی اقدامات خود را آغاز کرده است.

9 ساعت پیش

فوق‌ستاره پرتغالی در تعطیلات هم بیخیال تمرین نمی‌شود.

7 ساعت پیش

حامد لک دروازه‌بان فصل گذشته پرسپولیس به مس رفسنجان ملحق شد.

9 ساعت پیش

مراسم سردیس از پیشکسوت بوکس ایران با حضور رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد.

9 ساعت پیش

سنتر 218 سانتی متری بسکتبال ایران قبل از سفر به صربستان با تیم ملی جشن ازدواج خود را برگزار کرد.

9 ساعت پیش

محمد مومنی عضو هیات مدیره استقلال در بخشی از صحبت‌های عجیب امروز خود مدعی شد که یکی از بازیکنان مشمول برای فرار از سربازی به تیم ملی دعوت شده که کاملا مشخص بود اتهام او متوجه مدافع مازنی پرسپولیس است؛ فرشاد فرجی!

9 ساعت پیش

ایران درحالی با نتیجه سه بر صفر مغلوب برزیل شد که نمایش شاگردان عطایی سزاوار احترام بود.

9 ساعت پیش

ورزش سه نوشت:سعید صادقی پس از امضای قرارداد لحظاتی را با طرفداران پرسپولیس سپری کرد.

8 ساعت پیش

مهلت اعلام حکم پرونده مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی ایران طبق اعلام دادگاه عالی ورزش یک بار دیگر به تعویق افتاد.

9 ساعت پیش

بیشتر...