راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

اعتراض سوریه به ادامه حمایت ترکیه از تروریست ها راهبرد معاصر

مشاور ویژه رئیس جمهور سوریه تاکید کرد دولت ترکیه به بهانه‌های واهی به حمایت از تروریست‌ها در شمال سوریه ادامه می‌دهد.

به گزارش راهبرد معاصر،مشاور ویژه رئیس جمهور سوریه، تاکید کرد دولت ترکیه به بهانه‌های واهی به حمایت از تروریست‌ها در شمال سوریه ادامه می‌دهد.
به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین، بثینه شعبان در یک مصاحبه تلویزیونی، تاکید کرد ترکیه به بهانه‌های واهی متوسل می‌شود تا تروریست‌هایی را که زیر چتر آنکارا در شمال غرب سوریه فعالیت می‌کنند، نگه دارد.

براساس گزارش بکه المیادین، شعبان افزود: اشغالگران ترکیه‌ای از بهانه‌های مختلف استفاده می‌کنند تا تروریست‌هایی را که زیر چتر آن در شمال غرب سوریه عمل می‌کنند، نگه دارند. اشغالگران ترکیه‌ای همچنین به غارت ثروت‌های سوریه و عراق چشم دوخته اند.

او در ادامه تاکید کرد که این اقدامات از نظر قانونی، بین المللی و بر اساس همه معیارها، غیرقابل قبول است، زیرا هیچ کشوری حق ندارد از امنیت خودش در داخل مرز‌های کشور دیگر، حفاظت کند.

وی خاطر نشان کرد: ترکیه به تعهداتش در برابر روسیه عمل نمی‌کند و برای تحقق چشم طمع خودش به سوریه و عراق، بهانه‌هایی مطرح می‌کند.

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه از عملیات قریب الوقوع نیرو‌های زمینی این کشور در سوریه خبر داد. اردوغان روز چهارشنبه (دوم آذر) در نشست پارلمانی حزب عدالت و توسعه گفت: سرکوب گروه‌های تروریستی تجزیه طلب در خاک سوریه محدود به عملیات هوائی نبوده و این عملیات با عملیات زمینی تکمیل خواهد شد.

پس از آن نیز خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه به سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه اطلاع داد، آنکارا به پاسخ به حملات علیه خود از مناطق شمالی سوریه ادامه خواهد داد./ باشگاه خبرنگاران#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عکسی از جشن سالگرد ازدواج مهدی پاکدل و همسر سابقش، بهنوش طباطبایی را می بینید.

5 ساعت پیش

با وجود تمام حواشی امروز مجلس و انتقادهای مخالفان مهرداد بذرپاش برای تصدی وزارت راه و شهرسازی، او امروز به‌ عنوان وزیر راه و شهرسازی در مجلس انتخاب شد.

7 ساعت پیش

مدیر مرکز سامانه اورژانس اجتماعی استان تهران اعلام کرد که بیشترین تماس با اورژانس اجتماعی به خاطر کودک آزاری، دختران فرار و دختران آسیب‌دیده است که از میان آن‌ها بیشترین تماس‌ها مربوط به گزارش موضوع کودک آزاری است.

6 ساعت پیش

در صورتی که زیپ لباستان به هر دلیلی خراب شود می‌توانید با روشی ساده آن را تعمیر کنید و نیازی به تعویض آن نخواهید داشت.

5 ساعت پیش

محصولات اشکودا براساس اطلاعات به دست آمده قرار است توسط شرکتی با نام مزین خودرو همزمان با آغاز مجدد واردات خودرو به بازار ایران عرضه شود.

7 ساعت پیش

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ترافیک فراجا، آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

4 ساعت پیش

دیابت یکی از بیماری‌های زمینه‌ای است که می‌تواند ناتوان‌کننده باشد و به مرور زمان کیفیت زندگی فرد را کاهش دهد؛ بنابراین شناحت این بیماری و کنترل آن می‌تواند کیفیت زندگی را بهبود ببخشد.

4 ساعت پیش

تقریبا یک سالی می‌شود که خبر واگذاری سهام دولتی خودروسازان منتشر شده اما هنوز این واگذاری در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این عرضه امسال انجام می‌شود؟

7 ساعت پیش

از آنجایی که ارزش بیت‌کوین (BTC) حدود ۱۷هزار دلار شده است، حدس و گمان برای قیمت آینده آن پایین است.

7 ساعت پیش

بیشتر...