ایران آنلاین |
1 ماه پیش

شرکت پست آمادگی استقبال بالا از نمایشگاه مجازی کتاب را داشته باشد ایران آنلاین

رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران:‌
شرکت پست آمادگی استقبال بالا از نمایشگاه مجازی کتاب را داشته باشد

رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: با توجه به استقبالی که از نمایشگاه مجازی کتاب پیش‌بینی می‌شود، شرکت پست باید آمادگی حجم بالای این نمایشگاه را داشته باشد تا در روزهای شلوغی کار و حجم بالای سفارش کتاب‌ها بهترین و مناسب‌ترین خدمات را به مردم ارایه کند.

هومان حسن‌پور با اشاره به برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: یکی از بزرگترین و ماندنی‌ترین کارهایی که شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در حوزه فرهنگ انجام می‌دهد مسوولیت گرفتن کتاب‌ها از ناشران و تحویل دادن آن به مخاطبان در نمایشگاه مجازی کتاب تهران است.

وی افزود: خوشحال هستیم که در این زمینه مدیرعامل محترم پست قول داده است کتاب‌ها را طی مدت سه تا شش روز به دست مردم برسانند و امیدوارم این موضوع به درستی محقق شود و ما شاهد خدمات‌رسانی مناسب به مردم باشیم.
حسن‌پور با بیان اینکه در این زمینه چند نکته اهمیت دارد که می‌تواند در کیفیت کار موثر باشد، عنوان کرد: نخست اینکه اگرچه کتاب نسبت به خیلی از کالاهای دیگر از قوام بیشتری برخوردار است اما شیوه حمل و نقل آن اهمیت زیادی دارد تا سالم به دست مخاطب برسد و این یک مطالبه جدی است.
رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهرانیادآور شد: از سوی دیگر زمان ارسال کتاب‌ها نیز اهمیت دارد و ضروری است که کتاب‌ها در زمان مناسب و وعده داده شده به دست مخاطبان برسد و این موضوع برای شرکت پست یک موقعیت طلایی همچنین یک تهدید است زیرا مسوولیت بزرگی بر دوش آن‌ها می‌گذارد و حسن انجام کار این عناصر در مطلوبیت کار تاثیر زیادی دارد.
حسن‌پور با بیان اینکه اجرای درست و صحیح هر یک از این موارد می‌تواند تبلیغات بسیار خوبی برای شرکت پست باشد، گفت: با توجه به حجم استقبالی که از این نمایشگاه پیش‌بینی شده است شرکت پست باید این آمادگی را داشته باشد که در روزهای شلوغی کار و حجم بالای سفارش کتاب‌ها در این نمایشگاه بهترین و مناسب‌ترین خدمات را به مردم ارایه کند.
وی با طرح این موضوع که توقع ناشران و مردم این نیست که نمایشگاه مجازی کتاب جایگزین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران باشد، ادامه داد: امکان دارد این نمایشگاه حجم زیادی مخاطب داشته باشد و مطالبه آن‌ها نیز مشخص و جدی است و نتیجه کار می‌تواند مجموعه‌ای از تایید و تحسین از طرف مردم برای پست به همراه داشته باشد و برعکس آن نیز می‌تواند حجم زیادی انتقاد توام با نارضایتی و شکایت به همراه داشته باشد.
به گفته حسن‌پور، در این زمینه ناشران نیز باید سعی کنند طبق قرارهای خود کتاب‌هایشان را به موقع تحویل ماموران پست بدهند و در این زمینه نیز باید کار به‌گونه‌ای انجام شود تا زمانی که پست می‌خواهد کتاب‌ها را جمع آوری کند به دلیل تراکم کار با تاخیر روبرو نشویم زیرا همه این‌ها در روند کار اخلال ایجاد می‌کند.
رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران همچنین بار دیگر با تاکید بر سخنان مدیرعامل پست درباره تحویل به موقع کتاب‌ها توضیح داد: میانگین چهار تا پنج روز زمانی که کتاب به دست مخاطب برسد خیلی خوب است و ما همچنان مشتاق و منتظر حسن انجام کار از سوی پست هستیم.
وی در بخش دیگر صحبت‌های خود درباره اختصاص جعبه‌های ارزان‌قیمت برای ناشران نیز گفت: امیدواریم با پیش‌بینی حذف اقدامات افزونی که به قیمت کتاب وارد می‌شود شاهد بالا رفتن هزینه‌ها نباشیم و تمام کارها طبق توافقات و صحبت‌های انجام شده باشد و شاهد نوعی یک دستی و یکپارچگی در سراسر کشور هنگام اجرای نمایشگاه مجازی کتاب تهران باشیم.
حسن‌پور درباره تبعات عدم اجرای درست وعده‌های شرکت پست در ارسال کتاب‌های نمایشگاه مجازی کتاب توضیح داد: در غیر این صورت با انباشتی از کتاب‌های گسترده در انبارهای خود روبرو می‌شود که به دست مخاطبان نمی‌رسد.
وی افزود: صرفنظر از مشکلات اجرایی که در اولین دوره نمایشگاه مجازی طبیعی است که وجود داشته باشد، در عین حال ما به آینده خوشبین هستیم و پیشاپیش از ‌خانه کتاب و ادبیات ایران برای اینکه این مسوولیت سنگین را به عهده گرفتند تشکر می‌کنیم و از آنجایی که نمایشگاه مجازی یک مساله حساس است انتظار داریم همه پای کار بیایند تا شاهد یک کار ملی بزرگ فرهنگی برای کشور باشیم.
نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول تا ششم بهمن ماهبرگزار خواهد شد./ روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

بانک توسعه تعاون,تقدیر روابط عمومی بانک توسعه تعاون در جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران

2 ساعت پیش

پیش بینی دلار 20 هزار تومانی در سال 1400,کاهش قیمت دلار در پایان دولت روحانی,پیش بینی جدید دلار,دلار چند هزار می شود,نرخ دلار در سال جدید,دلار 1400,افزایش دلار

4 ساعت پیش

تعویض کامل تیوب های کوره واحد کاهش گرانروی شرکت پالایش نفت اصفهان

4 ساعت پیش

پیش بینی قیمت طلا در روزهای پایانی سال 99,قیمت طلا چقدر کاهش می یابد,قیمت سکه​ به زیر خط 11 میلیون می رسد,,,

4 ساعت پیش

مشخصات سریع ترین خودرو جهان 5 آر,بررسی خودرو سریع بلادهوند Bloodhound,آئوسی اینویدر,قیمت خودرو آئوسی اینویدر,عکس خودرو 5 آر

4 ساعت پیش

نگذاریم یک شرکت توانمند تولیدی مانند فولاد مبارکه قربانی مسائل سیاسی شود,اخبار فولاد مبارکه

4 ساعت پیش

حداقل حقوق کارمندان در سال 1400,یارانه 2 میلیونی بازنشستگان,تایید نهایی همسان سازی حقوق بازنشستگان,جزئیات واریز حقوق بازنشستگان در اسفند 99,زمان واریز حقوق های اسفند 99

4 ساعت پیش

شورای عالی بورس و اوراق بهادار به منظور ایجاد زمینه مشارکت حداکثری سهامداران عدالت در برگزاری مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تصمیمات جدید اتخاذ کرد.

4 ساعت پیش

دکتر محمد علی دهقان دهنوی، سخنگوی شورای عالی بورس، امروز ۱۲ اسفند ماه در دویست و ششمین جلسه شورای عالی بورس یکی از موضوعات مهم مطرح شده در این جلسه را تصویب پیشنهادی عنوان کرد که حاصل ارزیابی و پیشنهاد سازمان بورس در قالب فعالیت صندوق توسعه بازار است.

5 ساعت پیش

محمد عطایی: «مراجع نظارتی الزامی برای تسویه اعتبارات کارگزاری‌های فعال در بازارسرمایه در پایان سال مالی شرکت‌های کارگزاری ندارند.»

10 ساعت پیش

نمایندگان مجلس برای طرح‌های مهم کشاورزی و امنیت غذایی، به شرکت‌های وابسته و تابعه وزارتخانه‌های جهادکشاورزی و نیرو مجوز انتشار تا سقف دویست و هفتاد هزار میلیارد ریال اوراق مالی - اسلامی از طریق بانک کشاورزی را دادند.

10 ساعت پیش

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین در گزارش ۶ ماهه خود از رشد ۲۳۰هزار و ۱۴۶ میلیارد و ۲۶۲ میلیون ریالی پرتفوی بورسی خبر داد.

10 ساعت پیش

مصوبه هیئت مدیره سازمان بورس مبنی بر افزایش حد نصاب سرمایه‌گذاری صندوق‌های با درآمد ثابت در سهام به مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری ابلاغ شد.

11 ساعت پیش

شرکت سرمایه گذاری غدیر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۲۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۴۲ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۸۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

11 ساعت پیش

پایگاه خبری لقمه: عباس قبادی گفت: با اتمام انتقال میوه از شمال و غرب کشور به تمامی استانها توزیع آن آغاز شده و باعث کاهش قیمت در بازار می شود.

11 ساعت پیش

بیشتر...