ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

رحمتی: آقای نبی کی روش با کدام مربیان هماهنگ کرد ورزش سه

کد خبر : 1845848 |08 مهر 1401 ساعت 16:12 |25.1K بازدید |22دیدگاه

قانون برای یک سری تیم‌های خاص است؛

رحمتی: آقای نبی! کی‌روش با کدام مربیان هماهنگ کرد؟

سرمربی آلومینیوم اراک در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با ملوان انتقاداتی نسبت به مسئولان سازمان لیگ‌ و فدراسیون داشت.

رحمتی: آقای نبی! کی‌روش با کدام مربیان هماهنگ کرد؟

به گزارش “ورزش سه” مهدی رحمتی، سرمربیآلومینیوم اراکدر کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی تیمش با ملوان شرکت و در ابتدا به خبرنگاران گفت: ده روز پیش مصاحبه‌ای انجام دادم و خواستار روشن شدن یک سری اتفاق در هفته ششم شدم. جایی که بازی ملوان و فولاد به علت بدی هوا لغو شد. از آقای سهیل مهدی سوال پرسیدم اما ایشان با خنده و شوخی جواب داد و به سادگی از کنار آن رد شد. ما به عنوان یک باشگاه حاضر در لیگ برتر همانطور هزینه می‌کنیم و زمان می‌گذاریم و هوادار داریم، باید جواب قانع کننده‌ای به ما بدهند و شفاف بگویند چرا بازی فولاد و ملوان لغو شد.

وی در ادامه گفت: همانطور که مستحضر هستید مربی و بازیکنان ملوان گفتند شرایط عادی بوده است. حالا آن روز بازی لغو شد باید ۲۴ ساعت بعد برگزار می‌شد. خیلی جالب بود که اصلا برای ۲۴ ساعت بعد صبر نکردند ببینند شرایط آب و هوایی چطور است. بازی را لغو کردند. زمانی که من سرمربی پدیده بودم، هفته دوم بازی پدیده و پیکان بود در تهران و بارندگی شدیدی در تهران بود. با اصرار آقای مهدی بازی برگزار شد اما در دقیقه ۱۵ مسابقه کنسل و فردای آن روز ادامه بازی انجام شد. به تاکید آقای مهدی که باید مسابقه انجام بشود.

ویدئو: 261127

رحمتی که از این اتفاقات ناراحت به نظر می‌رسید صحبت خود را اینگونه ادامه داد: اما نمی‌دانم قانون برای یک سری از تیم‌های خاص انجام می‌شود یا اینکه فقط مختص ماست که باید این شرایط را تجربه کنیم. آقای مهدی با خود من تماس گرفتند و گفتند اگر بازیکنان فولاد از تیم ملی خط بخورند، بازی این تیم با ملوان قبل از بازی ما و ملوان انجام می‌شود. اما دیدید بازیکنان فولاد خط خوردند و در بیست روز تعطیلی لیگ این مسابقه انجام نشد. چه بسا این بازی می‌توانست تاثیر مستقیمی در جدال فردای ما و ملوان داشته باشد. اتفاقاتی که در آن بازی رخ می‌داد مطمئنا در بازی فردا هم تاثیرگذار بود.

او ادامه داد: ایشان بعد از اینکه بازی را برگزار نکردند، آقای کی‌روش را بهانه و گفتند ایشان برنامه داده اما ما همه بی خبر هستیم. صبح امروز آقای نبی در برنامه زنده گفتند که آقای کی‌روش با همه مربیان و باشگاه‌های لیگ برتری صحبت کرده‌اند. من هم یکی از سرمربیان لیگ برتر هستم و با من صحبتی نشده است. حتی مکاتبه‌ای هم با باشگاه نشده؛ شاید با بقیه همکاران صحبت شده. این صحبت را آقای نبی انجام داده‌اند اما چنین اتفاقی نیفتاده است. ما سال‌های قبل هم تیم ملی داشتیم و سرمربی‌های مختلف بودند اما چنین موردی پیش نیامد.

رحمتی درخواستی از رئیس فدراسیون داشت و گفت: من از آقای تاج خواهش می‌کنم که به این مسئله ورود کند. به فدراسیون آمده‌اند تا تغییر اساسی انجام دهند و همه این مسائل را باید لحاظ کنند. آقای مهدی جواب سوال من را نداد و از آقای کشوری‌فرد خواهش می‌کنم به عنوان رئیس سازمان لیگ ورود کند و جواب ما را بدهد که چرا در فوتبال چنین اتفاقی می‌افتد و‌ همه قوانین طبق دلخواه آقای مهدی و همکارانشان پیش می‌رود و چیزی که ایشان در نظر می‌گیرد باید رخ دهد.

سرمربی آلومینیوم در خصوص بازی با ملوان گفت: ما بعد از بازی با سپاهان تعطیلی کوتاهی به بازیکنان دادیم و تمرینات را شروع کردیم. دو بازی تدارکاتی برگزار کردیم که بچه‌ها خیلی خوب تلاش و تمرین کردند. تمام موارد بازی فردا را توضیح داده‌ایم و بازیکنان شناخت مناسبی دارند. تیم ملوان هم بسیار خوب و مردمی است و مسابقه سختی داریم اما با همت بچه‌ها اولین برد خانگی را جشن می‌گیریم.

سیدمهدی رحمتی
آلومینیوم اراک
لیگ برتر ایران
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

آلومینیوم اراکآلومینیوم اراک

مشاهده برنامه و نتایج آلومینیوم اراک، بازی بعدی آلومینیوم اراک و ویدئو خلاصه بازی های آلومینیوم اراک#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بر اساس برخی گزارش‌ها سارقان مسلح به منزل رحیم استرلینگ حمله کرده‌اند و علت غیبت او در دیدار امشب انگلیس مقابل سنگال همین بوده است.

12 ساعت پیش

اشتفان افنبرگ، کاپیتان سابق تیم ملی آلمان، معتقد است مانوئل نویر نباید دیگر دروازه بان ثابت تیم ملی آلمان باشد.

12 ساعت پیش

ستاره تیم ملی ایران خطرناک تر از آمریکا، ولز و سنگال در جام جهانی شد.

6 ساعت پیش

آلیو سیسه بازیکنان اصلی سنگال در دیدار مقابل انگلیس را مشخص کرد.

12 ساعت پیش

باوجود گذشت چند روز از حذف تیم ملی فوتبال بلژیک از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، جنجال‌ها و حواشی این اتفاق همچنان در رسانه‌های ورزشی بلژیک ادامه دارد.

12 ساعت پیش

مسوت اوزیل بعد از گلی که اولیویه ژیرو امشب مقابل لهستان به ثمر رساند با او شوخی کرده و مدعی شد ستاره فرانسوی این نوع ضربه زدن به توپ را از او یاد گرفته است.

12 ساعت پیش

ژردان شقیری، ستاره گلزن تیم ملی سوئیس، مدعی شد بازیکنان این تیم نباید از کریستیانو رونالدو غافل شوند.

12 ساعت پیش

لحظاتی قبل از تبدیل ژیرو به بهترین گلزن تاریخ فرانسه، لوریس و مدافعانش آبی‌پوشان را در بازی نگه داشتند.

12 ساعت پیش

محمدرضا حضرت پور درباره پاداش‌های تیم ملی گفت: نوش جان فوتبالیست‌ها باشد اما این قدر فاصله درست نیست.

8 ساعت پیش

بیشتر...