خبرگزاری ایسنا |
9 ماه پیش

نوبرانه های پاییزی در بازار کرمانشاه چند ایسنا

نوبرانه‌های پاییزی در بازار کرمانشاه چند؟

ایسنا/کرمانشاهرئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه با بیان اینکه نوبرانه‌های پاییزی به تدریج وارد بازار کرمانشاه شده، گفت: قیمت این میوه‌ها نسبت به سال گذشته افزایشی نداشته است.

عزت‌الله گوهرباری در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه میوه‌های پاییزی کم کم وارد بازار کرمانشاه شده، اظهار کرد: نارنگی و انار از جمله میوه‌هایی است که وارد بازار شده و کیوی و خرمالو نیز ظرف دو هفته آینده به بازار خواهد آمد.

وی قیمت کنونی هر کیلو نارنگی در میدان بار را کیلویی ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت دانست و افزود: قیمت هر کیلو انار نیز از ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه با اشاره به اینکه قیمت هر کیلو پسته خام نیز بین ۱۷۰ تا ۲۳۰ هزار تومان متغییر است، یادآور شد: این قیمت‌ها با حدود ۲۵ درصد سود قانونی در سطح بازار به دست مصرف کننده می‌رسد.

گوهرباری با بیان اینکه قیمت میوه‌های پاییزی در بازار کرمانشاه نسبت به سال گذشته تغییر چندانی نداشته، افزود: به تدریج و با وفور بیشتر میوه در بازار همین قیمت‌ها نیز کاهش خواهد یافت.

وی قیمت میوه را وابسته به عرضه و تقاضا اعلام کرد و ادامه داد: هنوز ورود میوه‌های پاییزی به بازار کرمانشاه کم است که این میزان به تدریج افزایش خواهد یافت و به تبع قیمت‌ها کاهشی می شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فدراسیون فوتبال اوکراین در پی یک اشتباه بزرگ قبل از بازی با رومانی به شکل خنده‌داری موضوع را توجیه کرد.

یک ربع پیش

یکی از فرماندهان سابق نیروی دریایی رژیم صهیونیستی ضمن اذعان به سخت و پر هزینه بودن جنگ در رفح تأکید کرد که سران سیاسی و امنیتی این رژیم هر چه سریعتر باید تغییر کنند.

یک ربع پیش

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس تابستان سال گذشته سوژه شماره یک نقل و انتقالات کشور بود و به طور جدی با استقلالی‌ها هم مذاکره کرد.

نیم ساعت پیش

رهبر طالبان در سخنرانی خود بعد از نماز عید قربان گفت: حاضرم برکنار شوم، اما اختلاف نباشد، از مسئولان و همه مردم افغانستان می‌خواهم که اختلافات را کنار بگذارند.

نیم ساعت پیش

اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) دستور ممنوعیت حمل پرچم روسیه در بازی‌های تیم ملی اوکراین در یورو ۲۰۲۴ را صادر کرده است.

نیم ساعت پیش

مدیرکل دفتر نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد گفت: قیمت مصوبی برای دام زنده عید قربان نداریم و همواره نرخ بر مبنای شرایط استان‌ها تعیین می‌شود.

نیم ساعت پیش

طبق مصوبه هیات وزیران در خصوص نصاب جدید برای معاملات دولتی، حداقل بهای تمام شده اموال منقول غیرمصرفی در سال ۱۴۰۳ که به آنها برچسب تعلق می‌گیرد، ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان تعیین می‌شود.

نیم ساعت پیش

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در برخی محورهای استان تهران سنگین شد.

نیم ساعت پیش

نامزدهای حاضر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دیدار با رئیس مجلس خبرگان رهبری دیدگاه و نظرات خود را بیان کردند.

12 دقیقه پیش

بیشتر...