رتبه چهارم گلستان در پرداخت تسهیلات بانکی ساخت نوسازی مسکن در کشور all tv logo

رتبه چهارم گلستان در پرداخت تسهیلات بانکی ساخت و نوسازی مسکن در کشور
گلستانگرگان

استاندار گلستان امروز در جلسه شورای هماهنگی بانک‌های استان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی موفقیت‌های کسب شده در بخش مسکن را حاصل همکاری و اتحاد بخش‌های مختلف مدیریتی در استان دانست و ابراز امیدواری کرد این همکاری در سال جدید هم ادامه داشته باشد.

او با تبریک دفاع غرورآفرین فرزندان این مرز و بوم و موشک باران سرزمین‌های اشغالی گفت: برخی‌ها در فضای مجازی می‌خواهند با زیر سوال بردن این دفاع مشروع، شیرینی این اقدام شجاعانه را بر کام مردم تلخ کنند، اما ما در گلستان اجازه این کار را به آنها نمی‌دهیم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هم در این جلسه با قدردانی از همکاری خوب بانک‌های گلستان در زمینه پرداخت تسهیلات مسکن خبر داد: ۲۱ هزار پرونده در این زمینه به بانک‌ها ارسال شده است.

حسینی گفت: شهرستان‌های علی آباد کتول، رامیان و گنبدکاووس بهترین عملکرد را در جذب تسهیلات مسکن روستایی داشتند.

در جلسه امروز روند احداث مسکن در شهر‌های مختلف گلستان بررسی و مسئولان مرتبط پیشنهاد‌های خود را برای جهش تولید در بخش مسکن اعلام کردند.

در این جلسه تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان با منابع طبیعی، بنیاد مستضعفان، حوزه‌های علمیه و مشارکت در زیرسازی منطقه آزاد اقتصادی گلستان امضاء شد.

امروز همچنین نمایشگاه دستاورد‌های بنیاد مسکن گلستان با حضور استاندار افتتاح شد.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ۲۱ فروردین امسال ۴۵ ساله شد.

باشگاه خبرنگاران جوانگلستانگرگان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان بیش از سقف ترازنامه بانک‌ها برای پروژه‌های پیشران و ملی به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسیده است.

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

رویداد ملی جوانی جمعیت با شعار «هر فرزند هدیه‌ای از بهشت» در باغ موزه دفاع مقدس استان قم برگزار شد.

۱ هفته پیش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رابطه با خودروهای تانک‌بر ما یک قرارداد با سوئد داشتیم و ۱۵۰ دستگاه خریداری کرده بودیم. تا امارات نیز آمدند آما آمریکایی‌ها متوجه شدند و آن را برگرداندند. ما گفتیم هیچ اشکالی ندارد. روی پای خود ایستادیم و حتی تا یک ماه آینده یک تانک‌بر هم در نیروی زمینی کسری نداریم. با توجه به علم و نوآوری این اتفاق رقم خورد. این همایش می تواند کمک کند دستاوردهای علمی خود را بین همه مراکز علمی به اشتراک بگذاریم. جهاد و کوشش و تلاش ما با تایید مهر ولایت معنای جهاد می یابد. تلاش ما دانش بنیان کردن نیروی زمینی است./ ایسنا

۱ هفته پیش

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص وقوع دوباره سیل در این استان هشدار نارنجی صادر کرد.

۱ هفته پیش

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از تشدید سامانه بارشی در روزهای آینده برای استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، مناطق مرکزی و شرقی فارس خبر داد.

۱ هفته پیش

شبکه اسرائیلی «کان» گزارش داد دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا ارسال سلاح به اسرائیل را بعد از تعلیق موقت آن از سر گرفت.

۱ هفته پیش

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از حمله اشتباهی نظامیان این رژیم به محل اختفای یک گروه دیگر از صهیونیست‌ها خبر داد.

۱ هفته پیش

به گفته معاون رئیس‌جمهور امسال مبلغ ۷۵ هزار میلیارد تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی اختصاص داده شد‌.

۱ هفته پیش

بیشتر...