ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

هواداران فاینورد قانون رم را دور زدند ورزش سه

هواداران فاینورد قانون رم را دور زدند!

ده‌ها هوادار فاینورد با وجود ممنوعیت حضور هواداران هلند در مسابقات فوتبال در کشور ایتالیا، چند ساعت مانده به بازی عصر امروز تیمشان مقابل آ اس رم خود را به پایتخت ایتالیا رساندند.

هواداران فاینورد قانون رم را دور زدند!

به گزارش "ورزش سه"، امشب رم در بازی برگشت مرحله پلی آفلیگ اروپامیزبانفاینورداست. بازی رفت در هلند با تساوی 1-1 به پایان رسید. به دلیل درگیری تماشاگران در مسابقات ورزشی گذشته، به خصوص بین هواداران آیندهوون و فانیورد با هواداران رم و لاتزیو که در گذشته باعث خسارت دیدن یک فواره تاریخی در شهر رم شد، در پایتخت ایتالیا قانونی برای ممنوعیت حضور و بلیت‌فروشی برای هواداران تیم‌های هلندی وضع شده است. قانونی در هلند هم به طور مشابه از ورود هواداران ایتالیایی به این کشور و حضور در ورزشگاه‌های هلند جلوگیری می‌کند.

1993602

با این وجود تنها در فاصله چند ساعت تا دیدار برگشت پلی‌آف لیگ اروپا بین رم و فاینورد که عصر امروز در ورزشگاه المپیکو رم برگزار می‌شود، هواداران هلندی خود را به پایتخت ایتالیا رسانده‌اند تا احساسات این مسابقه را از نزدیک تجربه کنند.

همان‌طور که چندین عکس نشان می‌دهد، بسیاری دیگر در این ساعات با چندین پرواز از بلژیک، به جای پرواز مستقیم از هلند، به ایتالیا می‌رسند و با انتشار عکس از خودشان قوانین محلی را به سخره گرفته‌اند. بنابراین هشدار در مرکز شهر از سوی پلیس به دلیل امکان وقوع درگیری‌ها اعلام شده است و نیروهای پلیس در حالت آماده باش قرار گرفته‌اند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سازمان لیگ فوتبال ایران دستور العمل جدیدی را به تمامی باشگاه‌های فوتبال در خصوص انتشار بیانیه و مصاحبه‌های غیرفنی ابلاغ کرد.

2 ساعت پیش

مالک محل سکونت آردا توران در بارسلونا فاش کرده که این بازیکن سابق خسارت عجیبی به عمارت 18 میلیون یورویی او وارد کرده است.

1 ساعت پیش

سرمربی اسپانیایی تیم تراکتور در حاشیه تمرین امروز با بازیکنان تیم خداحافظی کرد.

1 ساعت پیش

ایمان محمدی با پیروزی 10 بر صفر در دیدار رده بندی به مدال برنز وزن 63 کیلوگرم آسیا دست یافت.

1 ساعت پیش

نمی‌توان فوتبال را بدون شهریارش، علی دایی به یاد آورد. نمی‌توان والیبال را بدون اسطوره‌اش، سعید معروف یاد کرد. نمی‌توان بسکتبال را بدون ستاره‌اش صمد نیکخواه بهرامی، مرور کرد و نمی‌توان تاریخ فوتسال را بدون وحید شمسایی ورق زد و دنبال کرد. می‌توان؟ خیر، هرگز!

1 ساعت پیش

شانزدهمین دوره لیگ برتر زنان را می‌توان بهترین دوره ادوار برگزاری این لیگ دانست. حالا بعد از اتمام این لیگ مهیج و پرحاشیه، نیاز است که شما هم ترکیب منتخب فصل فوتبال زنان را بشناسید.

1 ساعت پیش

ساکت الهامی به مناسبت سالروز درگذشت نادر دست‌نشان با پیراهن شماره هفت او در تمرین حاضر شد.

1 ساعت پیش

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر به‌عنوان گزینه اصلی هدایت تراکتور مطرح شده است.

2 ساعت پیش

ناصر علیزاده با شکست حریف قزاقستانی اولین مدال طلای کشتی فرنگی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا را از آن خود کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...