رشد ۲۳۰هزار میلیارد ریالی پرتفوی بورسی تیپیکو سنا

رشد اقتصادی

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین در گزارش ۶ ماهه خود از رشد ۲۳۰هزار و ۱۴۶ میلیارد و ۲۶۲ میلیون ریالی پرتفوی بورسی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در گزارش ۶ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۹، با سرمایه ۴هزار و ۳۵۰میلیارد ریالی برای هر سهم، ۱۸۳ریال سود ساخته است که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی قبل ۲۰درصد افزایش یافته است.

این شرکت در گزارش ۶ماهه خود به رشد ۲۴درصدی سود عملیاتی اشاره کرده است که مبلغ آن به ۸۱۴میلیارد ریال رسیده است؛ همچنین سود خالص آن با افزایش ۲۱درصدی به ۷۹۷میلیارد ریال و سود انباشته اش در پایان دوره با کاهش ۸۷درصدی به ۴۵۰میلیارد ریال رسید.

«تیپیکو» در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس اعلام کرد که پرتفوی بورسی خود را ۲۳۰هزار و ۱۴۶میلیارد و ۲۶۲میلیون ریال بزرگتر کرده است. در این صورت وضعیت بهای تمام شده را با کاهش ۱۲۶میلیارد ریالی به ۹هزار و ۶میلیارد ریال رسیده و ارزش بازار آن با کاهش ۳۶هزار و ۹۳۶میلیارد ریالی به ۲۳۹هزار و ۱۵۲میلیارد ریال بالغ شده است.

این شرکت در دوره ۶ماهه اعلام کرد که بهای تمام شده سهام بورسی خریداری شده به ۹۸۶میلیارد و ۸۵۸میلیون ریال رسیده و کل مبلغ سهام واگذار شده به ۲هزار و یک میلیارد ریال بالغ شد و این واگذاری با سود ۸۸۸میلیارد و ۸۱۸میلیون ریال همراه شده است.

اهداف این شرکت برای ترکیب پرتفوی، شامل فروش قسمتی از سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس و عرضه سهام شرکت های غیربورسی در بورس و فرابورس است.


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در اینفوگرافیک زیر ساعات روزه‌داری در رمضان امسال در شماری از کشورهای جهان مشخص شده است.

یک ربع پیش

این رویکرد و خط سیر اُورولی در حالی که پوتین دخالت‌های روسیه را در رویدادهای ونزوئلا انکار می‌کرد، ادامه یافت.

نیم ساعت پیش

حکم مرد جوانی که با زیر گرفتن راننده یک خودروی سراتو باعث مرگ وی شده بود از سوی دیوان عالی کشور نقض شد.

نیم ساعت پیش

در پی حملات راکتی در اربیل نخست‌وزیر عراق، رئیس‌جمهوری این کشور و نیز مقامات کردستان عراق واکنش نشان دادند، مصطفی الکاظمی دستور انجام تحقیقات فوری در خصوص حملاتی که شب گذشته اربیل شاهد بوده را داد.

نیم ساعت پیش

ملک سلمان بن عبدالعزیز تماس تلفنی را از جانب رجب طیب اردوغان به مناسبت تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان دریافت کرد.

نیم ساعت پیش

انفجار یک منزل مسکونی در روستای «سرنمک» شهرستان خرم‌آباد یک کشته و 7 مصدوم برجا گذاشت.

نیم ساعت پیش

با گذشت حدود یک ماه از قتل مرموز مرد جوان در خودرواش حوالی میدان آرژانتین تهران راز این جنایت با اعترافات مرد موزیسین فاش شد.

نیم ساعت پیش

وزارت خارجه سوریه با انتشار بیانیه‌ای گزارش سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی درباره حادثه سراقب را به شدت محکوم کرد و آن را سراسر دروغ دانست.

نیم ساعت پیش

برخورد یک دستگاه تریلر با پل عابر پیاده به‌ دلیل باز شدن ناگهانی کمپرسی منجر به سقوط پل، مصدوم شدن ۳ عابر و خسارت به چند خودرو شد.

نیم ساعت پیش

داستان کرونا در فصل چهارم خود به واسطه سفرهای نوروزی و کندی واکسیناسیون و چرخش ویروس جهش یافته در سراسر کشور از وضعیت قرمز گذشته و در حال نزدیک شدن به وضعیت سیاه است.

نیم ساعت پیش

2 برادر که از یک سال قبل با طراحی نقشه‌ای حساب شده و خرید زمینی به مساحت 2 هکتار در نزدیکی پالایشگاه تهران و حفر تونل قصد سرقت بنزین تصفیه شده داشتند، در حین عملیات سرقت بر اثر نشت گازهای سمی و غرق شدن در بنزین جان باختند.

نیم ساعت پیش

کاندیدای جایگزین رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری کیست؟,رئیسی کاندیدا می شود یا نه؟,گزینه جایگزین رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری کیست؟,چه جریانی از جلیلی حمایت می کند؟,سعید جلیلی در غیاب رئیسی می آید؟

نیم ساعت پیش

شهرستان نایین در استان اصفهان را می توان به عنوان یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران نام برد. وارد این شهرستان که بشویم، تعداد اماکن و بناهای تاریخی به قدری زیاد است که هر گردشگری چندین روز وقت نیاز دارد تا بتواند فقط گذرا از آنها بازدید کند.

نیم ساعت پیش

محمد مهاجری در توئیتی خطاب به مدیر مسئول کیهان نوشت: با چه استدلالی، ضمن توهین به آقای عباس عراقچی، بدترین تهمت ها را به تیم مذاکره می زنند؟

1 ساعت پیش

دانشگاه "آلبرتا" کانادا اعلام کرد که شهریه دانشجویان خود را بین ۱۷ تا ۱۰۴ درصد افزایش می‌دهد.

1 ساعت پیش

بیشتر...