خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

کاهش چشمگیر سهم بهداشت در اعتبارات محرومیت زدایی ایسنا

کاهش چشمگیر سهم بهداشت در اعتبارات محرومیت زدایی

ایسنا/خراسان جنوبیرئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: با توجه به نیازهای موجود، کاهش چشمگیر اعتبار بهداشتی استان در اعتبارات محرومیت زدایی قابل توجیه نیست و موارد در مرکز پیگیری خواهد شد.

حمید جهانشاهی، امروز شنبه ۲۲ مرداد در شورای برنامه‌ریزی استان اظهار کرد: هرچند اعتبار ۶۰۳ میلیارد تومانی محرومیت زدایی استان در سال جاری، در مجموع ۶.۱۶ درصد رشد دارد اما اعتبار بخش بهداشت کاهش چشمگیری یافته که به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه پیگیری‌های لازم برای اصلاح اعتبار مورد نظر انجام خواهد شد، افزود: در زمینه اعتبارات محروم زدایی که در قالب هشت فصل ابلاغ شده و نیاز است به همه شهرستان‌ها توجه شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی تصریح کرد: خراسان جنوبی از سال ۱۳۸۵ در فاز پنجره جمعیتی قرار گرفته که باید با برنامه‌ریزی مناسب از فرصت موجود به خوبی برای توسعه استان بهره گرفته شود.

جهانشاهی بیان کرد: تحولات جمعیتی استان از سال ۱۳۳۵ تا افق ۱۴۱۵ مورد بررسی قرار گرفته و در آن همه شاخص‌های جمعیتی به خوبی مشخص شده‌اند که در قالب کتابی منتشر شده که در اختیار مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار خواهد گرفت.

وی از اخذ مجوز کانون ارزیابی شایستگی‌های عمومی مدیران حرفه‌ای در استان نیز خبر داد و یادآور شد: این مجوز اولین بار در شرق کشور اخذ شد و برآنیم که با ارزیابی شایستگی‌های عمومی و مدیریتی، دانش، مهارت و نگرش فرد را مورد توجه قرار دهیم و نقش موثری در کادرسازی موفق خواهد داشت.

انتهای پیام #‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم ملی ایران بهترین جایگاه خود را در رنکینگ فیفا قبل از جام جهانی تجربه می‌کند.

6 ساعت پیش

برنامه فوتبال یک بعد از دو هفته تعطیلی به جدول پخش شبکه ورزش بر می‌گردد.

6 ساعت پیش

ید در بسیاری از عملکردهای بدن نقش دارد و کمبود این ماده معدنی می تواند اثرات مخربی بر سیستم ایمنی و غده تیروئید داشته باشد همچنین ممکن است بر کیفیت پوست و مو تاثیر بگذارد. با توجه به اینکه بدن نمی تواند به تنهایی ید تولید کند، باید آن را از طریق مصرف مواد غذایی یا مکمل‌ها تامین کرد.

5 ساعت پیش

زاهدان- وزیر کشور گفت: دشمنان به دنبال از بین بردن آرامش مردم ایران هستند که این امر همواره در طول تاریخ ثابت شده و البته همیشه هم ناموفق بوده‌اند.

5 ساعت پیش

تهران-پویش مهر و کرامت نبوی همزمان با هفته وحدت در شهر‌های مختلف کشور اجرا می‌شود.

5 ساعت پیش

لیندا کیانی، بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از کودکی اش منتشر کرد.

6 ساعت پیش

بالاخره پس از گذشت حدود ۲ ماه از اعلام خبر احتمال افزایش دوباره حقوق کارمندان و گمانه‌زنی‌ها در این خصوص، تکلیف روشن شد و به نظر می‌رسد افزایش حقوق به سال آینده موکول شد.

6 ساعت پیش

مشخص نیست در این بازی چه جملاتی میان بازیکنان دو تیم رد و بدل شده بود که دامنه آن به تونل ورزشگاه و درگیری شدید بین آنها ختم شده است.

6 ساعت پیش

رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از کشف ۷۰۰ تن اضافه تناژ در شش ماه اول سال جاری خبر داد و گفت: با تشدید نظارت بر عملکرد ناوگان باری در محورهای حوزه استحفاظی استان، کشف اضافه تناژ نسبت به سال گذشته افزایش ۸ درصدی داشته است.

6 ساعت پیش

بیشتر...