اکونا پرس |
4 ماه پیش

بخش خصوصی محور اصلی برگزاری اکسپو باشد

نشست شورای سیاست گذاری ششمین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی ایران (اکسپو) ظهر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

بخش خصوصی محور اصلی برگزاری «اکسپو» باشد
به گزارشاکونا پرس،

به نقل از ایسنا، محمد مخبر در این جلسه با اشاره به محبوبیت و پایگاه اجتماعیجمهوری اسلامیدر میان مردم کشورهای مختلف اظهار داشت: معرفی دستاوردها و توانمندی های کشورمان امری ضروری و گامی در جهت امیدآفرینی در میان دوستان و ایجاد یأس و ناامیدی در میان دشمنان است.

معاون اولرییس جمهورافزود:ایرانبه برکتانقلاب اسلامیاز ظرفیت ها و دستاوردهای بزرگی در بخش های مختلف صنعت،‌ کشاورزی،‌فناوریهای نوین و سایر حوزه ها برخوردار است که مقامات و سران کشورهای خارجی همواره در دیدارها و مذاکرات، این توانمندی ها را تحسین می کنند.

وی با بیان اینکه متاسفانه در این سالها نتوانسته ایم پیشرفت ها، دستاوردها و خودکفایی در عرصه های مختلف را حتی برای مردم خودمان به خوبی بازگو کنیم، تصریح کرد: بازدارندگی دستاوردهای علمی و صنعتی کمتر از دستاوردهای نظامی نیست؛

با حضور حجت اله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد؛ محمد سجاد سیاهکارزاده رئیس هیأت مدیره و…

معاون اول رئیس جمهور بدون اعلام قبلی و با حضور میدانی در بندرگاه شهید رجایی بندرعباس، آخرین وضعیت رسوب کالاها و نحوه…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس هیئت کشتی استان فارس با بیان اینکه ناکامی‌های فرنگی‌کاران نامدار این استان در مسیر سهمیه المپیک ارتباطی با عملکرد هیئت استان ندارد، برای حضور در مناظره با منتقدان اعلام آمادگی کرد.

یک ربع پیش

پشت صحنه مناظره نخست نامزدهای ریاست جمهوری قابل مشاهده است.

یک ربع پیش

متولی ورزش فارس، ۸ تیرماه را یکی از مهم‌ترین روزهای تاریخ کشور دانست و توسعه زیرساخت‌های ورزشی را مهم‌ترین انتظار جامعه ورزش از رئیس جمهور منتخب عنوان کرد.

یک ربع پیش

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: شرکت‌های ایران خودرو و سایپا تا تیرماه سال ۱۴۰۴ فرصت دارند تا از شمولیت ماده ۱۴۱ لایحه اصلاحی قانون تجارت خارج شوند تا دیگر مشمول لغو پذیرش نشوند.

یک ربع پیش

دو کشتی چینی و فیلیپینی در دریای چین جنوبی با یکدیگر برخورد کردند.

6 دقیقه پیش

مهاجم پیشین تیم ملی ایران از پیوستن به کلن آلمان و عدم حضور در دورتموند ابراز پشیمانی کرد.

7 دقیقه پیش

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی از احداث ناحیه صنعتی در این شهرستان خبر داد و گفت: با اتمام مطالعات طرح فوق،عملیات اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.

یک ربع پیش

رئیس سابق دفتر شورای نگهبان در استان قم گفت: انتخابات مظهر عظمت، تجلی و عینیت بخش پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی است، هر نظامی را جزء نظام متکی بر مردم می‌توان شکست داد.

یک ربع پیش

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تنها راه تحول اقتصادی در کشور ایجاد صنعت دانش بنیان صادرات محور می‌باشد.

یک ربع پیش

بیشتر...