بازار نیوز |
۱ هفته پیش

معامله مسکن با دلار تتر تخلف است فیلم

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی پیرامون معامله مسکن با ابزار مالی همچون دلار، رمز ارز و سکه گفت: تاکنون گزارشی درباره این موضوع به ما ارسال نشده؛ در صورت ارسال گزارش و بررسی دقیق آن‌ها برخورد‌های لازم با متخلفان صورت خواهد گرفت.

گروه راه و مسکن بازارنیوز-سعید ترکاشوند؛ «ابوالفضل نوروزی» مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در گفتگو با بازارنیوز پیرامون برخی اخبار منتشر شده مبنی بر معامله مسکن با استفاده از مواردی همچون رمز ارز، دلار و سکه اظهار کرد: تاکنون گزارش‌هایی پیرامون این موضوع به ما واصل شده، اما در مجموع نمی‌توان آن‌ها به صورت جدی و رسمی تایید کرد؛ امکان وقوع چنین مواردی وجود دارد که می‌توان از طریق مسیر‌های قانونی و یا نهاد‌های مرتبط با این موضوع مانند شورایعالی فضای مجازی و همچنین سایر نهاد‌های دیگر با آن‌ها برخورد کرد.


مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی درباره جرم بودن این موضوع گفت: معاملات مسکن باید از طریق مسیر‌های قانونی که از قبل مشخص شده انجام شود. در حال حاضر به دلیل تازگی این گونه موارد، اطلاع دقیقی از ممنوع بودن و همینطور جرم انگاری این اقدام ندارم. در صورت ارسال گزارش و بررسی دقیق آن و همچنین احراز جرم بودن این گونه معاملات، برخورد‌های لازم با متخلفان صورت خواهد گرفت.پایان پیام//#‌اخبار منبع: بازار نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

F-۱۶ ساخت ایالات‌متحده برای اوکراین حیاتی تلقی می‌شود، با این امید که این جنگنده‌ها با حملات روسیه که مواضع خط مقدم اوکراین را ویران کرده‌اند، مقابله کنند.

1 ساعت پیش

باشگاه موهان باگان هند که علاقه مند به جذب گیورگی گولسیانی بود از خرید این بازیکن صرف نظر کرد.

1 ساعت پیش

تلویزیون مرکزی چین گزارش داد که به دنبال بارش شدید باران، پل بزرگراهی در شمال غربی چین فرو ریخت و ۱۱ نفر کشته شده‌اند.

یک ربع پیش

وینگر سرخ ها دیروز بعد از مدت ها مصدومیت در تمرین این تیم حضور پیدا کرد.

2 ساعت پیش

کشتی آرای: پیش‌بینی می‌شود در خوشبینانه‌ترین حالت بازار طلا در دو هفته پیش رو دارای ثبات باشد و تغییرات چندانی را احساس نکند و حتی شاهد کاهش قیمت‌ها باشیم.

2 ساعت پیش

نگاهی به شرایط تمرینی تیم استقلال روزهای گذشته مشخص می‌کند این تیم هنوز نتوانسته تعداد نفرات کافی را برای برگزاری تمرینات خود گرد یکدیگر جمع کند. 

1 ساعت پیش

در این ویدئو ، عکس العمل سریع پدرها برای نجات فرزندانشان را ببینید.

2 ساعت پیش

مسجد «چهار برکه» لار است که به عنوان اولین و قدیمی‌ترین مسجد با پلانی منحصربه‌فرد و روی آب در ایران و احتمالاً در دنیا هم اولین و قدیمی‌ترین باشد.

2 ساعت پیش

یک کارشناس مذهبی در واکنش به زنجیرزنی دختران بی‌حجاب گفت: کسانی که مسئولند باید تدبیر کنند تا مردم به جان هم نیفتند.

1 ساعت پیش

بیشتر...