اکونا پرس |
1 ماه پیش

روز واقعه از شبکه الکوثر

«روز واقعه» از شبکه الکوثر

فیلم سینمایی «روز واقعه» با کارگردانی شهرام اسدی از شبکه الکوثر پخش می شود.

«روز واقعه» از شبکه الکوثر
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیمعاونت برون مرزیرسانهملی، اینفیلم سینماییدر سال ۱۳۷۳ ساخته شده‌است که توانست از سیزدهمین دورهجشنواره فیلم فجرسیمرغ بلورین بهترین فیلم را دریافت کند.

درخلاصه داستان این فیلم آمده است: «عبدالله» جوانی مسیحی است که تازه به اسلام روی آورده و دل در گروعشق«راحله» دختر «زید» دارد. وی در جریان عروسی با راحله ندایی می‌شنود که او را به یاری فرا می‌خواند، عبدالله بیابان به بیابان، واحه به واحه به سمتکربلامی‌تازد و هنگام عصرعاشورابه آنجا می‌رسد و در آن زمان «حقیقت» را بر سر نیزه می‌بیند…

علیرضا شجاع‌نوری، زنده یاد عزت‌الله انتظامی، زنده یاد جمشید مشایخی، زنده یاد مهدی فتحی، زنده یاد محمدعلی کشاورز، سعید نیکپور، عنایت‌الله بخشی، زنده یاد حسین پناهی، ژاله علو، زنده یاد حمیده خیرآبادی، لادن مستوفی و.... بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی «روز واقعه» با تهیه کنندگی «هدایت فیلم» نقش آفرینی کرده اند.

فیلم سینمایی «روز واقعه» در مدت زمان 105 دقیقه، جمعه 21 مرداد ساعت 11:05 به وقت تهران و با زبانگردانی و دوبله به زبان عربی شبکه آی فیلم، بر روی آنتن شبکه الکوثر است.

 

اهداف قیام بزرگمرد تاریخ اسلام، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در برنامه «نوافذ» شبکه العالم بررسی می شود.

«چ» عنوان فیلمی است که این هفته در برنامه «سینمای ایرانی» برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی‌وی مورد نقد و…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رشت- سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه ناآرامی های اخیر به ابزار فشار برای مداخله در امور داخلی از سوی برخی کشورها تبدیل شده است، گفت: جمهوری اسلامی ملتزم به حقوق ملت است.

8 ساعت پیش

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش گفت: انقلاب اسلامی ایران با وجود تمام توطئه‌ها استوار مانده و با قدرت به مسیر خود ادامه خواهد داد.

8 ساعت پیش

ستاره جوان سرخ‌ها در دورترین فاصله ممکن نسبت به ترکیب پرسپولیس قرار گرفته است.

8 ساعت پیش

وزارت امورخارجه جمهوری آذربایجان در رابطه با 27 سپتامبر – روز یادبود در جمهوری آذربایجان بیانیه ای را صادر کرد.

8 ساعت پیش

سردیس ملکه «نفرتیتی»، یکی از مشهورترین اشیاء به جای مانده از مصر باستان است. رازهای زیادی درباره این ملکه همچنان وجود دارد که کشف آن‌ها گِره بخشی از معماهای مصر باستان را باز خواهد کرد.

8 ساعت پیش

تهران - دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه، اقدامات مداخله‌جویانه آمریکا به بهانه حمایت از حقوق بشر ایرانیان را محکوم کرد و گفت: آمریکایی که با تحریم‌های خود حقوق بشر میلیون‌ها ایرانی را نقض کرده و جان بسیاری از ایرانیان را به مخاطره انداخته است، چگونه می‌تواند دم از حمایت از حقوق آنان بزند.

8 ساعت پیش

بند فسخ قرارداد مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس از قرارداد این بازیکن برداشته شد.

8 ساعت پیش

هفته اول سی و پنجمین دوره لیگ برتر هندبال مردان از شنبه نهم مهر با سه دیدار آغاز می‌شود.

7 ساعت پیش

مشهد- نشست شورای سیاست گذاری جشنواره های بین المللی امام رضا(ع) در مشهد برگزار شد.

8 ساعت پیش

بیشتر...