خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

دانشگاه های کشور در لایحه پیشنهادی بودجه سال آینده ویژه دیده شدند رضوی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:
دانشگاه‌های کشور در لایحه پیشنهادی بودجه سال آینده ویژه دیده شدند
به گزارشخبرگزاری رضوی، محمد علی زلفی گل امروز در نشست روسای دانشگاه های مازندران؛ اظهار داشت: ظرفیت نخبگان علمی و جایگاه دانشگاه های مازندران در مدار علمی و پژوهشی کشور بی‌نظیر است که به طور حتم از این ظرفیت ها به نحو شایسته ای بهره خواهیم گرفت.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: دانشگاه باحضور دانشجو معنا و مفهموم پیدا می کند و با حضور آنان شور و نشاط علمی در مراکز عالی آموزشی کشور افزایش خواهد یافت و در این راستا در بودجه سال آینده اعتبارات فرهنگی دانشگاه ها افزایش قابل توجهی در مقایسه با سال جاری خواهد داشت.

زلفی گل افزود: توجه به اوقات فراغت دانشجویان و افزایش امکانات رفاهی برای آنان و همچنین تقویت تشکل‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مراکز عالی برای سال آینده بیشتر مورد توجه خواهد بود.

وی ادامه داد: در زمان حاضر سه درصد بودجه دانشگاه های کشور به بخش فرهنگی تخصیص داده می شود که در بودجه سال آینده در صورت تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی این رقم به پنج درصد افزایش می یابد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اضافه کرد: مازندران ظرفیت های خوبی در حوزه های مختلف اقتصادی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی دارد که دانشگاه های استان برای توسعه این حوزه ها باید بیش از پیش پای کار باشند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از قتل یک زن 40 ساله به دست همسرش در شرق تهران خبر داد.

2 روز پیش

بسیاری از ستاره های هالیوود برای دستیابی به شهرت و موفقیت از لذت های زندگی خانوادگی دست می‌کشند.

2 روز پیش

تصویری از محمدرضا حیاتی، گوینده اسبق صداوسیما و همسرش در کنار سیدجواد هاشمی، بازیگر معروف و ژاله درستکار در فضای مجازی پربازدید شده است.

2 روز پیش

خبرگزاری تسنیم به برخی شایعات درباره کشته شدن یک جوان در کرمانشاه با تیراندازی ماموران نیروی انتظامی واکنش نشان داد.

2 روز پیش

خبرگزاری فارس با انتشار تصاویری از جشن و پایکوبی برخی مسافران نوروزی در قالب تور گردشگری از بازداشت عوامل هنجارشکنی در منطقه شهیون دریاچه سد دز در دزفول خبر داد.

2 روز پیش

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو ضمن تاکید بر ادامه تولید خودرو پارس اعلام کرد: دو محصول پارس و آریسان۲ موفق شدند آزمون ایمنی عابر پیاده را با موفقیت پشت سر بگذارند.

2 روز پیش

تصاویری از آناهیتا افشار، بازیگر نقش «شیرین» در سریال «پوست شیر» در فضای مجازی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

2 روز پیش

ویدئویی از برگزاری برنامه نوروزی شهرداری تهران در برج میلاد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

2 روز پیش

مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مبلغی معادل یک ماه مستمری در قالب عیدی پرداخت می‌شد، اظهارات سخنگوی شبکه ملی تشکل‌های مردم‌نهاد افراد دارای معلولیت حاکی از آن است که هنوز عیدی مددجویان پرداخت نشده است.

2 روز پیش

بیشتر...