خودروتک |
3 ماه پیش

استقلال قیمت رشید مظاهری را اعلام کرد فولاد عقب کشید

استقلال قیمت رشید مظاهری را اعلام کرد فولاد عقب کشید

به نظر می‌رسد پرونده حضور رشید مظاهری به فولاد بسته شده و فولادی‌ها به دنبال دیگر گزینه‌های خرید خود هستند.

به گزارش ورزش سه، تیم فولادخوزستان نمایندهفوتبال ایراندر مسابقاتلیگ قهرمانانآسیا، قصد دارد تا تیمش را برای حضور در این مسابقات و همچنین نیم‌فصل دوملیگ برترتقویت کند. از همین‌رو مسئولان باشگاهفولاددر تلاش هستند تا لیست خریدجواد نکونامرا عملی کنند، البته هنوز موفق به توافق نهایی با هیچ بازیکنی نشده اند اما مذاکرات ادامه دارد.

فولادی‌ها برای جذب رشید مظاهری دروازه‌بان سکونشین این روزهایاستقلالبه این باشگاه نامه زدند و صحبت‌هایی در این خصوص بین دو طرف رد و بدل شد کهباشگاه استقلالبرای دادن رضایت نامه رشید برای پیوستن به فولاد فولاد، اعلام کرد که فولاد باید  چیزی نزدیک به ۶ میلیارد تومان پول رضایت نامه بدهد و همچنین رشید مظاهری مطالبات این دو فصلش که نزدیک به ۵ میلیارد است را ببخشد.

باشگاه استقلال با این پیشنهاد قصد دارد تا با فروش مظاهری بیش از ۱۰ میلیارد تومان درآمد داشته باشد که البته این موضوع از سوی فولادی‌ها نامعقول به نظر می‌آید. فولادی‌ها با این اوصاف قید رشید مظاهری را زده‌اند و در تلاش هستند تا مذاکرات با دیگر بازیکنان مدنظر خود را پیش ببرند.

گفتنی است تیم فولادخوزستان روز شنبه باید از هفته شانزدهم مسابقات برابرپرسپولیسرورزشگاه آزادیبه میدان برود. آن‌ها همچنین روز هجدهم بهمن ماه در دیدار سوپرجام برابر پرسپولیس بازهم قرار خواهند گرفت.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ماجرای قاچاق فیلم‌ها از آغاز امسال به شکلی گسترده و دامنه‌دار تکرار شده است. انتشار نسخه بی‌کیفیت و پرده‌ای «سگ بند» (مهران احمدی) که پرفروش‌ترین فیلم نوروزی بود تا کپی شدن فیلم‌هایی که به‌صورت آنلاین اکران می‌شوند، از جمله «مرد بازنده» (محمدحسین مهدویان) که نمونه متأخر این اتفاق است، وضعیت امنیت فیلم‌ها و رعایت حقوق صاحبان فیلم را به یک معضل جدی تبدیل کرده است.

4 ساعت پیش

سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله روز جمعه سخنرانی می‌کند.

3 ساعت پیش

سختگیری عباسیان بر امامان شیعه و پیروان‌شان در دوران خلافت متوکل عباسی که در دشمنی با خاندان پیامبر شهرت داشت، شدت یافت، تا آنجا که امام‌ هادی(ع) از مدینه به سامرا فراخوانده شد تا تحت‌نظر دائمی، از دایره نفوذ و توسعه مکتب اهل بیت رسول خدا (ص) جلوگیری شود.

4 ساعت پیش

اهواز- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان خواستار پیگیری شهرداری اهواز در خصوص تکمیل پل روگذر دانشگاه شهید چمران اهواز شد.

3 ساعت پیش

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۳۷ هزار و ۸۲۵ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

3 ساعت پیش

وضعیت آب و هوا برای سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت منتشر شد.

3 ساعت پیش

پژوهشگران اسپانیایی در بررسی جدیدی، دلیل مرگ نورون‌ها در بیماری پارکینسون را ارزیابی کرده‌اند.

3 ساعت پیش

بندرعباس-استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه دشمنان امنیت و اقتصاد ایران لحظه‌ای در ضربه زدن به مردم درنگ ندارند گفت: پلیس مظلوم است و باید به امکانات روز تجهیز شود.

3 ساعت پیش

تهران_ روابط عمومی قلب تپنده هر سازمان و تلفیقی از دانش و مهارت بوده که پل ارتباطی بین داخل و خارج از هر مجموعه محسوب می شود.

3 ساعت پیش

بیشتر...