راهبرد معاصر |
2 روز پیش

تهران در آستانه دمای ۴۰ درجه ای راهبرد معاصر

فریبا گودرزی گفت: دمای هوای تهران از امروز روند افزایشی به خود گرفته و تا اواسط هفته آینده به ۴۰ درجه می رسد که در این زمینه هشدار سطح زرد برای افزایش دمای هوا تا اوایل هفته آینده صادر شده است.

به گزارش راهبرد معاصر کارشناس هواشناسی گفت: روند افزایشی دمای هوا در بسیاری از مناطق کشور از جمله تهران آغاز شده و این روند افزایشی تا اواسط هفته آینده ادامه خواهد داشت.
به گفته کارشناس هواشناسی؛ امشب تهران شاهد افزایش روند گرد و خاک و وزش باد شدید خواهد بود و این شرایط هم برای جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب شرقی کشور پیش بینی می شود.

امروز دو هشدار در سطح نارنجی برای افزایش توده های گردوخاک و وزش باد و همچنین بارش باران و رگبار رعدوبرق به دلیل بادهای هم رفتی در بسیاری از مناطق کشور به ویژه آذربایجان شرقی آذربایجان غربی و اردبیل پیش بینی شده است‌./باشگاه خبرنگاران#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد، چاق بودن در کودکی ممکن است خطر ابتلا به زوال عقل را در سنین بالا افزایش دهد.

6 ساعت پیش

رژیم موقت صهیونیستی از اظهارات مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره احتمال آغاز مذکرات با ایران در روزهای آینده ابراز نگرانی کرد.

6 ساعت پیش

رئیس پلیس فتا پایتخت، از شناسایی و دستگیری ۲ نفر کلاهبردار خبر داد که با روش اسکیمر بیش از پنج میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند.

4 ساعت پیش

چالش کارگران بازنشسته با دولت بر سر افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز ادامه دارد. بازنشستگان معترض از نزدیک بودن نظر هیات تطبیق مقررات مجلس به نظر خود خوشحالند و منتظرند تا هیات دولت مستمری بازنشستگان سایر سطوح را به میزان ۳۸ درصد افزایش دهد.

5 ساعت پیش

۵ میلیون درخواست برای ورزشگاه ۸۰ هزار نفری قطر!

5 ساعت پیش

اعتماد نوشت: برای ارزیابی عملکرد اقتصادی دولت سیزدهم باید دید تاثیر تصمیمات اقتصادی دولت به چه صورت در کف جامعه، نظم و نظامات بازارها، تولید کشور و...بازتاب پیدا کرده است.

5 ساعت پیش

مصرف شیشه چه بلایی سر بدن می آورد خبر24

6 ساعت پیش

واکنش سازمان هواپیمایی به بلیت ۹ میلیون تومانی پرواز نجف

5 ساعت پیش

بیشتر...