4 روز پیش
2 بازدید

تایید ضمنی خداحافظی با بشار رسن

تایید ضمنی خداحافظی با بشار رسن

مربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است مدیریت باشگاه با بدقولی بازیکنان را بدبین کرده است.

به گزارشایرانورزشی،کریم باقری مربی پرسپولیس به صراحت به این نکته اشاره می‌کند که باشگاه باید به شکل بهتری به تعهداتش عمل می‌کرد تامشکلاتفعلی به وجود نمی‌آمد.کریم باقریدر ادامه در مورد چند تن از بازیکنانپرسپولیسکه در شرایط خاصی قرار دارند و جدایی و ماندنشان مشخص نیست به شکل کامل توضیح می‌دهد. آقا کریم در پایان به اوضاع تیم ملی با هدایت اسکوچیچ می‌پردازد و نگاه امیدوارانه‌ای به اوضاعتیم ملیدارد.

شرایط عجیب بر باشگاه و تیم پرسپولیس حاکم شده، واقعاً چطور باید این مسائل را توجیه کرد!؟

بله متأسفانه بعد از بازی‌هایی که برگشتیم اتفاقاتی رخ داد که همه را نگران کرده و در این بین بعضی‌ها هم بیش از حد مسائل را شلوغ کرده‌اند. باشگاه هم در این بین با چالش بزرگی برای پرداختن پول برانکو مواجه شده و آنطور که اطلاع داده‌اند تاکنون بیشترپولبرانکو پرداخت شده و بخشی از این طلب هم باقی مانده که قرار است این هفته پرداخت شود.

در پرداختی‌ها و نارضایتی که برای بازیکنان در این مورد به وجود آمده حق را به چه کسی می‌دهید؟

در این چند سالی که من در باشگاه بودم، باشگاه پول بازیکن‌ها را می‌دهد اما بازیکنان انتظارشان از باشگاه این بود که باشگاه خیلی بهتر از اینکه هست عمل می‌کرد و سر حرفش هم بماند.

شفاف‌تر در این خصوص توضیح می‌دهید؟

متأسفانه باشگاه قول‌هایی می‌دهد و تاریخی برای پرداخت کردن مشخص می‌کند که بازیکنان هم روی آن حساب می‌کنند اما وقتی پولی داده نمی‌شود ناراحتی به وجود می‌آید چون بازیکنان هم انتظار دارند. اما اگر پول نیست حرف‌هایی زده نشود و قول‌هایی هم داده نشود که بازیکن روی آن حساب نکند. این حرف‌ها چند سال است که از سوی مدیریت‌ها زده شده، عمل کنند. باشگاه باید روی حرف‌هایی که زده می‌شود بایستد و قبل از اینکه تیم به آسیا برود به تعهداتش عمل کند تا تیم و بازیکنان با خاطری آسوده به کارشان ادامه دهند.

جریان تمرین نکردن چند بازیکن که شدیداً از باشگاه ناراحت بودند و حتی در تمرینات تیم هم حضور پیدا نکردند چه بود؟

وقتی بدقولی پیش می‌آید و ... این وسط حرف و حدیث‌هایی به وجود می‌آید و بازیکن این وسط می‌ماند که چه کند. به همین دلیل هم چند بازیکن سر تمرین نمی‌آیند و چند بازیکن دیگر هم ساز جدایی سر می‌دهند که در نهایت هم هوادار نگران می‌شود که باید تدابیری را اندیشید تا اوضاع بهتر شود.

جریان اعتصاب بازیکنان هم به دلیل ناراحتی صحت داشت که در محافل خبری پیچیده بود؟

واقعاً نمی‌دانم برای این نارضایتی‌ها باید چه اسمی گذاشت و حالا هر چه می‌خواهند اسم آن را بگذارند اما بازیکنان می‌خواهند باشگاه حرفی را که می‌زند روی آن بایستد همین. البته من خودم یکی دو جا شاهدش بودم که مدیریت باشگاه حرفی زده که در تایم‌ها و زمان‌هایی این تعهدات انجام می‌شود اما آن تعهدات انجام نشد. حرف اصلی من این است وقتی باشگاه پول ندارد باید این موضوع را بگوید و در واقع با صحبت بیاید بازیکن را مجاب کند که پول نیست و ...، مطمئناً در این رابطه بازیکن هم مجاب می‌شود و دو طرف خوب همدیگر را درک می‌کنند و بازیکن هم نمی‌آید و ناراضی نمی‌شود و یقه کسی را نمی‌گیرد اما وقتی از جانب مدیریت بدقولی به وجود می‌آید، بازیکن بدبین می‌شود و موجب آن می‌شود که اتفاقات خوبی را شاهد نباشیم.

چند بازیکن مانند بشار، شجاع، نادری و ... هم شدیداً از وضعیت مالی ناراحتی دارند و در صدد  جداشدن هستند؟

من معتقدم این کارها جدا شدنی داشت و من فکر می‌کنم باید خودم را جای آن بازیکن بگذارم. البته در این شرایط هم بازیکنشرایط اقتصادیرا درک می‌کند و نمی‌آید دنبال علت بگردد چون شرایط باشگاه و وضعیت اقتصادیجامعهرا درک می‌کند.

کمی ریزتر شویم، بشار خواهان جدایی شده اما آقایحیی درست گفته به دلیل در پیش بودن فینال آسیا واقعاً نمی‌تواند با جدایی بشار موافقت کند.

صحبت‌های بشار را در گفت و گویی که با هواداران داشت شنیدم. از یک طرف بشار باید طبق قراردادی که دارد در تیم بماند از سوی دیگر بعد از نمایش خوبی که این بازیکن و دیگر بازیکنان در آسیا داشتند این انتظار وجود داشت که پیشنهاد خوبی برسد و این موضوع برای بشار هم اتفاق افتاد. بشار دوست دارد جدا شود و مدیریت و سرمربی هم خواهان ماندن این بازیکن هستند چون خواهان حفظ قدرت تیم برای ادامه مسابقات و فیناللیگ قهرمانانهستند. قدرمسلم اگر بشار را بدهند پول خوبی گیر باشگاه می‌آید. من خودم هم شخصاً دوست ندارم بشار جدا شود اما اصل قضیه این است که نباید در این خصوص امروز و فردا شود و جواب دادن به این بازیکن و امروز و فردا کردن برای روشن شدن موضوع درست نیست. باشگاه باید هر چه زودتر تکلیف این بازیکن را مشخص کند و خیلی روشن جواب بدهد تا تکلیف همه چیز را مشخص کند.

در مورد شجاع و محمد انصاری و ربیع‌خواه هم شائبه‌هایی وجود دارد، تکلیف این بازیکنان چه می‌شود!؟

آقایگل محمدیدر ظاهر نامه زده بود که انصاری و ربیع‌خواه را نمی‌خواهد. بازیکنانی که چند سال در پرسپولیس بودند و افتخار کسب کردند و پای خود را برای پرسپولیس دادند. وقتی مربی هم این بازیکنان را نمی‌خواهد باشگاه باید هر چه سریع‌تر تکلیف آنها را مشخص سازد نه اینکه بازیکنان منتظر روشن شدن مواردمدنظر خودشان از سوی باشگاه بمانند.

در مورد شجاع توضیح ندادی!

طبق صحبتی که قبلاً با شجاع داشتم، قرار بر این شده بود که بعد از مسابقاتلیگ قهرمانان آسیاما با هم به باشگاه برویم که شرایطش را مشخص کنیم اما شجاع خودش تصمیم گرفته بود و قراردادش را با باشگاه فسخ کرده بود. در این بین باشگاه حرف خودش را می‌زند و شجاع هم حرف‌ها و ادله خودش را دارد اما در صحبتی که با این بازیکن داشتم فکر می‌کنم احتمال اینکه شجاع در پرسپولیس بماند زیاد است.

به نظر می‌رسد شجاع که انصافاً در این چند سال یکی از ستاره‌های پرسپولیس بوده حرف منطقی می‌زند که خواهان پرداخت پول به خودش طبق پرداختی بقیه شده بود.

اگر بازیکنی فصل قبل صحبت کرده و ... من نمی‌توانم در این خصوص حرف بزنم اما یک چیز را مطمئن هستم و باید بگویم که مدیریت باید بازیکن را به باشگاه بکشاند و با او صحبت کند نه اینکه او را به حال خودش رها کند و ...

در خصوص جناح چپ پرسپولیس هم تردیدها و مشکلاتی به وجود آمده، نادری پاسخ باشگاه و کادر فنی را نمی‌دهد و انصاری را هم سرمربی نمی‌خواهد. در این رابطه چه صحبتی دارید، نگران جناح چپ نیستید چون با شرایطی که هست به نظر در این جناح بازیکن خوبی باقی نمی‌ماند!

من در جریان نادری نیستم اما یک چیز را می‌گویم مگر بعد از رفتن بیرانوند و چند بازیکن دیگر نگرانی وجود نداشت اما دیدید که تیم با دقت‌تر در آسیا ظاهر شد. من فکر می‌کنم در این جور مواقع باید به سرمربی تیم اطمینان کرد و در اتفاق‌هایی که به وجود می‌آید باید به سرمربی و کادر فنی تیم اعتماد کرد چون اگر بازیکن و مربی بداند که هوادار پشت او است و از او حمایت می‌کند حتماً اتفاقات خوبی برای تیم رخ خواهد داد چه بسا که قبلاً هم شاهد این اتفاق بوده‌ایم.

به نظر با پرداخت کامل بدهی برانکو از برزخی بزرگ نجات پیدا می‌کنید؟

من امیدوارم که اگر پول برانکو را دادند، پول بازیکن‌ها را هم بدهند البته بعد از برانکو، پول بودیمیر باقی مانده که باید بدهند. پول کالدرون هم هست که باید طلب آن را هم بدهند.

سه بازیکن محروم برای فینال آسیا دارید چقدر امیدوارید که آنها بخشیده شوند؟

احسان و وحید که با کارت داوران محروم شده‌اند اما در حق عیسی واقعاً نامردی بزرگی کردند و حکمی دادند که اصلاً مهاجم ما مستحق آن نبود به همین دلیل هم خیلی امیدواریم که با پیگیری باشگاه و فدراسیون حکم عیسی برگردد و ما این بازیکن را در فینال داشته باشیم.

در خصوصدربیو زمانش که در هفته هشتم افتاده چه نظری دارید؟

بالاخره قرعه هست و ما باید با همه تیم‌ها به نوبتبازیکنیم. ما هم به عنوان قهرمان چهار دوره متوالی در لیگ بیستم شرکت می‌کنیم و باید از هفته اول برای برد و کسب سه امتیاز تلاش کنیم.

اما منظور ما صحبت‌تان به شکل خاص در مورد دربی بود چون تا هفته هشتم به نظر به هماهنگی کامل می‌رسید؟

زمانش خیلی مهم نیست چون ما تازه از مسابقات آسیا آمده‌ایم و خیلی آماده‌ایم و با شرایط خیلی خوب و آمادگی کامل وارد لیگ شده و به استقبال دربی می‌رویم.

در خصوص انتخاب سرمربی جدیداستقلالچه صحبتی دارید و برای ایشان به بهانه دربی و قهرمانی کری نمی‌خوانید؟

آمدن مربی‌های جوان تبعات خاص خودش را در تیم‌هایی مانند پرسپولیس و استقلال دارد اما محمود فکری چند سالی است که در تیم‌های مختلف کار کرده و با تجربه به استقلال آمده است. برای ایشان هم اصلاً کری نمی‌خوانم چون کری برای بیرون گروه و داخل زمینفوتبالاست و نتیجه داخلزمینتعیین می‌شود.

شما حرف‌هایی در مورد جدایی و ماندن بعضی از بازیکن‌ها زدید اما هواداران تیمتان واقعاً نگران شرایط تیمتان و جدایی بعضی از ستاره‌های‌شان هستند!؟

خواهشاً از هوادارانمان می‌خواهم با هم باشند و دنبال نام پرسپولیس بوده و از آن حمایت کنند. صدها و بیشتر از این تعداد بازیکن به پرسپولیس آمده و جدا شده اما این پرسپولیس بوده که باقی مانده و افتخار کسب کرده است. بازیکن و کادر فنی هم وقتی ببینند که مردم و هوادار از آنها و تیمشان حمایت می‌کند و پشت آنهاست کارهای بزرگ انجام می‌دهند مانند رسیدن به فینال آسیا و تلاش برای قهرمانی و موفقیت‌های بزرگ که همه را خوشحال می‌سازد.

در خصوص زمان بازی سوپر جام چه نظری دارید به نظر برگزاری بازی درنیم فصلبرای تیمتان زمان ایده‌آلی است؟

ما تابعسازمان لیگهستیم و قطعاً در زمان تعیین شده سعی خواهیم کرد بهترین کیفیت ممکن را از خودمان ارائه دهیم.

در خصوص اسکوچیچ و بردمان مقابل ازبکستان و بازی‌های سختی که باعراقوبحرینپیش رو داریم، چقدر به موفقیت اسکوچیچ امیدوارید؟

اسکوچیچ تازه اول راه است اما من فکر می‌کنم تیم خوبی داریم به همین دلیل از ته دل برای موفقیت تیم ملی و اسکوچیچ امیدوارم و دوست دارم تیم ملی کشورم موفق شود و به مرحله بعد راه یابد. امیدوارم از تیم ملی و اسکوچیچ هم حمایت لازم انجام شود تا در راهی که پیش روی تیم ملی و سرمربی‌اش قراردارد، موفقیت‌های بزرگی حاصل شود.  

 

خودروتک


#‌اخبار
منبع: خودروتک


مطالب پیشنهادی

دستورات مهم روحانی درباره اجرای فاصله‌گذاری هوشمند مقابله با کرونا

رئیس جمهور پس از دریافت گزارش‌های جداگانه‌ای از وزیران کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند از روز شنبه و آغاز فعالیت کسب و کارهای کم‌ریسک در همه استان‌ها به جز تهران، تاکید کرد که این طرح باید با نظارت دقیق و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرا شود.

تقابل کودکانه با دولت را کنار بگذارید

با معرفی منتخبان حاضر در مجلس یازهم و ترکیب نمایندگان، یکی از نگرانی‌هایی که در ارتباط با مجلس وجود دارد، این است که در شرایط تحریمی و فشارهایی که به کشور وارد می‌شود برخی تندروی پیشه کنند و تقابل با دولت را جزو برنامه‌های مجلس آینده قرار دهند.

موارد مصرف سس سویا | موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا

موارد مصرف سس سویا و موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا و سس سویا چیست و فواید سس سویا چیست و خواص سس سویا را در پرشین وی بخوانید

سیاسی کردن کرونا به نفع هیچ‌کس نیست

بیش از یک ماه از ورود و شیوع فراگیر ویروس منحوس کرونا در کشور می گذرد، علاوه بر به خطر افتادن سلامت جسمی و روانی مردم، مشکلات معیشتی، تعطیلی همه مشاغل، به صفر نزدیک شدن درآمد نفتی و افزایش تورم؛ هزینه و خسارت های اقتصادی، فراوانی را به مردم و کشور وارد کرده است. 

تغییر چهره سیاسی پارلمان یازدهم /سونامی اصولگرایان به بهارستان رسید

نتیجه یازدهمین دوره انتخابات مجلس تغییر حداکثری در چهره سیاسی پارلمان را رقم زد و اکثریت نمایندگان مجلس فعلی حداقل برای ۴ سال آینده در پارلمان حضور نخواهند داشت.

گرفتن بوی گوشت | روش های کاربردی برای گرفتن بوی گوشت مرغ و گوشت قرمز

گرفتن بوی گوشت و روش های کاربردی برای گرفتن بوی گوشت مرغ و رفع بوی گوشت قرمز و نکات مزه دار کردن انواع گوشت قرمز و سفید را در پرشین وی بخوانید

سخنان مهم رهبر انقلاب: کرونا ما را از توطئه دشمنان غافل نکند

رهبر معظم انقلاب فرمودند: بشر با این همه پیشرفت های علمی حیرت آور که به کلی وضع زندگی را در جهان تغییر داده احساس خوشبختی نمی کند. بشریت دچار فقر و بیماری است، دچار فحشا و گناه است، دچار بی عدالتی است، دچار نابرابری است، دچار شکاف طبقاتی بسیار وسیع است.

مدل کیک های عروسی | گلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی

مدل کیک های عروسی وگلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی و تزیین کیک عروسی و دیزاین کیک عروسی و انتخاب کیک عروسی را در پرشین وی بخوانید

عباس عبدی به اصلاح‌طلبان: اصرار نکنید به هر قیمتی در قدرت باشید

عباس عبدی درباره ادعای اصولگرایان درباره جذب آرای خاکستری در انتخابات گفت: آخر در تهران با حدود ۲۲ درصد مشارکت چه چیزی را باید پیروزی نامید؟ اصولگرایان شکست فاحشی را در این انتخابات خوردند، نه فقط اصولگرایان، چون در این شکست مهم نیستند، که ساختار دچار خسران شد.

مصوبه مهم دولت درباره افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در سال ۹۹

در جلسه امروز هیئت وزیران، که به ریاست حجت‌الاسلام روحانی، رئیس جمهوری برگزار شد، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق‌های بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در سال ۱۳۹۹ مشخص شد.

معین: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان پایگاه اجتماعی‌شان را از دست داده‌اند

مصطفی معین می گوید: از نظر جامعه بویژه جوانان، موضوع رقابت اصلاح طلب و اصولگرا در عرصه های سیاسی و انتخاباتی در این مقطع زمانی، ماجرای تمام شده ای است.

ضدعفونی کردن معابر قم از سوی نیروهای حشدالشعبی صحت دارد؟

معاون سپاه علی‌ابن‌ابی‌طالب(ع) قم به ایرنا پلاس گفت:ضدعفونی معابر قم، کار اعضای الحشدالشعبی نبود.

ویدیو - سعید حدادیان : به احترام اقلا ده میلیون خانواده مذهبی ، بهتاش فریبا نباید می‌رقصید آقای تنابنده

سعید حدادیان درباره سریال پایتخت صحبت‌هایی کرد و نسبت به بعضی صحنه‌ها انتقاد کرد.

رییس مجلس ترکیه جویای حال علی لاریجانی بعد از ابتلا به کرونا

ایسنا نوشت: مصطفی شنتوپ، رئیس مجلس ملی ترکیه طی تماس تلفنی با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، ضمن آرزوی بهبودی برای وی درباره اقدامات مشترک دو کشور برای مهار کرونا گفت وگو کرد.

بخاطر کرونا، دین و علم را مقابل هم قرار ندهید

متاسفانه چند هفته ای می‌شود که کشور درگیر ویروسی شده که مداس و دانشگاه ها، مراسمات مذهبی چون نمازجمعه و اعتکاف و کسب و کارها را به تعطیلی کشانیده است.

پیوند سیاسی-فراکسیونی احمدی‌نژادی‌ها و پایداری‌ها در مجلس یازدهم؟

قبضه مجلس یازدهم در دست اصولگرایان اما و اگرها را درباره آرایش سیاسی و فراکسیونی این مجلس بیشتر کرد و این سوال مطرح می‌شود که آیا قرار است تنها یک فراکسیون سیاسی و اکثریت میدان‌دار باشد؟!

طلایی: در انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدای اصولگراها ۲۵ میلیون رای دارد

مرتضی طلایی می‌گوید: اصولگرایان هر کاری می‌خواهند بکنند از الان انجام دهند که سال ۱۴۰۰ با یک چهره پا به عرصه انتخابات بگذارند. اگر این اتفاق رقم بخورد من تضمین می کنم که کاندیدای اصولگرایان ۲۵ میلیون رای خواهد داشت.

نمایندگانی که با پارلمان خداحافظی کردند/بازگشت قدیمی‌ها به بهارستان

پرونده انتخابات مجلس یازدهم در مرحله اول بسته شد و اکثریت پارلمان آینده برای ۴ سال در اختیار اصولگرایان قرار گرفت.

سرنوشت دخل و خرج کشور در سال ۹۹ چه می‌شود؟

لایحه بودجه ۹۹ پس از ماه‌ها بررسی، امروز از سوی نمایندگان رد شد، اما باید دید که قوای مجریه و مقننه چه تصمیمی برای آن خواهند گرفت.

تبریزی: نگاه بازرگان با انقلاب همراه نبود /امام مخالف ترورهای موتلفه بود

پژوهشگر تاریخ معاصر ایران می‌گوید: در ماجرای ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ رژیم شاه قصد اعدام امام خمینی (ره) را داشت.

مطالب مرتبط