ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

زاپاتا می توانست مقابل سپاهان آقای گل شود عکس ورزش سه

کد خبر : 1873356 |11 اسفند 1401 ساعت 03:00 |13.8K بازدید |3دیدگاه

زاپاتا می‌توانست مقابل سپاهان آقای گل شود! (عکس)

مهاجم خارجی آلومینیوم فرصت‌های زیادی در دیدار با سپاهان از دست داد.

زاپاتا می‌توانست مقابل سپاهان آقای گل شود! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"،آلومینیومدر روزی که سپاهان را متوقف کرد، میلاد فخرالدینی و محمدرضا آزادی، دو بازیکن تاثیرگذارش را دراختیار نداشت، اما سیدمهدی رحمتی در غیاب بهترین گلزن خود تصمیم گرفتهانسل زاپاتارا کمی جلوتر ببرد و به‌عنوان مهاجم نوک استفاده کند که این بازیکن در پُست جدید یک پاس گل داد و فرصت‌های زیادی به دست آورد، ولی در استفاده از آنها کم‌دقت بود.

هانسل زاپاتا که در این فصل سه گل به ثمر رسانده و دو پاس گل داده بود، در دیدار با سپاهان هم مثل همیشه در خط حملهآلومینیوماستفاده شد و فرصت‌های خوبی هم به او رسید، اما نتوانست از آنها استفاده کند که اگر این اتفاق می‌افتاد، بعید نبود او با هت‌تریک و حتی پوکر این بازی را پشت سر بگذارد!

مهاجم کلمبیاییآلومینیومغیر از یک پاس رو به جلو و پایه‌گذاری روی تک‌گل تیمش، سه موقعیت عالی و یک فرصت از پشت محوطه جریمه به دست آورد که دو ضربه او در موقعیت‌های تک به تک با واکنش‌های پیام نیازمند همراه بود و دو بار هم شوت‌های این بازیکن با کمترین اختلاف از دروازه سپاهان به بیرون رفت.

هانسل زاپاتا که در دور برگشت موفق به گلزنی در دیدارهایی مثل صنعت نفت و مس رفسنجان شده بود، برابر سپاهان هم می‌توانست حداقل یک گل بزند ولی از شانس‌های به دست آمده استفاده نکرد تا شاگردان رحمتی نتوانند به نتیجه بزرگتری از مساوی دست پیدا کنند.

عکس: محمد عباسی

1807418
آلومینیوم اراکآلومینیوم اراک
هانسل زاپاتاهانسل زاپاتا
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

آلومینیوم اراکآلومینیوم اراک

مشاهده برنامه و نتایج آلومینیوم اراک، بازی بعدی آلومینیوم اراک و ویدئو خلاصه بازی های آلومینیوم اراک#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...