اقتصاد آنلاین |
3 روز پیش

لزوم توجه ویژه به صادرات در صنعت کاشی سرامیک اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

مجموعه پردیس سرام پاژ بعنوان یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه های تولید سرامیک در کشور شناخته می شود که پس از طرح توسعه توانسته است ظرفیت روزانه تولید سرامیک ( (porcelainرا از 17هزار مترمربع به 23 تا 25 هزار مترمربع برساند.

پارسا جلال زاده، مدیرعامل مجموعه پردیس سرام با بیان این مطلب افزود: تولید روزانه 12 تا 15 هزار متر مربع کاشی دیوار و نیز 3 تا 5 هزار مترمربع کاشی مینیاتوری از دیگر محصولات مجموعه پردیس سرام پاژ است که تماما با برند پردیس به بازار عرضه می شوند.

مهندس جلال زاده با اشاره به تلفیق هنر، صنعت و تکنولوژی سه کشور ایران، چین و ایتالیا در تولیدات این شرکت افزود: آمیزه ای از ویژگیهای تولید در این سه کشور از حیث هنر، ظرافت، تکنولوژی و قیمت تمام شده، در محصولات تولیدی این مجموعه به وضوح قابل مشاهده است که موجب تمایز ویژه و برتری محصولات این شرکت نسبت به سایر تولیدکنندگان داخلی شده است.

مدیرعامل این شرکت تولیدی، ضمن تاکید بر اثرگذاری تحریم های خارجی در فروش محصولات و گسترش همکاری با سایر کشورهای دنیا، وجود برخی موانع مانند تعلل در ترخیص کالا و مواد اولیه در گمرک را مانعی مهم در جهت تسهیل فرایند صادرات محصول و واردات مواد اولیه مورد نیاز این صنعت دانست و بر لزوم بازنگری بر قوانین موجود در این حوزه تاکید کرد.

وی به وجود کوره هایی با سوخت برق و گاز در این صنعت اشاره کرده و افزود: این امر موجب تمایز میان مصرف انرژی در این صنعت با سایر صنایع تولیدی شده و اکنون نیاز به نگاه کارشناسی و تخصصی به تولید کاشی و سرامیک بیش از پیش احساس می شود.

مهندس پارسا جلال زاده، مدیرعامل مجموعهپردیس سرام پاژدر حاشیه ی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک تهران، با اشاره به اینکه تولید شرکت های داخلی فعال در صنعت کاشی و سرامیک بیش از نیاز داخلی است ، بر علاقه این شرکت برای گسترش همکاری با صادرکنندگان، فعالان حوزه بازرگانی خارجی و نیز دست اندرکاران صنعت ساختمان در ایران و سایر نقاط جهان تاکید و از طرح های ویژه فروش محصولات این شرکت با هدف توسعه بازارهای داخلی و خارجی رونمایی کرد.

صادرکنندگان و فعالین این حوزه میتوانند با مراجعه به وبسایت این شرکت به نشانیwww.pcp.co.irو یا شماره تماس 05138334026 و ارتباط با واحد فروش این شرکت از آخرین طرح های فروش مطلع گردند.

این مطلب رپرتاژ آگهی می باشد و توسط تحریریه اقتصاد آنلاین تهیه نشده است.#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...