فوتبالی |
۱ هفته پیش

عکس سوارز خوشحالی ویژه اش پس از زدن اولین گل برای تیم جدید فوتبالی

عکس؛ سوارز و خوشحالی ویژه‌اش پس از زدن اولین گل برای تیم جدید

عکس؛ سوارز و خوشحالی ویژه‌اش پس از زدن اولین گل برای تیم جدید

پایگاه خبری فوتبالی - لوییسسوارز، مهاجم سابقاتلتیکو مادریدوبارسلونابالاخره در تیم جدید خود یعنی ناسیونال اروگوئه گلزنی کرد و بدین ترتیب پایش به گلزنی در لیگ اروگوئه در دومین دوره حضورش در این لیگ باز شد.

به گزارش فوتبالی، این دومین بازی سوارز برای تیم ناسیونال بود که در هفته دوم لیگ اروگوئه برگزار می شد. ناسیونال این بازی را با نتیجه سه بر صفر به سود خود مقابل رنتیستاس به پایان برد که در این بازیلوئیس سوارزگل سوم را برای ناسیونال به ثمر رساند. سوارز در دقیقه 58 بازی بود که توانست گلزنی کند.

مهاجم اروگوئه ای در تیم جدید خود محبوبیت بسیار بالایی دارد چرا که دیدیم که در مراسم معارفه او جمعیت بسیار زیادی آمده بودند و حتی برخی از هواداران ناسیونال، ماسک های سوارز را بر چهره زده بودند. اکنون لوییس سوارز اولین گل خود را برای تیم جدیدش زده است.

سوارز پس از گلزنی خوشحالی معروف خود را به نمایش گذاشت. او پس از گلزنی سه انگشت خود را می بوسد و آن ها را نشان می دهد که در واقع این سه انگشت نماد سه فرزندی است که سوارز دارد. او یک دختر و دو پسر دارد و بدین ترتیب پس از گلزنی همواره از خانواده خود یاد می کند.

1470#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آیتم های برنامه ورزشیا شبکه نسیم سیما در بیست و سوم مرداد ماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

16 ساعت پیش

نگاهی به عملکرد فوق العاده رودریگو گوئس ستاره تیم رئال مادرید در فصل گذشته

6 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - پیشکسوت پرسپولیس گفت: وقتی شنیدم بازیکنان استقلال بعد از چهار ماه سربازی کارت پایان خدمت گرفته‌اند تعجب کردم لابد آنها در ارتش دیگری سرباز بوده اند چون ما همگی ۲۴ ماه خدمت کردیم.به گزارش فوتبالی، رحیم یوسفی، بازیکن اسبق تیم پرسپ,رحیم یوسفی,استقلال,ریکاردو ساپینتو

7 ساعت پیش

تمرینات بارسلونا بعد از تساوی در نخستین هفته فصل جدید لالیگا دنبال شد

16 ساعت پیش

گفت و گو با مورایس سرمربی پرتغالی تیم فوتبال سپاهان اصفهان را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

16 ساعت پیش

مروری بر اخبار کوتاه ورزش ایران و جهان در تاریخ 24 مرداد 1401          

6 ساعت پیش

گفت و گو با مورایس سرمربی پرتغالی تیم فوتبال سپاهان اصفهان را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

16 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- کدام بازیکنان استقلال، مجبور به جدایی از این تیم خواهند بود؟به گزارش فوتبالی، این سوالی است که طی 24 ساعت گذشته بارها و بارها مطرح شده اما هنوز پاسخ مشخصی برایش وجود ندارد.با توجه به آنکه استقلال باید نام کاوه رضایی، محمد محبی، م,استقلال,نقل و انتقالات,پیشنهاد سردبیر

10 ساعت پیش

با بخش ویدئو فوتبالی تمام لیگ های فوتبال جهان را به خانه بیاورید | لوکاس وازکز,رئال مادرید,لالیگا

6 ساعت پیش

بیشتر...