خبرگزاری ایسنا |
6 روز پیش

توقیف خودرو ۶۰ میلیاردی قاچاق در رومشکان ایسنا

توقیف خودرو ۶۰ میلیاردی قاچاق در رومشکان

ایسنا/لرستانفرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه خودرو کشنده قاچاق به ارزش بیش از ۶۰ میلیارد ریال در شهرستان رومشکان خبر داد.

سردار یحیی الهی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان رومشکان در پی کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودرو کشنده خارجی مشکوک و برای تحقیقات بیشتر آن را متوقف کردند.

وی افزود: با بررسی مدارک خودرو مشخص شد که خود متوقف شده قاچاق بوده که با هماهنگی مقام قضایی توقیف و راننده آن دستگیر شد.

فرمانده انتظامی لرستان در پایان با اشاره به اینکه ارزش ریالی خودرو توقیف شده ۶۰ میلیارد ریال برآورد شده است، بیان کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه ذی صلاح تحویل شد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قیمت مرغ در بازار قزوین این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته با افزایش روبه‌رو شد و از ۵۵ هزار تومان به ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

6 ساعت پیش

توضیحات اسماعیل حیدرپور، مدیر عامل باشگاه شهرخودرو درخصوص طلب این باشگاه از پرسپولیس بابت یحیی گل محمدی را ببینید.

5 ساعت پیش

«حراج تهران» رویدادی که از یک سو دنبال کنندگان خاصی دارد و از سوی دیگر دایره افرادی که اخبار مرتبط با آن را پیگیری می‌کنند نیز خاص محسوب می‌شود. کافی است به نمایشگاه آثار این رویداد که از روز چهارشنبه ـ هشتم تیر ماه ـ شروع به کار کرده، سری بزنید تا منظورمان از خاص بودن دنبال کنندگان این رویداد را متوجه شوید.

6 ساعت پیش

باشگاه بارسلونا با فروش بخشی از حق پخش تلویزیونی خود درآمد هنگفتی ایجاد کرد.

6 ساعت پیش

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

6 ساعت پیش

با توجه به قراردادی که لک با پرسپولیس داشت، این باشگاه می‌توانست از لک بخواهد تا تیم آینده‌اش را معرفی کرده و بعد درمورد صدور رضایتنامه در ازای دریافت مبلغی یا تعویض با بازیکنی تصمیم‌گیری و اقدام کند.

6 ساعت پیش

مهاجم هلندی بارسلونا خیلی زود به دوران حضور خود در این تیم پایان داد.

6 ساعت پیش

رسانه‌ها از رابطه عاطفی جدید یولیان ناگلزمن سرمربی بایرن مونیخ گزارش داده‌اند.

6 ساعت پیش

شوخی عبدالله روا با اظهارات سایپنتو سرمربی جدید آبی پوشان در مراسم معارفه را ببینید.

5 ساعت پیش

بیشتر...