خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

بازدید استاندارسیستان وبلوچستان از پروژه راه آهن در بخش نازیل شهرستان تفتان ایسنا

بازدید استاندارسیستان وبلوچستان از پروژه راه آهن در بخش نازیل شهرستان تفتان

ایسنا/سیستان و بلوچستاناستاندار سیستان و بلوچستان در بدو ورود به حوزه شهرستان تفتان و در گام نخست از سفر یک روزه خود، از پروژه راه آهن در بخش نازیل شهرستان تفتان بازدید کرد.

به گزارش ایسنا احمدعلی موهبتی ضمن شنیدن گزارش عملکرد و مشکلات این پروژه تاکید کرد: با توجه به اینکه این پروژه ملی بوده و همه مردم کشور ایران و کشورهای همسایه از منافع آن بهرهمند می شوند، به هیچ عنوان اجرای پروژه نباید قطع شود و تلاش شود تا هرچه سریعتر این پروژه تکمیل و به بهره برداری برسد.

استاندار سیستان وبلوچستان خطاب به فرماندار شهرستان تفتان گفت: مشکلات این پروژه باید با تمام قوت از مراجع مربوطه پیگیری شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

گزینه دولت آمریکا برای تصدی سمت معاون وزیر دفاع آمریکا در امور سیاسی گفت که واشنگتن نباید تحریم‌ها علیه ایران را تا زمان بازگشت این کشور به تعهداتش در برجام رفع کند.

لحظاتی پیش

جزییات آغاز سفر پاپ فرانسیس به عراق, برنامه های سفر پاپ به عراق,ریز برنامه های سفر پاپ فرانسیس به بغداد,جزییات دیدار پاپ با آیت الله سیستانی,پاپ در عراق,پاپ در بغداد

1 دقیقه پیش

قطعنامه ای توبیخی علیه ایران در شورای حکام آژانس بین المللی,چرا اروپا از صدور قطعنامه ضدایرانی عقب نشینی کرد؟,آیا راه مذاکره ایران و آمریکا باز شده است؟,حمایت آمریکا از موضع تازه تروئیکای اروپا درباره پرونده هسته‌ای ایران

1 دقیقه پیش

باشگاه استقلال در خصوص جذب سعید مهری از باشگاه تراکتور توضیحاتی ارائه داد.

4 دقیقه پیش

۲۸ فوریه سال ۱۸۸۹ میلادی نخستین گواهینامه رانندگی جهان صادر شد و حدود ۳۰ سال بعد در ایران هم کسانی بودند که می‌خواستند گواهینامه بگیرند و «اتومبیلچی» شوند؛ این لقبی بود به‌یادگار‌مانده از اتومبیلچی فرانسوی مظفرالدین قاجار.

5 دقیقه پیش

به احتمال فراوان این بازیکن در روزهای آینده پرسپولیسی خواهد شد.

6 دقیقه پیش

وزیر نیرو با اشاره به دریافت ضمانتنامه بانکی استفاده از وام 1.2 میلیارد یورویی دولت روسیه، گفت: پروژه نیروگاه ۱۴۰۰ مگاواتی سیریک با وام یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون یورویی فدراسیون روسیه اکنون در مرحله اجرا قرار گرفته است.

12 دقیقه پیش

وینگر تیم فوتبال سایپا، حریف فردای این تیم در هفته ششم مسابقات فوتبال را تیم خاص توصیف کرد.

13 دقیقه پیش

متخصص بیماریهای عفونی گفت:در حال حاضر در این نوع کرونا بیش از 90 درصد امید درمان و بهبودی داریم

یک ربع پیش

در جریان جلسه علنی مجلس شورای اسلامی که امروز د

یک ربع پیش

باتوجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی، کلیه مالکین

یک ربع پیش

مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت:دشمنان از آن سوی مرزها به دنبال فرصتی برای برهم زدن وحدت و تحریک و تشویق مردم به برهم زدن نظم امنیت هستند، اما مردم فریب این گروه ها را نمی خورند.

یک ربع پیش

شجاع خلیل زاده تنها بعد از یک نیم فصل حضور در فوتبال قطر از شرایطش در این لیگ راضی نیست.

یک ربع پیش

بی خوابی، یا مشکل در خوابیدن یک مشکل رایج است. تقریباً از هر هفت نفر یک نفر از بی خوابی رنج می‌برد. دلایل زیادی از جمله افزایش استفاده از نور مصنوعی دستگاه‌های الکترونیکی (مانند تبلت، تلفن‌های هوشمند و رایانه)، استرس ناشی از کار، مصرف کافئین و مواردی مشابه در بروز بی خوابی نقش دارند.

یک ربع پیش

پژوهش‌های ۲۰ سال گذشته نشان می‌دهد تجربه خروج از جسم که ممکن است در شرایط نامعمول متفاوتی رخ دهد، واکنشی مغزی-‌جسمانی است و ربطی به جدایی روح از قفس تن و حیات فراجسمی پس از مرگ ندارد.

یک ربع پیش

بیشتر...