خبر 24 |
۱ هفته پیش

تیم ملی فوتسال ایران با آرژانتین مسابقه می دهد خبر24

تیم ملی فوتسال ایران با آرژانتین مسابقه می دهد
به گزارشخبر24، اصولى در این خصوص گفت: پیرو مذاکرات صورت گرفته و تعامل فدراسیون هاى دو کشور ایران و آرژانتین مقرر شد تیم ملى ایران در روزهاى هشتم و دهم جولاى ١٧ و ١٩ تیرماه در کشور آرژانتین به مصاف تیم ملى فوتسال این کشور برود.

او گفت:با توجه به اهمیت برگزارى بازى هاى تدارکاتى با تیم هاى قدرتمند و مدعى مذاکرات خوبى در این راستا صورت گرفت که خوشبختانه نتیجه بخش بود. این دو بازى تدارکاتى مى تواند در مسیر آماده سازى تیم ملى فوتسال جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در کویت بسیار مفید و تاثیرگذار باشد و امیدواریم به بهترین شکل از این فرصت استفاده کنیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در پایان اظهار داشت:فدراسیون تلاش می‌کند با وجود موانع و محدودیت‌های موجود برنامه آماده سازی تیم‌های ملی در تمامی سطوح و رشته‌ها به خوبی دنبال شود، برنامه ریزی بازی‌های تیم ملی فوتبال بزرگسالان ادامه دارد، برنامه مناسبی برای تیم ملی فوتسال در نظر گرفته شده و برنامه آماده سازی تیم‌های ملی امید و نوجوانان هم با پیگیری کمیته‌ها جوانان و بین الملل پیگیری و اجرا می‌شود.


منبع: باشگاه خبرنگاران


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برنامه فوتبال برتر که به خاطر سانسور تصویر وریا غفری مورد انتقادهای زیادی قرار گرفته بود، در برنامه امشب تصویر کاپیتان استقلال را به نمایش گذاشت.

2 ساعت پیش

مجری برنامه فوتبال برتر به نقل از رضا مهدوی داور دیدار جنجالی تراکتور و پرسپولیس گفت: من منتظر بازگشت پرسپولیس به زمین برای ادامه بازی نبودم.

4 ساعت پیش

آخرین وضعیت پرونده بازی تراکتور - پرسپولیس از زبان علیلو دادستان عمومی و انقلاب تبریز را ببینید.

4 ساعت پیش

صحبت های مدیرعامل پرسپولیس درباره دلایل برگزاری دیدار سخپوشان مقابل سپاهان اصفهان در ورزشگاه سیرجان بدون حضور تماشاگران را ببینید.

2 ساعت پیش

دادستان کل کشور با صدور پیامی ضمن عرض تسلیت به جانباختگان حادثه ریزش ساختمانی در آبادان، بر نظارت ویژه بر پرونده و برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد.

4 ساعت پیش

صحبت های سهرابی مدیرعامل تراکتور در اعتراض به حضور یحیی گل محمدی در زمین بازی با وجود محرومیت را ببینید.

3 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مصدومیت و عمل جراحی عیسی آل کثیر را ببینید.

1 ساعت پیش

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: «دولت نیازمند بحث کارشناسی فرابخشی برای اجرای مصوبه اعلامی افزایش حقوق بازنشستگان است»

4 ساعت پیش

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس، قهرمانی رقیب سنتی شان در لیگ برتر را به مدیران و هواداران استقلال تبریک گفت.

1 ساعت پیش

بیشتر...