خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

کمانداران برتر هفته سوم چهارم لیک برتر تیروکمان معرفی شدند ایسنا

کمانداران برتر هفته سوم و چهارم لیک برتر تیروکمان معرفی شدند

در پایان هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیروکمان که در بخش ریکرو و کامپوند مردان انجام شد، کمانداران برتر مشخص شدند.

به گزارش ایسنا، در پایان هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیروکمان که امروز (پنجشنبه) چهارم آذر در سایت تیروکمان و در بخش ریکرو و کامپوند مردان انجام شد، نتایج کمانداران به شرح زیر اعلام شد.

هفته سوم کامپوند مردان

هیات استان مرکزی ۳ بر ۲ برابر آلفا به برتری رسید، آکادمی راد ۵ بر صفر برابر ناجا به پیروزی رسید، سهند تبریز ۵ بر صفر نفت امیدیه را شکست داد، مرال ۴ بر یک برابر هیات استان قزوین به برتری رسید، سپاهان ۳ بر ۲ سپاهان را شکست داد.

در هفته چهارم کا مپوند مردان نیز آکادمی راد ۴ بر یک هیات استان مرکزی را شکست داد، هیات استان کرمان ۴ بر یک برابر آلفا به برتری رسید، سهند تبریز ۳ بر ۲ ناجا را شکست داد، سپاهان ۵ بر صفر نفت امیدیه را شکست داد، مرال ۳ بر ۲ برابر هیلان به پیروزی دست یافت.

در هفته سوم ریکرو مردان نیز آکادمی استعدادیابی تبریز ۴ بر یک سپاهان را شکست داد، ناجا ۵ بر صفر برابر سهند تبریز به برتری رسید، تیرانا ۵ بر صفر هیات استان اردیبل را شکست داد، هیات استان مرکزی ۴ بر یک کشت و صنعت پارس مغان را شکست داد و کارن آرچری ۴ بر یک برابر نفت امیدیه به برتری رسید، آکادمی راد ۵ بر صفر انجمن اوتیسم ایران را شکست داد.

هفته چهارم ریکرو مردان

ناجا ۵ بر صفر برابر آکادمی استعدادیابی تبریز به پیروزی رسید، دانشگاه آزاد اسلامی ۴ بر یک سپاهان را شکست داد، سهند تبریز ۴ بر یک برابر تیرانا به برتری رسید، کارن آرچری ۴ بر یک هیات استان اردیبل را مغلوب خود کرد، آکادمی راد ۵ بر صفر کشت و صنعت پارس مغان را شکست داد، انجمن اوتیسم ایران نیز ۳ بر ۲ نفت امیدیه را مغلوب کرد.

در پایان هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیروکمان در کامپوند، محمدصالح پالیزبان از تیم آکادمی راد با امتیاز ۳۵۹، امیر کاظم‌پور از تیم سپاهان با امتیاز ۳۵۲ و حمزه نکویی از تیم هیات استان کرمان با امتیاز ۳۵۲ در جایگاه اول تا سوم امتیازآورترین کمانداران قرار گرفتند.

در ماده ریکرو نیز محمدصادق کبودانی از تیم ناجا با امتیاز ۳۳۵، میلاد وزیری از تیم دانشگاه آزاد با امتیاز ۳۳۱ و صادق اشرفی از تیم دانشگاه آزاد با امتیاز ۳۲۳ امتیازآورترین کمانداران ریکرو را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

5 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

5 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

5 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

5 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

5 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

5 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

5 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

5 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

5 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

5 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

5 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

5 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

5 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

5 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

5 روز پیش

بیشتر...