فوتبالی |
۳ هفته پیش

رفیعی: به دلیل شایسته برتری مقابل سپاهان بودیم فوتبالی

رفیعی: به ۲ دلیل شایسته برتری مقابل سپاهان بودیم

رفیعی: به ۲ دلیل شایسته برتری مقابل سپاهان بودیم

پایگاه خبری فوتبالی- هافبکپرسپولیسدو دلیل را به‌عنوان عوامل اصلی برتری این تیم مقابل صدرنشین لیگ برتر دانست.

به گزارش فوتبالی،سروش رفیعیپس از پیروزی 4 بر 2 پرسپولیس مقابلسپاهاناصفهان، در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: این یکی از بازی‌های باکیفیت امسال ما بود. سپاهان مجموعه‌ای بزرگ و قابل تمجید است که کادر فنی خوبی در اختیار دارد و رفقای عزیز ما در این تیم بازی می‌کنند.

وی با بیان اینکه سپاهان نفرات خوبی در اختیار دارد، تصریح کرد: ما به دو دلیل شایسته پیروزی بودیم. خوشبختانه همه بازیکنان با تمام وجود بازی کردند و تلاش کردیم در مالکیت توپ و اصول خودمان تمرکز داشته باشیم. این تیم فشار خوبی به رقبا می‌آورد و قدرت حفظ توپ دارد. با این حال ما در بخش مالکیت، موقعیت‌سازی، دوندگی و پرس بهتر و شایسته پیروزی بودیم.

هافبک پرسپولیس با اشاره به حضور پُرتعداد هواداران در ورزشگاه نقش جهان گفت: بهترین اتفاقی که دیدم، حضور این تعداد از تماشاگران در ورزشگاه بود که امسال برای اولین بار رخ می‌داد. این مسئله به همه کسانی که در ورزشگاه بودند، تیم سپاهان و خود ما لذت داد. حضور هواداران فشار زیادی بر پرسپولیس وارد می‌کرد، اما این فوتبال که هواداران در آن به ورزشگاه بیایند، واقعاً لذتبخش است. امیدوارم هواداران را در همه ورزشگاه‌ها ببینیم.

رفیعی راجع به تأثیر این برد بر تعیین قهرمان لیگ برتر خاطرنشان کرد: نگاه‌مان باید این باشد که مرحله به مرحله جلو برویم. این بازی نقطه مثبتی بود و ذهن‌مان را قوی‌تر کرد. این پیروزی باعث شد شرایط‌مان را بهتر کنیم و در لیگ برتر هم نتایج خوبی بگیریم.

2636#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...