عصر ایران |
1 ماه پیش

دختر ترامپ، بیل گیتس، ریانا زاکربرگ در عروسی پسر ثروتمندترین مرد آسیا عکس

این جشن پیش عروسیِ 3 روزه در قصری مجلل در بزرگ ترین باغ انبه آسیا در شهر "جامناگار" (جام نگار) در گجرات هند برگزار می شود. در این مراسم 3 روزه حدود 2500 پرس غذا برای مهمانان سرو می‌شود.

مراسم جشن پیش عروسیِ 3 روزه ثروتمندترین مرد آسیا با حضور چهره های سرشناس بین المللی برگزار می شود.

به گزارش عصرایران به نقل از رویترز، در جشن پیش عروسیِ پسر " موکش آمبانی" سرمایه دار هندی و ثروتمندترین مرد آسیا، چهره هایی چون ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر، بیل گیتس، مارک زاکربرگ و ریانا (برای اجرای برنامه) حضور یافته اند.

در عروسی "آنانت آمبانی" پسر " موکش آمبانی" رییس شرکت صنایع " ریلاینس " (بزرگ ترین شرکت خصوصی هند) که با دارا بودن 114 میلیارد دلار، ثروتمندترین مرد آسیایی لقب گرفته، علاوه بر چهره های سرشناسی از جهان بسیاری از ستاره های سینمایی بالیوود هند نیز حضور یافته اند.

شرکت صنایع "ریلاینس" در بخش‌های مختلفی از جمله نفت، گاز، پتروشیمی و منسوجات،مخابرات تا رسانه فعالیت می‌کند.

مراسم عروسی اصلی قرار است در ماه ژوئیه 2024 برگزار شود، اما جشن 3 روزه قبل از عروسی از روزهای بین 4 تا 6 مارس ( دوشنبه تا چهارشنبه) در حال برگزاری است.

این جشن پیش عروسیِ 3 روزه در قصری مجلل در بزرگ ترین باغ انبه آسیا در شهر "جامناگار" (جام نگار) در گجرات هند برگزار می شود. در این مراسم 3 روزه حدود 2500 پرس غذا برای مهمانان سرو می‌شود.

آنانت آمبانی 28 ساله با "رادیکا مرچنت" 29 ساله، دختر رئیس یک شرکت بزرگ داروسازی هند به نام "آنکور هلث‌کر" ازدواج می کند.

عروسی دختر موکش آمبانی نیز که در سال 2018 برگزار شد بسیار مجلل بود و بیش از 100 میلیون دلار هزینه داشت.

در هند سالانه بیش از 75 میلیارد دلار صرف برگزاری جشن های عروسی می شود و برگزاری مراسم عروسی پرزرق و برق به ویژه در بین قشر مرفه هندی چهارمین صنعت بزرگ پردرآمد در این کشور محسوب می شود.

با این حال جمعیتی بیش از 600 میلیون نفر از مردم هند در فقر مطلق به سر می برند و با درآمد بین 1 تا 2 دلار در روز زندگی می کنند.

مارک زاکربرگ در بین عروس و داماد
1
ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر (همسرش) در مراسم جشن پیش عروسی ثروتمندترین مرد هند
1
1
بیل گیتس و زاکربرگ
1
1
پرواز پهپادهای نمایشگر بر فراز محل برگزاری جشن 3 روزه
1
شاهرخ خان و همسر و فرزندش در مراسم جشن پیش عروسی ثروتمندترین مرد هند
1
1
داماد هندی در میان پدر و مادر
1
1

کانال عصر ایران در تلگرام
بیشتر بخوانید:
عروسی 10 میلیون یورویی (+عکس)
جنجال عروسی 74 میلیون دلاری دختر سیاستمدار پولدار هندی
برگزاری عروسی 100 میلیون دلاری هندوستان با حضور "هیلاری کلینتون" و "بیانسه" (+عکس)
تماشاخانه
پیچ عجیبی که ماشین را به دردسر می‌اندازد/ از برخورد به کوه تا پرت شدن در دره (فیلم)

پیچ عجیبی که ماشین را به دردسر می‌اندازد/ از برخورد به کوه تا پرت شدن در دره (فیلم)

logo-vid

حمله دو گرگ به سگی که بسته شده بود (فیلم)

logo-vidفیلم های دیگر
عضویت در اینستاگرام عصر ایران
۱۵ سال پیش در چنین روزی
این لحظه با حافظ
نظرات کاربران


#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

«واشنگتن‌پست» گزارش داد که مقام‌های ایالات متحده در چندین ارگان دولتی به این روزنامه گفتند که دولت جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا به آن‌ها دستور داده است که درباره ساقط شدن چند ریزپرنده توسط پدافند هوایی ایران در اصفهان، به طور علنی صحبت نکنند.

یک ربع پیش

در اینجا شمارا برای راحتترین روش دریافت فیش حقوق راهنمایی میکنیم.

نیم ساعت پیش

مدیرکل اتباع و امور مهاجرین خارجی استانداری البرز از دستگیری اعضای خانواده رمال تبعه خارجی غیر مجاز در مشکین دشت فردیس خبر داد.

یک ربع پیش

وزیر امور خارجه کشورمان در نشست عالی‌رتبه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای مسأله فلسطین، طرح شش ماده‌ای ایران به شورای امنیت برای مسأله فلسطین را پیشنهاد داد.

یک ربع پیش

معاون ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده گفت: برای اولین بار شماره‌گذاری وسایل نقلیه طبق قانون ساماندهی خودرو منوط به پرداخت عوارض شده است.

نیم ساعت پیش

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به فراهم شدن تدابیر ورود کمک داور ویدئویی به لیگ برتر، گفت: لیگ ما تقریباً پیر است و باید به جوانگرایی آن فکر کرد. این آفتی است که وجود دارد و در تیم ملی نیز این مشکل را داشتیم که خوشبختانه جوانگرایی محسوسی انجام شد.

یک ربع پیش

هیأت مدیره باشگاه تراکتور در واکنش به اتفاقات شب گذشته فرودگاه تبریز و همچنین بررسی برنامه گزینه‌های سرمربی‌گری این تیم بیانیه‌ای صادر کرد.

یک ربع پیش

سنگربان پرسپولیس مدت‌هاست از ترکیب اصلی این تیم دور است و شرایط او برای بازگشت او به ترکیب اصلی مشخص نیست.

یک ربع پیش

رئیس اداره شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد با تاکید بر اهمیت مشارکت‌های مردمی در پویش مشهد مهربان گفت: از زمان افتتاحیه تا به امروز به طور تقریبی ۱۹ هزار نفر در این پویش مشارکت کرده‌اند و قطعا تا پایان دهه کرامت این آمار افزایش خواهد داشت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...