خبرگزاری ایسنا |
4 ماه پیش

مخبر ویژه سازمان ملل: جنایت ها در غزه به سطح جدیدی رسیده است ایسنا

مخبر ویژه سازمان ملل: جنایت‌ها در غزه به سطح جدیدی رسیده است

در پی تداوم حملات بی‌امان صهیونیست‌ها، گزارشگر ویژه سازمان ملل در اراضی اشغالی فلسطین گفت جنایت‌ها در غزه به سطح جدیدی از وحشت رسیده است.

به گزارش ایسنا، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی روز دوشنبه ورود فرانچسکا آلبانیز، مخبر ویژه سازمان ملل به سرزمین‌های اشغالی را به دلیل سخنان او مبنی بر اینکه «قربانیان اسراییلی ۷ اکتبر نه به خاطر یهودی بودن، بلکه در پاسخ به ظلم اسرائیل کشته شدند» ممنوع کرد.

آلبانیز خطاب به امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «با احترام به قربانیان، فرانسه و جامعه جهانی هیچ کاری برای جلوگیری از آن انجام نداده‌اند.»

وی گفته است که «ممنوعیت ورود، خبر نیست» چون رژیم صهیونیستی از سال ۲۰۰۸ ورود همه گزارشگران ویژه را رد کرده است.

او در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) نوشت: این نباید باعث حواس‌پرتی از جنایات اسرائیل در غزه شود که با بمباران مردم در مناطق امن در رفح، سطح جدیدی از وحشت به خود می‌گیرد.

در پاسخ به پستی دیگر در ایکس، آلبانیز نوشت: سعی می‌کنم از ترسیدن از عاملان تداوم نکبه – آوارگی اجباری، کشتار و آسیب جدی با هدف جلوگیری از بازگشت مردم خودداری کنم. انکار، تراژدی را پاک نمی‌کند، زیرا تاریخ با وحشیگری حتی بیشتر تکرار می‌شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیش از هزار و 60 میلیارد تومان  قیر رایگان برای محلات خاکی در نظر گرفته شده است، گفت: سهم استان البرز هزار و 800 تن بوده است.

7 دقیقه پیش

دبیر فدراسیون ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای کشور گفت: اولین دوره مسابقات جهانی ورزش زورخانه‌ای با حضور 23 کشور و به میزبانی اصفهان برگزار خواهد شد.

8 دقیقه پیش

بتسلائل اسموتریچ، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی طرحی را ارائه داده که عملا باعث نابودی اقتصاد کرانه باختری خواهد شد. این درحالی است که تشکیلات خودگردان در آستانه ورشکستگی قرار گرفته و در ماه جاری نیمی از حقوق ها را پرداخت خواهد کرد.

8 دقیقه پیش

دبیر علمی جشنواره نقالی غدیر ضمن تاکید بر توجه ویژه به مخاطبان خارجی در هنر نقالی گفت: نقالی بستری برای انتقال فرهنگ ایرانی اسلامی به کشورهای هدف است.  

7 دقیقه پیش

تیم ملی فوتبال ترکیه در نخستین دیدار خود در رقابت‌های یورو 2024 مقابل گرجستان پیروز شد.

7 دقیقه پیش

به دنبال مرگ مشکوک دختر و پسر جوانی در شمال تهران یک سناریوی جنایی مقابل تیم تحقیق قرار گرفت.

7 دقیقه پیش

رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: زمان ما هم می‌گفتند که ممکن است فساد باشد و هست، اما ما با آن مقابله کردیم.

9 دقیقه پیش

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما شاید نسبت به خیلی از کشورهای دیگر که در حوزه فناوری‌ها و تکنولوژی پیشرفته هستند در برداشت محصولات کشاورزی در هکتار اشکالات قابل توجهی داریم که باید اصلاح شود.

8 دقیقه پیش

رئیس کمیته روحانیون ستاد سعید جلیلی با بیان اینکه بایدن و نتانیاهو سعید جلیلی را برای خود و دنیای استکبار خطرآفرین می‌بینند گفت: سعید جلیلی ادامه دهنده راه شهید رئیسی خواهد بود.

8 دقیقه پیش

بیشتر...