عصر ایران |
۲ هفته پیش

کشف انبار لوازم آرایشی تاریخ مصرف گذشته در جنوب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه لوازم آرایشی کشف شده، فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی بودند، گفت: همچنین بررسی این محصولات نشان داد که برخی از آن‌ها غیربهداشتی و تاریخ مصرف گذشته‌اند که در صورت توزیع آن در بازار نه تنها به اقتصاد ضربه وارد می‌شد، بلکه احتمال وارد شدن آسیب‌های جسمی به سلامت مصرف‌کنندگان نیز وجود داشت.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۳۷ هزار قلم انواع لوازم آرایشی قاچاق و غیر بهداشتی از انباری در جنوب تهران خبرداد.

به گزارش مهر، سرهنگ مهدی افشاری گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف انبار دپوی کالای قاچاق در محدوده جنوب تهران شدند. رسیدگی به این پرونده در پی انجام اقدامات اطلاعاتی در دستورکار مأموران قرار گرفت و در جریان آن مشخص شد که مقادیری کالای خارجی در انباری در جنوب تهران تخلیه و دپو شده است.

وی با بیان اینکه کالاهای خارجی توسط خودروهای شوتی و از جنوب کشور به اطراف تهران آورده و سپس توسط وانت به این مکان منتقل و دپو شده بودند، گفت: این انبار به مرکزی برای توزیع لوازم آرایشی قاچاق و غیربهداشتی به بازار مصرف تهران بدل شده بود. در همین راستا نیز هماهنگی با مقام قضائی انجام و مجوزهای قضائی لازم برای بازدید از این محل اخذ شد.

افشاری با اشاره به حضور مأموران در محل و بازرسی از این انبار نیز گفت: مأموران پلیس در جریان بازرسی انجام شده مشاهده کردند که این محل یک باب انبار کالای بازرگانی است که کالاهای آن در سامانه انبارها ثبت نشده است. همچنین مأموران مشاهده کردند که مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع لوازم آرایشی خارجی در محل دپو شده است. استعلامات گمرکی نیز نشان داد که اسناد گمرکی مربوط به این محصولات مربوط به سال‌های گذشته است و مطابقتی با کالاهای مکشوفه ندارد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه لوازم آرایشی کشف شده، فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی بودند، گفت: همچنین بررسی این محصولات نشان داد که برخی از آنها غیربهداشتی و تاریخ مصرف گذشته‌اند که در صورت توزیع آن در بازار نه تنها به اقتصاد ضربه وارد می‌شد، بلکه احتمال وارد شدن آسیب‌های جسمی به سلامت مصرف‌کنندگان نیز وجود داشت.

وی با بیان اینکه تعداد ۳۷ هزار ۶۴۳ قلم انواع لوازم آرایشی قاچاق و غیربهداشتی به ارزش بیش از هفت میلیارد ریال از این انبار کشف شد، گفت: همچنین پرونده قضائی نیز در این خصوص تشکیل شده و به همراه متهمین به دادسرا ارجاع شد.

کانال عصر ایران در تلگرام
بیشتر بخوانید:
انهدام باند عقرب ۲ با کشف ۱۱۷ هزار قرص روان‌ گردان
بیش از هزار خودرو شوتی توقیف شد
تماشاخانه
ماجرای شیر لاغر باغ وحش مشهد چه بود؟ / یک شیر دیگر در این باغ وحش تلف می‌شود؟ (فیلم)

ماجرای شیر لاغر باغ وحش مشهد چه بود؟ / یک شیر دیگر در این باغ وحش تلف می‌شود؟ (فیلم)

logo-vid

نشست ایستگاه متروی در حال ساخت در نزدیکی مسجد جامع اصفهان/ مهمترین مسجد تاریخ اسلام در خطر است؟ (فیلم)

logo-vidفیلم های دیگر
عضویت در اینستاگرام عصر ایران
۱۵ سال پیش در چنین روزی
این لحظه با حافظ
نظرات کاربران


#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جانباز بالای 70 درصد قطع نخاعی، شرکت در انتخابات را وظیفه دانست و گفت: اکنون شرایط حساسی است چرا که هجمه‌های دشمنان در عرصه‌های بین‌الملل و داخلی بسیار ‌پررنگ‌تر از گذشته شده است.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: انتخابات فعلی اولین یا آخرین حماسه ملت ایران نبوده، ملت ایران حماسه های بزرگی در پیش دارد و این پیام را به دشمن می‌دهد که بدانند ملت بزرگ ایران راهی که انتخاب کرده را با صلابت ادامه خواهند داد.

نیم ساعت پیش

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های منطقه‌ای داشت و اغلب سخنان رهبرمعظم انقلاب به خصوص آن بخش از سخنان ایشان "برای خوشحال کردن دوستداران انقلاب و ناکام کردن دشمنان را برجسته کردند. "

نیم ساعت پیش

یک نشریه آمریکایی در تحلیلی با اشاره به تأیید صلاحیت 1713 زن به عنوان نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نوشت که در دور فعلی نامزدی زنان رکورد زده است.

نیم ساعت پیش

حسن روحانی رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم، در انتخابات ۱۴۰۲ شرکت کرد.

نیم ساعت پیش

مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استانداری خراسان رضوی گفت: تاکنون هیچ گونه قطعی در سامانه انتخاباتی نداشته‌ایم و 39 گشت فیبرنوری در استان فعال است.

نیم ساعت پیش

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: تاکنون در استان اصفهان مشکلی نداشتیم که به اصل رأی گیری صدمه‌ای وارد شده باشد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به همراه استاندار یزد با حضور در شعبه اخذ رای، رای خود را به صندوق انداختند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...