خبرورزشی |
۱ هفته پیش

تصاویری نگران کننده برای هیجان انگیزترین هواداران جام جهانی فوق ستاره به ادامه مسابقات نمی رسد

تصاویری نگران‌کننده برای هیجان‌انگیزترین هواداران جام‌جهانی/ فوق‌ستاره به ادامه مسابقات نمی‌رسد؟
شهراد باغستانی
۴ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵

نیمار در دقایق پایانی دیدار برزیل و صربستان مصدوم شد و با چهره‌ای ناراحت بیرون رفت، اما آسیب‌دیدگی‌اش جدی نیست.

  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

در اواخر دیدار برزیل و صربستان از گروه G جام‌جهانی ۲۰۲۲ نیمار مصدوم شد تا هواداران تیم ملی برزیل را نگران کنند.

بازیکنان صربستان بعضاً با خشونت نیمار را متوقف کردند و در نهایت هم روی یک تکل او مصدوم شد. در دقیقه ۷۹ هم جای خودش را به آنتونی داد.

در ابتدا به نظر می‌رسید آسیب‌دیدگی نیمار جدی باشد، اما تیته سرمربی برزیل گفت: «نگران نباشید، نیمار در جام جهانی بازی خواهد کرد. او به بازی ادامه می‌دهد. در این مورد مطمئن باشید.»

نیمار خاطره تلخی از مصدومیت در جام‌جهانی دارد، چرا که در جام‌جهانی ۲۰۱۴ که در خانه برگزار می‌شد آسیب دید و در نهایت برزیل با شکست تاریخی ۷-۱ مقابل آلمان به فینال نرسید.

برزیل در دیدار نخستش در جام‌جهانی ۲۰۲۲ با نتیجه ۲-۰ از سد صربستان گذشته و امیدوار است پس از ۲۰ سال خاطره گذشته در آسیا تکرار شود و به جام قهرمانی جام‌جهانی برسد. نیمار هم همواره حسرت مصدومیت سال ۲۰۱۴ و فرصت خوبی که برای قهرمان شدن در خانه پیش آمده بود را می‌خورد. تصاویر او روی نیمکت با چهره‌ای ناراحت به شکلی بود که به نظر می‌رسید تاریخ برای او تکرار شده، ولی صحبت‌های سرمربی برزیل خیال او و هوادارانش را راحت کرد.

برزیل در گروه G جام‌جهانی با تیم‌های صربستان، سوئیس و کامرون هم‌گروه است و در دیدار بعدی باید به مصاف سوئیس برود.

تصاویری نگران‌کننده برای هیجان‌انگیزترین هواداران جام‌جهانی/ فوق‌ستاره به ادامه مسابقات نمی‌رسد؟

تصاویری نگران‌کننده برای هیجان‌انگیزترین هواداران جام‌جهانی/ فوق‌ستاره به ادامه مسابقات نمی‌رسد؟

  • علی بابا
  • علی بابا

برچسب‌ها

  • نیمار
  • تیم ملی برزیل
  • جام جهانی ۲۰۲۲ قطر
  • خبر ویژه


#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از بارش شدید برف در محور لواسانات خبر داد و از مردم درخواست کرد اگر کار ضروری ندارند به این محور مراجعه نکنند.

6 ساعت پیش

محمد فراهانی سردبیر خبرگزاری قوه قضاییه در صفحه مجازی خود نوشت: به اطلاع می‌رساند اعضای «باند زکریا»، به نام‌های حسین اردوخانزاده، شاهین ایمانی، میلاد اشرفی و منوچهر شهبندی به جرم ارتباط با سرویس جاسوسی اسرائیل و آدم‌ربایی امروز اعدام شدند فردا نزنید با ضربه باتون و شلیک مستقیم نیروهای امنیتی در اعتراضات کشته شدند. فردا نگید اینا تو اعتراضات کشته شدن! +عکس

6 ساعت پیش

وزیر اقتصاد با اعلام خبر بخشودگی جرایم بیمه شخص وسایل نقلیه موتوری اعلام کرد: همه جرایم در گذشته تا پایان این ماه بخشیده شده و اگر مردم تا ۳۰ آذر مراجعه کنند، بدون پرداخت هیچ جریمه‌ای می‌توانند از بیمه شخص ثالث استفاده کنند.

5 ساعت پیش

معاون امور بانکی و بیمه‌ای وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: پرداخت تسهیلات توسط نظام بانکی متوقف نشده و این روند تا پایان سال ادامه دارد.

6 ساعت پیش

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با توجه به نتایج ضعیفی که تیم ملی فوتبال کشور در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کسب کرد، خواستار آسیب شناسی این نتایج از سوی دستگاه‌ های مسئول شد.

6 ساعت پیش

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نظامیان آمریکایی می‌دانند اگر نیتی و چشم‌داشتی به منافع ایران در خلیج فارس، سواحل، جزایر و سکو‌های نفتی داشته باشند با نیرو‌های قهرمان سپاه مواجه می‌شوند.

5 ساعت پیش

روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر همدان اعلام کرد: در پی کشف حجاب تعدادی از بانوان در یک فروشگاه زنجیره‌ای در همدان و برخورد توهین آمیز نسبت به آمر به معروف و همچنین سهل انگاری و عدم رسیدگی پرسنل حراست فروشگاه مورد نظر به شکایت آمر به معروف، بنابر وظیفه حمایتی ستاد از آمران به معروف و ناهیان از منکر، مدیر و مسئول حراست فروشگاه به ستاد امر به معروف و نهی از منکر همدان فراخوانده شدند.

5 ساعت پیش

محمدرضا گرایی، قهرمان المپیک گفت: بازی‌های جام جهانی را دیدم و به بازیکنان هم خسته نباشید می‌گویم، اما شنیدم که با وجود حذف تیم ملی، بازیکنان حواله واردات خودرو دریافت کرده اند. من هیچ وقت نمی‌گویم چرا به فوتبال رسیدگی شد و یا چرا به فلان ورزشکار پاداش دادند. نوش جان فوتبالیست‌ها، اما اینکه تبعیض بین رشته‌ها قائل می‌شوند، اذیت کننده است.

6 ساعت پیش

بیشتر...