خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

خدمت 97 موکب در حریم رضوی به زائران دهه آخر صفر رضوی

خدمت 97 موکب در حریم رضوی به زائران دهه آخر صفر
به گزارشخبرگزاری رضوی،مسئول مواکب دهه آخر صفر در حریم حرم در گفتگو با آستان نیوز گفت: آستان قدس رضوی در فضایی با وسعت ۱۱ هزار مترمربع در پنج محور حریم حرم امام رضا(ع)، ۹۸ موکب فعال دارد.
مجردی افزود: محور یک حدفاصل باب الجواد و باب الرضا(ع) به نام شهید شوشتری، محور دو در خیابان آیت الله واعظ طبسی بنام شهید شوشتری، سومین محور در مجاورت پارکینگ چهار به نام شهید کاوه و محور پنجم حدفاصل صحن کوثر و امام کاظم(ع) به نام شهید چراغچی نامگذاری شده است.
وی در خصوص فعالیت این مواکب بیان کرد: این مواکب شامل سه دسته مواکب سلامت، فرهنگی و اجرایی- عملیاتی هستند و روزانه بیش از چهار هزار وعده غذا در سه وعده صبحانه، ناهار و شام توزیع می‌کنند.
مجردی با بیان اینکه ۲۸ موکب فرهنگی در این پنج محور جانمایی و فعال شده، متذکر شد: در هر محور یک یا دو موکب سلامت نیز وجود دارد که به زائران ارائه خدمات می‌کنند.
مسئول مواکب دهه آخر صفر در حریم حرم در خصوص فراهم آوردن فضای اسکان برای زائران نیز گفت: در ابتدای خیابان شارستان فضایی به مساحت هفت هزار و ۲۰۰ متر مربع برای سه هزار زائر در هر روز خدمات اسکان فراهم می‌کند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تهران _ قاری ایرانی مقام سوم مسابقات قرآن ترکیه را کسب کرد.

6 ساعت پیش

فصل هشتم باب سوم (دادرسی نخستین) قانون آئین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب (در امور مدنی) از مواد ۱۵۸ تا  ۱۷۷ به موضوع "دعاوی تصرف عدوانی، ممانعت از حق و مزاحمت"  پرداخته است.  

6 ساعت پیش

تشدید بحران انرژی در اروپا، دولت انگلیس طرحی را با نگاه به سهمیه‌بندی توزیع انرژی در فصل زمستان آماده کرده که در آن قطع چهار روزه برق براثر کمبود گاز و سرمای شدید پیش‌بینی شده است.

5 ساعت پیش

معاون فرهنگی ورازت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام اینکه طرح فصلی کتاب تغییرات اساسی خواهد کرد، گفت: دلیل اصلی ایجاد تغییرات در برگزاری طرح‌های فصلی این بود که به شفافیت قابلیت اعتنایی در زمینه فروش کتاب در طرح فصلی برسیم.

6 ساعت پیش

دمشق - با حضور وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران و وزیر اسکان جمهوری عربی سوریه نشست توسعه همکاری دو کشور در حوزه مسکن سازی اجتماعی برگزار شد.

6 ساعت پیش

در هفته هشتم لیگ برتر، استقلال و پرسپولیس به ترتیب به مصاف فولاد و سپاهان می‌روند.

6 ساعت پیش

ازدواج فاطمه گودرزی سوژه شد و جنجال ساخت.

3 ساعت پیش

سرمربی پورتو نسبت به پیروزی دیشب تیمش و البته درخشش طارمی واکنش نشان داد.

7 ساعت پیش

معاون سیاسی وزارت امور خارجه با اشاره به افزایش تورم و تهدید امنیت انرژی در گستره اروپا، گفت: آثار جنگ در اروپا ثابت کرد تحریم تیغ دو لبه است که پیامدهای آن دامن تحریم کنندگان را هم می‌گیرد.

6 ساعت پیش

بیشتر...