خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

تجاوزات رژیم اشغالگر به مسجد الاقصی با زوال آن پایان می یابد رضوی

محمود الزهار:
تجاوزات رژیم اشغالگر به مسجد الاقصی با زوال آن پایان می یابد
به گزارشخبرگزاری رضوی،به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، «محمود الزهار» از اعضای ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) امروز پنجشنبه تأکید کرد که ادامه تجاوزات وحشیانه رژیم اشغالگر به بیت المقدس و اماکن مقدس آن، شعله ور کردن نبرد بزرگی خواهد بود که با زوال این رژیم پایان خواهد یافت و شمشیر قدس تا آن زمان از غلاف کشیده باقی خواهد ماند.
محمود الزهار در نشست خبری درباره تحولات مربوط به مسجد الاقصی ادامه داد: رژیم اشغالگر مسئولیت کامل عواقب تعرض به مسجدالاقصی و سوق دادن کل منطقه به سوی یک جنگ علنی دینی را به عهده دارد. تحولات اخیر بیت المقدس و مسجد الاقصی و شتاب گرفتن تجاوزات و توطئه‌ها برای صهیونیست سازی آن، تعرض آشکار به جایگاه دینی و اسلامی این شهر و مسجد است.
الزهار از همه مردم فلسطین در کرانه باختری، قدس اشغالی و اراضی اشغالی ۱۹۴۸ خواست برای دفاع از مسجد الاقصی در برابر هتک حرمت و توطئه صهیونیست سازی آن به ویژه در دوران موسوم به اعیاد یهودیان در مسجد الاقصی حضور یابند و از آن پاسداری کنند.
این عضو ارشد جنبش حماس از تشکیلات خودگردان فلسطین و همچنین اردن و سایر کشورهای عربی خواست به وظیفه خود عمل کرده و برای محافظت از و دفاع از قدس و مسجد الاقصی در مقابل جنایات و تجاوزات رژیم صهیونیستی وارد عمل شوند.
الزهار از جامعه بین‌المللی و نهادها و سازمان‌های بین‌المللی نیز خواست تا اقدامات لازم را برای جلوگیری از تخلفات جدی این رژیم انجام دهند و بدون محدودیت و قید و شرط به تمامی اقدامات تحریک‌آمیز و خصمانه صهیونیست‌ها در محوطه الاقصی پایان دهند.
وی همچنین بر تعهد مطلق حماس و ملت فلسطین به دفاع از حقوق و مقدسات خود با هر وسیله ممکن تأکید کرد و افزود: این تخلفات رژیم اشغالگر بدون پاسخ نخواهد ماند و ما درباره تداوم و تشدید تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه بیت المقدس و مسجد الاقصی هشدار می‌دهیم.
محمود الزهار در پایان گفت: مسجد الاقصی نه تنها برای فلسطینیان بلکه برای بیش از یک میلیارد و هفتصد میلیون مسلمان در سراسر جهان از جایگاه دینی ویژه ای برخوردار است و بخش جدایی ناپذیر باورهای دینی و اصول ثابت ملی ما به شمار می‌رود که در بزنگاه‌های سرنوشت ساز امت، نقش تصحیح کننده راه و بازگرداننده آن به مسیر صحیح را ایفا کرده است.
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مجری «سمت خدا» پس از چندی غیبت، دوباره به آنتن برگشت. این مجری قدیمی دوباره بعد از مدتی غیبت، امروز در برنامه «سمت خدا» حضور پیدا کرد.

1 ساعت پیش

بسیاری از این محصولات هرگز مورد آزمایش علمی و کارشناسانه قرار نگرفته اند و حاوی سطح خطرناکی از مواد شیمیایی هستند که مانع تولید ملانین می‌شود.

2 ساعت پیش

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با رفتارهایی که ریکاردو ساپینتو نشان می‌دهد و نوع مهره‌چینی او، آبی‌پوشان دچار مشکل خواهند شد.

2 ساعت پیش

در این یک سال، بقیه سریال‌های طنز موفق نبوده‌اند. تلویزیون البته در غیاب محصولات باکیفیت جدید، به بازپخش خیل سریال‌های طنز قدیمی دست زد که از سویی کمابیش موفق بود و از سوی دیگر فاصله کیفی آثار جدید را با سریال‌های پیشین نشان داد.

1 ساعت پیش

سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد: بعد از تماس دبیرکل با رئیسی، اجازه خروج از کشور باقر نمازی صادر شد.

2 ساعت پیش

مرد تاریخ‌ساز کشتی ایران بدون تیم مانده و به نظر می‌رسد امسال لیگ برتر او را به خود نمی‌بیند.

2 ساعت پیش

رسیدن به سلامت روانی اجتماعی فقط با بیان مسئله ، شعار و جلسه میسر نمی شود ونیاز به بینش بهتر ، نگاه عمیق تر و عقلانی تر ، انگیزه بیشتر، همدلی و اقدام عملی وجود دارد.

2 ساعت پیش

اعضای جبهه پایداری تندروی را مساوی با انقلابی‌گری می‌دانند، اما انقلابی یعنی کسی که بر اساس قانون و اسلام عمل می‌کند. برخی از تندروها ممکن است شیعه انگلیسی و برخی هم پیرو اسلام آمریکایی باشند. این افراد از حیطه جریان انقلابی خارج هستند و تنها برای اینکه برخی از اقدامات‌شان را توجیه کنند پسوند و پیشوند انقلابی بودن را یدک می‌کشند.

2 ساعت پیش

این جماعت اگر نمی‌ترسیدند، ادعای خدایی می‌کردند، ولی از مواجهه منطقی عاجز هستند و تولید و انتشار چهار تا مناظره بسیار عادی را هم تحمل ندارند. اولین جاهایی را که مسدود می‌کنند، مجاری اظهارنظر و اطلاع‌رسانی است.

2 ساعت پیش

بیشتر...