اکونا پرس |
3 روز پیش

ادعاهای وزیر امورخارجه رژیم صهیونیستی مضحک است

ادعاهای وزیر امورخارجه رژیم صهیونیستی مضحک است

سعید خطیب زاده گفت: ادعاهای بی اساس وزیر خارجه رژیم صهیونیستی بخشی از دسیسه تل آویو برای انحراف افکار عمومی ترکیه و منطقه از آرمان فلسطین است.

ادعاهای وزیر امورخارجه رژیم صهیونیستی مضحک است
به گزارشاکونا پرس،

سخنگویوزارت امور خارجهدر واکنش به اتهامات و ادعاهای بی اساسوزیر خارجهرژیم صهیونیستی در آنکارا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با همتای ترک اتهامات وارده بهایرانرا مضحک و در چهارچوب یک سناریوی از پیش طراحی شده برای تخریب روابط دو کشورمسلمانتوصیف کرد و آن را بخشی از دسیسه تل آویو برای انحراف افکار عمومیترکیهو منطقه از آرمانفلسطینو اقدامات تروریستی این رژیم کودک‌کش و خرابکار دانست.

سعید خطیب زاده با بیان اینکه ترکیه به‌خوبی می داند ادعاهای فرستاده رژیم دروغگو و تروریست صهیونیستی تا چه میزان بی اساس بوده و انتظار می رود در مقابل این ادعاهای تفرقه افکنانه سکوت نکند، گفت:  پاسخ  ایران به ترور و خرابکاری‌هایرژیم صهیونیستیهمیشه بصورت قطعی، مقتدرانه و بدون تهدید امنیت شهروندان عادی و تهدید امنیت کشورهای دیگر خواهد بود و مظلوم‌نمایی های نمایشی این رژیم تروریست را کسی جز خودش باور نمی کند.

 

 

برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی این هفته به بررسی وضعیت شکننده رژیم صهیونیستی و تهدید…

سخنگوی وزارت امور خارجه در مورد مذاکرات وین گفت : ما همچنان در مسیر دیپلماسی حرکت می کنیم و این قطار علی‌رغم بدعهدی…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پست جدید متین ستوده در اینستاگرام

5 ساعت پیش

عضو کمیسیون صنایع اظهار داشت: وزیر صمت در بحث کنترل قیمت کالاهای صنعتی هم عملکرد قابل قبولی نداشته است و امروز در این حوزه هم گرانی بیداد می‌کند و بازار آن بی‌سرو سامان مانده و از کنترل خارج شده است.

5 ساعت پیش

در این خبر به بررسی قیمت انواع مرغ در بازار پرداختیم.

5 ساعت پیش

بورس انرژی ایران روز دوشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۱ میزبان عرضه حدود ۳۱۳ هزار و ۵۹۳ تن انواع فراورده‌های هیدروکربوری است. برای امروز ۲۹۰ هزار تن انواع نفتای شرکت نفت ستاره خلیج فارس برای مقاصد صادراتی عرضه می‌شود.

7 ساعت پیش

کمیسیون عالی سوانح راه‌آهن، امروز 6 عامل مؤثر در بروز سانحه قطار مشهد-یزد که 18 خرداد امسال رخ داد را تشریح کرد.

6 ساعت پیش

معاون اجتماعی پلیس راهور فراجا گفت: یکی از عوامل تلفات کودکان در تصادفات رانندگی، ثابت نبودن شرایط نشستن کودک در خودرو است.

5 ساعت پیش

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش قیمت خودروهای پراید و پژو و افزایش قیمت خودروهای سمند و دنا است.

5 ساعت پیش

جانشین معاون رفاه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که قرار است یارانه نقدی در قالب یک پلتفرم و بستر، به کالابرگ تبدیل شود تا مردم با مراجعه به فروشگاه‌ها بتوانند کالاها را خریداری کنند که کارهای آن تا حد خوبی پیش رفته است.

5 ساعت پیش

بیشتر...