خبرآنلاین |
دیروز

بارش باران وزش باد عصرگاهی در تهران خبرآنلاین

بارش باران و وزش باد عصرگاهی در تهران<br>

ایلنا نوشت: مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، از بارش باران و وزش باد شدید در بعضی ساعات تهران خبر داد.

صادق ضیائیان، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، با اشاره به احتمال وجود باران شدید به همراه وزش باد برای آسمان فردای تهران در بعد از ظهر بیان کرد: ما پیش‌بینی می‌کنیم که آسمان جوی تهران برای فردا صاف و کمی ابری باشد. البته احتمالا وزش باد شدید و رگبار باران را برای بعد از ظهر روز بعد هم داشته باشیم.

وی در مورد وضعیت دیگر مناطق کشور در روز شنبه (۲۱ فروردین)  ادامه داد: رگبار به همراه وزش باد شدید را برای مناطق البرز جنوبی، سواحل دریای خزر و همچنین شمال شرق کشور پیش بینی می‌کنیم که این روند برای روز یکشنبه (۲۲ فروردین) در مناطق شمال غرب دریای خزر جنوب غرب‌، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی ارتفاعات جنوبی البرز هم ادامه خواهد داشت.

ضیائیان افزود: از فردا جریان هوا سویه شمالی پیدا می‌کند که ساحل دریای خزر با کاهش دما روبرو خواهند شد و این بر دامنه‌های جنوبی البرز و همچنین تهران تاثیرگذار خواهد بود.

۲۳۵۲۳۷#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فقر ایران به لحاظ پوشش متراکم جنگلی مساله جدیدی نیست هر چند که به دلایل مختلف متاسفانه آماردقیق این پوشش متراکم ومیزان تغییرات آن بعضا مورد مناقشه سازمانها و ارگانهای مختلف بوده است.

4 ساعت پیش

ایسنا نوشت: دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا ساعت آغاز منع تردد شبانه در شهرها را ساعت ۲۲ اعلام کرد.

6 ساعت پیش

ایرنا نوشت: سازمان تأمین اجتماعی به دنبال طرح برخی ابهامات در چگونگی متناسب‌سازی مستمری بازنشستگان در فروردین سال جاری اطلاعیه‌ای صادر کرد.

6 ساعت پیش

ایرنا نوشت: رئیس پژوهشکده علوم جوی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی گفت: امروز(شنبه) با وقوع ناپایداری جوی، بروز پدیده گرد و غبار محلی در جنوب غرب ایران دور از انتظار نیست.

7 ساعت پیش

ایسنا نوشت: کیفیت هوا در پایتخت از ابتدای فروردین ماه سال ۱۴۰۰ تا دیروز (۲۰ فروردین)، دو روز در شرایط پاک، ۱۴ روز در شرایط قابل قبول و چهار روز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بوده است.

7 ساعت پیش

ایسنا نوشت: سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه شیب موارد ابتلا و بستری ناشی از کرونا در کشور در حال صعود است، گفت: پیروزی بر کرونا نیازمند کارزاری مبتنی بر همبستگی میان حاکمیت و شهروندان است و ما نیازمند تقویت عزم ملی برای شکست بیماری هستیم.

8 ساعت پیش

ایسنا نوشت: سخنگوی وزارت بهداشت از جان باختن ۱۹۳ بیمار کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در کشور خبر داد و گفت: مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۴ هزار و ۲۳۲ نفر رسید.

9 ساعت پیش

مهر نوشت: یک کارشناس جمعیت گفت: متأسفانه در حال حاضر کمترین نرخ رشد جمعیت را در تاریخ کشور تجربه کردیم و این زنگ خطر بزرگی برای ما محسوب می‌شود.

9 ساعت پیش

مهر نوشت: با توجه به گسترش ویروس کرونا و همچنین بنا بر نظر ستاد ملی کرونا برای تعطیلی تهران به منظور پیشگیری از شیوع گسترده این ویروس، مجموعه برج میلاد تهران نیز در این مدت تعطیل است.

9 ساعت پیش

میزان نوشت: اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد: وجود مواد سمی و کبالت و فرمالدیید و مواد سرطانزا در پارچه های مصرفی ماسک های جراحی آبی رنگ صحت ندارد.

10 ساعت پیش

ایران نوشت: محدودیت‌های شدید کرونایی پس از حدود سه ماه دوباره به کشور بازگشت. این‌بار و برخلاف موج قبلی؛ ستاد ملی مقابله با کرونا پیش از آنکه منحنی پیک چهارم به قله نزدیک شود و تعداد جانباختگان کرونا از مرز ۲۰۰ مرگ در روز عبور کند دستورالعمل‌های سفت و سختگیرانه‌ای را در دستور کار قرار داده است. راهکار ستاد ملی مقابله با کرونا تعطیلی سراسری۱۰ روزه است و چنانچه نیاز باشد روند تعطیلی در کشور تکرار خواهد شد.

10 ساعت پیش

ایرنا نوشت: حالا بیش از یک سال است که ایرانیان همچون همه مردم جهان درگیر ویروس همه گیر کرونا هستند و هر روز خبرهای ناخوش درگذشت هموطنان خود را رصد می‌کنند.

10 ساعت پیش

ایسنا نوشت: با اعلام محدودیت برخی مشاغل همزمان با آغاز موج چهارم کرونا در کشور، رییس جامعه هتلداران ایران گفت: هتل‌ها و سایر اقامتگاه‌های رسمی همچنان باز خواهند ماند.

10 ساعت پیش

فارس نوشت: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک از انحلال شورای شهر قرچک به دلیل مسائل مالی ۶ نفر از اعضای آن خبر داد.

10 ساعت پیش

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در سال گذشته واکسن آنفلوآنزای فصلی از سایر کشورها تأمین می‌شد اما یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی با استفاده از یک پروتئین نوترکیب، واکسن را به تولید رسانده و پس از مطالعات بالینی درصدد است به میزان ۳ تا ۵ میلیون دوز تولید داشته باشد.

11 ساعت پیش

بیشتر...