خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور در فارس راه اندازی شد ایسنا

بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور در فارس راه‌اندازی شد

ایسنا/فارسدر مراسمی با حضور مدیرعامل وجمعی از اعضای هئیت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور و مدیران ستادی فارس، شعبه بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور در این استان فعالیت خود را آغاز کرد.

سرپرست دانشگاه پیام نور فارس چهارشنبه ۴ خرداد در این مراسم با اشاره به حضور خیرین در فعالیت‌های متعدد دانشگاه پیام نور فارس، گفت: دانشگاه پیام نور دانشگاهی مردمی وخیر ساز است که نیکوکاران از ابتدای راه اندازی آن حضور پررنگ و فعالی دارند.

محسن جاجرمی‌زاده افزود: در حال حاضر ۳۰ هزار دانشجو در ۴۰ مرکز و واحد این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند که امیدواریم با ایجاد بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور زمینه رفع مشکل مالی دانشجویان نیازمند فراهم شود.

این استاد دانشگاه همچنین به توسعه دانشگاه پیام نور در سنوات گذشته اشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام نور به دلیل بومی گزینی و توسعه در مناطق کم برخوردار، میزبان جمع زیادی از دانشجویان در سراسر کشور خصوصاً در مناطق محروم است که امیدواریم با حمایت دولت، زمینه توسعه و پیشرفت این دانشگاه بیش از گذشته فراهم شود.

مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور نیز در این مراسم با بیان اینکه استان فارس مهد خیرین و نیکوکاران است، اظهار کرد: بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور به دنبال حمایت از دانشجویان کم بضاعت و همچنین ترویج فرهنگ کار خیر در دانشگاه است.

دکتر یزدان سهرابی افزود: دانشگاه پیام نور دانشگاهی مردمی مولود انقلاب است که محل پرورش و تحصیل دانشجویان خصوصاً اقشار کم درآمد در سطح کشور است.

او با بیان اینکه بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور به دنبال فعالیت‌های عمرانی و ساخت و ساز نیست، یادآور شد: بستر کار خیر در راستای حمایت از دانشجویان کم بضاعت در دانشگاه پیام نور فراهم شده است.

سهرابی اضافه کرد: هدف بنیاد توسعه پیام نور و حمایت علم و فناوری از دانشجویان محروم است که در این راستا تلاش داریم دغدغه مالی دانشجویان را برطرف کرده تا تمام تلاش آنها دانش‌افزایی و مهارت افزایی باشد.

او افزود: خیرین در یک سال گذشته شهریه ۳ هزارنفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور در سطح کشور را تامین کرده‌اند.

سهرابی اظهار کرد: حمایت از حتی یک نفر دانشجوی نیازمند کار بزرگی است، چرا که ساختن یک انسان، ساختن کل بشریت است و زمینه ساز ترویج فرهنگ نیکوکاری است.

دکتر عبدالحمید خسروی، معاون اجرایی دانشگاه پیام نور فارس نیز در این نشست گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور از اقشار متوسط به پایین جامعه هستند که خیرین با حضور پررنگ و حمایت  از دانشجویان کم بضاعت ، دغدغه شهریه آنان را برطرف خواهند کرد.

او حرکت خیرین دانشگاه از حوزه‌های ساخت و ساز و عمرانی به سمت برنامه‌های فرهنگی را یک رویکرد بسیار مهم عنوان کرد و خاطرنشان کرد: با همت خیرین و نیکوکاران گرامی می توان علاوه بر تحصیل،  به دنبال ایجاد بازارکار برای فارغ‌التحصیلان باشیم.

به گزارش ایسنا، در این مراسم علی اکبر ایلانی به عنوان نماینده بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور در فارس منصوب شد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جلد روزنامه گل چهارشنبه ۸ تیر را می‌بینید.

4 ساعت پیش

گل ها و پاس گل های محمدحسین حسین زاده، وینگر تیم فوتبال استقلال در لیگ بیست و یکم را ببینید.

4 ساعت پیش

طبق گزارش آژانس محیط‌زیست اروپا، آلودگی با بیش از ۱۰ درصد موارد سرطان در اروپا مرتبط است.

5 ساعت پیش

پس از ۳۰ سال زندگی مشترک دیگر تحمل رفتارهای خیانت بار همسرم را ندارم و می خواهم از او طلاق بگیرم چرا که دیگر امیدی به آینده این زندگی مشترک نیست و ...

5 ساعت پیش

جلد روزنامه استقلال جوان چهارشنبه ۸ تیر را می‌بینید.

4 ساعت پیش

از نگاه روانشناسان رویا‌ها محصول عملکرد بخش ناخودآگاه ذهن ما هستند و می‌توانند انعکاسی از عمیق‌ترین نیازها، ترس‌ها و خواسته‌های ما باشند؛ احساساتی که شاید ما در حالت هشیاری چندان توجه و آگاهی‌ای نسبت به آن‌ها نداشته باشیم یا حتی آن‌ها را انکار کنیم.

3 ساعت پیش

کانال تلگرامی نور نیوز اینفوگرافی درباره توصیه‌های مهم رهبر انقلاب به مسئولان دستگاه قضا منتشر کرد.

4 ساعت پیش

زیست شناسی دانشی منحصر به فرد و متفاوت است و بدن انسان همیشه این موضوع را به پیچیده ترین و عجیبت ترین اشکال ساختارهای ناهنجار ژنتیکی و فیزیکی نشان داده است.

5 ساعت پیش

جلد روزنامه شوت چهارشنبه ۸ تیر را می‌بینید.

4 ساعت پیش

بیشتر...