خودروتک |
۱ هفته پیش

زمستان پرسپولیس از راه رسید!

 زمستان پرسپولیس از راه رسید!

باشگاه پرسپولیس این روزها با مشکلات مالی فراوارنی دست و پنجه نرم می‌کند و از این رو وارد یک بحران بزرگ شده است.

به گزارش ایسنا، هفته هشتملیگ برترفوتبالایراندرحالی برایباشگاه پرسپولیسبه پایان رسید که مدیران این باشگاه تا به حال فقط توانسته‌اند ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان را به آنها پرداخت کنند. این مساله هم باعث ناراحتی بازیکنان شده و به باشگاه اعلام کرده‌اند تا هرچه زودتر طبق قرارداد مطالباتشان پرداخت شود.

پرسپولیس پیش از فینال آسیا ۱۵ میلیارد تومان در دروه سمیعی و ۱۳ میلیارد تومان در دوره رسول‌پناه قرض گرفت تا علاوه بر مطالبات برانکو و دستیارانش، طلب‌های بازیکنان از سال‌های قبل را به آنها پردخت کند. مدیران باشگاه با امید به پاداش فیناللیگ قهرمانان آسیا(و شاید پاداش قهرمانی) این مبالغ را تامین کردند تا پس از دریافتپولازAFCبدهی‌ها پرداخت شود اما با توجه به تحریم‌های آمریکا،کنفدراسیون فوتبال آسیابهپرسپولیساعلام کرده امکان پرداخت پول وجود ندارد.

مدیران پرسپولیس که این روزها با بحران مطالبات بازیکنان دست و پنجه نرم می‌کنند، تا ۱۲ بهمن هم باید ۵۰۰ هزاریوروبه بودیمیر پرداخت کنند و پس از آن باید خود را برای پردخت بدهی ۷۸۰ هزار دلاری کالدرون و دستیارانش آماده کنند. این در حالی  است که تنها منبع درآمدی پرسپولیس، کارگزار است که آن هم تا به حال به تعهدات خود عمل کرده و تا پایان قرارداد سال اول (۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) فقط قرار است ۲۸ میلیارد تومان دیگر پرداخت کند که از این مبلغ ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تا پایان سال ۹۹ پرداخت خواهد شد. این یعنی اگر پرسپولیس نتواند پاداش آسیایی خود را وصول کند، برای این فصل باید حداقل ۶۰ میلیارد تومان (بابت مطالبات کالدرون، بودیمیر و بدهی ۲۸ میلیاردی) بدهی پرداخت کند و ۹۰ درصد قرارداد بازیکنان و کادر فنی را بپردازد اما فقط ۲۸ میلیارد توماندرآمدخواهد داشت.

 

خودروتک


#‌اخبار
منبع: خودروتک


تبلیغات

مطالب مرتبط

اختلاف ۴۹میلیون‌تومانی سقف حقوق مدیران با کارگران/ مدیری که ۱۷برابر کارگر حقوق دارد، گرسنگی خانواده کارگر را می‌فهمد؟

3 دقیقه پیش

پزشک مهرداد میناوند می‌گوید وضعیت بازیکن پیشین پرسپولیس پس از ابتلا به کرونا نسبت به پنج‌شنبه بهتر است.

4 دقیقه پیش

اینزاگی خواهان برگشتن شیخ دیاباته به بنونتو است.

4 دقیقه پیش

نایب رئیس کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت در نظر دارد ۲۵ هزار میلیارد تومان از امکانات و دارایی های خود را به فروش برساند.

6 دقیقه پیش

گزارش کیفی خودروهای داخلی در شرایطی منتشر شد که با وجود تولید دو محصول جدید ایران خودرو و سایپا، وضعیت کیفی آنها منتشر نشده است.آنچه مشخص است آمار ماهانه خودروسازان که در سایت کدال سازمان بورس منتشر می‌شود از تولید ماهانه تارا و شاهین در دو شرکت ایران خودرو و سایپا حکایت دارد حال آنکه در گزارش شرکت بازرسی و کیفیت خبری از بررسی وضعیت کیفی این دو محصول نیست.

6 دقیقه پیش

چند وقتی است که خودروسازان جهان اقدام به طراحی خودروهای جدید می کنند و انواع مختلفی از کراس اوور‌ها و اتومبیل‌های برقی را رونمایی و عرضه بازار می کنند. گویا این روند به نوعی برای کارشناسان و مردم خسته کننده شده و به دنبال طراحی جدید و متفاوتی از خودروها هستند.

7 دقیقه پیش

با سرعت گرفتن روند ذوب شدن قطب جنوب و گرینلند، روند از بین رفتن یخ های کره زمین با سرعت بی سابقه ای پیش می رود. اکنون روند  از دست رفتن یخ های زمین با بدترین سناریوی کمیته میان دولتی تغییرات آب و هوایی که مهم ترین نهاد آب و هوایی در جهان است مطابقت دارد.

7 دقیقه پیش

مشهد ـ خانم حسنوند از بانوان فعال خرم آبادی است که طی سال های گذشته با کمک خیران تعداد زیادی از بانوان این شهر را به زیارت امام هشتم علیه السلام آورده است.

11 دقیقه پیش

فلسفه و راز آفرینش جن، بنابرآنچه در قرآن کریم آمده، همان است که درباره انسان وارد شده است، یعنی عبادت و پرستش خداوند سبحان.

یک ربع پیش

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر از یک ثبات نسبی برخوردار هستیم و در شرایط بیم و امید به سر می‌بریم.

یک ربع پیش

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، در حالی از سقوط سنگین روز جمعه بازگشت که سرمایه‌گذاران امیدوارند بسته کمک مالی جدید آمریکا به زودی وضعیت اقتصاد اول جهان را بهتر کند.

یک ربع پیش

باشگاه العربی قطر در پستی اینستاگرامی از زحماتی که مهدی ترابی برای این تیم کشید تشکر کرد.

نیم ساعت پیش

تندیس بانوی پیشکسوت گلیم هرسین ساخته می شود,علمی سازی و اقتصادی گلیم هرسین وارد فاز عملیاتی می شود,شهرستان هرسین

نیم ساعت پیش

محمدانور هاشمزهی گفت: اعضای تیم شکارچیان متخلف توسط محیط بانان یگان حفاظت محیط زیست دستگیر شدند.

نیم ساعت پیش

به طور کلی حرز قسمتی از دعا است که با توسل به یک معصوم برای حفاظت از مؤمنان، در کتاب دعا توصیه شده است.

نیم ساعت پیش