خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

هیاتی از انصارالله یمن وارد اردن شد رضوی

هیأتی از انصارالله یمن وارد اردن شد
به گزارشخبرگزاری رضوی،به نقل از المسیره، هیأتی از جنبش انصارالله یمن برای شرکت در کارگاهی با موضوع بررسی بندهای آتش بس در این کشور وارد اردن شد.
یک منبع امنیتی در کمیته نظامی جنبش انصارالله ابراز امیدواری کرد که این گفتگوها منجر به گشوده شدن گذرگاه‌های انسانی، توقف نقض آتش بس توسط ائتلاف متجاوز سعودی و پایان محاصره و اشغالگری شود.
منبع مذکور عنوان کرد: گفتگوهای امان نشان دهنده تمایل به صلح و واکنش مثبت به آتش بس برقرار شده از سوی سازمان ملل متحد، برغم نقض مکرر آن از طرف دشمن است.
پیش از این وزیر حمل و نقل دولت یمن از فرستاده سازمان ملل در این کشور خواستار ضرورت انجام سفرهای روزانه شهروندان یمنی به امان و قاهره از طریق فرودگاه بین المللی صنعا شده بود.
گفتنی است، ائتلاف متجاوز سعودی همچنان به نقض گسترده آتش بس در یمن ادامه می‌دهد و سعودی‌ها تنها در روز گذشته ۹۴ مرتبه آتش بس در الحدیده را نقض کرده‌اند.
همچنین در تازه‌ترین حمله متجاوزان سعودی به الحدیده دو منزل هدف قرار گرفت که بر اثر آن ۸ زن و دو کودک در محله حیس زخمی شدند.
این در حالی است که آتش بس در دیگر استان‌های یمن نیز توسط ائتلاف سعودی نقض می‌شود.
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده است اگر در خارج از کشور به فوتبالش ادامه ندهد پیراهن استقلال را خواهد پوشید.

5 ساعت پیش

وزیر امور خارجه کشورمان در محل وزارت امور خارجه ترکیه با همتای ترکیه‌ای خود دو دور دیدار و در خصوص موضوعات مورد علاقه دوکشور به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

4 ساعت پیش

کاخ کرملین اعلام کرد پوتین روز چهارشنبه در ترکمنستان با رییس‌جمهور ایران دیدار خواهد کرد.

5 ساعت پیش

نامه نیوز نوشت:مصطفی درایتی معتقد است که دولت سیزدهم با ادامه رویه موجود موجب افزایش بدبینی‌ها خواهد شد زیرا به جای کارنامه و عملکرد خود بر تکرار وعده‌ها تمرکز دارد.

6 ساعت پیش

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: به زودی ناو شهید حاج قاسم سلیمانی که حامل بالگرد است به ناوگان نیروی دریایی سپاه اضافه می‌شود.

5 ساعت پیش

بیمارستان آموزشی زنان و کودکان حضرت فاطمه زهرا(س) از مراکز پزشکی وابسته به اداره بهداشت منطقه الرصافه در بغداد امروز(دوشنبه) مورد نادری از تولد نوزادی با شش انگشت در هر دو دست و پا را به ثبت رسانید.

5 ساعت پیش

از بیماری هایی که باعث می شود بدن اشکی تولید کند که در واقع بخش اعظم آن خون است (بیماری Haemolacria) تا نوزادی که با کمتر از ۲ درصد مغز یک نوزاد سالم به دنیا می آید. عجایب زیست شناسی همیشه جامعه پزشکی را حیرت زده کرده اما در اینجا می خواهیم از موردی صحبت کنیم که باورش برایتان آسان نیست.

5 ساعت پیش

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: حمل هرگونه سلاح سرد و گرم توسط شهروندی که مجوز حمل نداشته باشد، ممنوع است و درصورت اخذ مجوز صرفا جهت انجام کار‌های ذکر شده در مجوز باید استفاده شود.

5 ساعت پیش

پسر جوان در جریان اختلاف خانوادگی، پدر زن میانسالش را با ضربه‌های چاقو به قتل رساند.

5 ساعت پیش

بیشتر...