6 ماه پیش
25 بازدید

اسماعیلی: گوش ما از وعده و وعید پر است/ مگر می‌شود خبر رسمی اشتباه باشد؟

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک شماره 8استقلالبه شدت از اتفاق های باشگاه ناراحت است و می گوید گوش بازیکنان این باشگاه از وعده و وعید پر است.


به گزارش فوتبالی به نقل از ورزش سه، احمد سعادتمند در مصاحبه ای که هفته گذشته با برنامه فوتبال برتر انجام داد اعلام کرد پول بازیکنان این تیم را تا پایان فرودین ماه پرداخت می کند که این اتفاق رخ نداد، امروز خبری روی خروجی کانال باشگاه استقلال رفت که پول بازیکنان ظرف روزهای آینده پرداخت می شود که این موضوع باعث ناراحتی بازیکنان این تیم شده است.

 

فرشیداسماعیلیدر گفت و گو با ورزش سه صحبت های جنجالی در مورد مدیران باشگاه انجام داد که در ادامه آن را می خوانید:

 

مگر می شود خبر رسمی اشتباه باشد؟

متاسفانه خبرهای خود باشگاه هم اشتباه است، اولا در گفت و گو با سایت باشگاه از یک نفر تشکر می کنند و بعد کاشف به عمل می آیند که این فرد پولی پرداخت نکرده و میلیچ و دیاباته اصلا پولی نگرفته اند.

 

گوش ما از وعده و وعید پر است

آقایان گوش ما از وعده و وعید پر است و بازیکنان امروز را نمی توانید با وعده آرام کنید. بهتر است پشت میزتان بنشینید و کار انجام بدهید نه اینکه با وعده تلاش کنید بازیکنان را آرام کنید. این شکل مدیریت را ما خوب بلد هستیم در سال های اخیر بارها دیده ایم.

 

جلسه با پیشکسوتان باشگاه؟

جلسه با پیشکسوتان باشد خیلی خوب است و دست شما درد نکند، اما سوال من این است که بهتر نبود یک جلسه با کادر تدارکات و پزشکی می گذاشتید و می دیدید آنها با زن و بچه در چه شرایطی زندگی می کنند؟ از بازیکنان جوان خبر دارید که شب عید 100 هزار تومان پول در جیب شان نیست؟ از نظر شما اعضای خود تیم واجب تر نیستند؟  این را می گویم تا بدانید همه افرادی که در باشگاه استقلال کار می کنند قرارداد میلیاردی ندارند، بازیکنان جوان از کجا باید خرج خود را بدهند؟ بازیکنانی هم که قرارداد بالا دارند که پولی نگرفته اند.  

 

نمی توانستید زودتر برای پرداخت پول اقدام کنید؟

امروز می گویند پول باید وارد خزانه شود و چند روز طول می کشد تا به حساب بازیکنان واریز شود، نمی دانستید قرار است پول به خزانه برود؟ نمی توانستید چند روز زودتر این کار را کنید؟ از نظر شما حرف های من غیر منطقی است.

 


چرا از خارجی ها می ترسید؟

شما از خارجی ها می ترسید چون می دانید آنها شکایت می کنند ولی دست بازیکنان ایرانی به جایی بند نیست، به خارجی ها پول نمی دهند و وقتی نوبت به پول گرفتن ما می شود می گویند پولی خارجی ها را می خواهیم بدهیم. شما که نمی توانید چرا بازیکنان خارجی می گیرید؟ مگر بازیکنان فوتبال درآمد دیگری دارند؟ تا می خواهیم حرف از پول مان بزنیم ما را روبروی هوادار قرار می دهند. مگر ما زندگی نداریم و پول نمی خواهیم؟

 

فردا  شما خرج ما را می دهید؟

تاکید می کنم که ما بازیکنان خرج داریم، فردا اگر خدایی ناکرده مصدوم شدیم همین آقایان می آیند خرج ما را پرداخت کنند؟ پادوانی عزیز جانش را برای استقلال سلامتی اش را از دست داد اما پولی که حقش است را هم نمی دهند. سوال من این است که آیا ما شغل دیگری داریم یا درآمدی داریم که در پرداختن حق مان هم کوتاهی می کنند؟


هر روز یک حرف به ما می زنند
هفته اول فروردین گفتند که هنوز بانکها باز نشده اما شانزدهم فروردین مدعی شدند که تازه کارمان شروع شده است، در ایام عید هم آن همه خبر تبلیغاتی خواندیم. طوری از پرداخت ۱۰ درصد می‌گویند که انگار نمی‌دانند فقط ۴۰ درصد تا الان پرداخت شده و حتی با ۱۰ درصد پرداختی  تازه دریافتی  ما به نصف می‌رسد. اول می گویند 20 درصد می دهیم و بعد صحبت از 10 درصد انجام می دهند، چطوری اینقدر راحت وعده خودشان را هم زیر پا می گذارند.

 

این شرایط برای استقلال زننده است
ما امکان ساده نداریم، یک زمین تمرین یا سالن وزنه اختصاصی نداریم و هر روز باید در یک نقطه تهران تمرین کنیم. مگر با این شرایط می شود موفق شد؟ این شرایط به خدا برای استقلال زشت است و آقایانی هم که می آیند فقط وعده می دهند. ما دیگر از این شرایط خسته شده ایم.


ما با مدیران فوتبالی مشکلی نداریم

اگر یه مدیر فوتبالی روی کار باشد و پول نداشته باشد ما تحمل می کنیم ولی مدیران غیر فوتبالی و بازاری می آیند که هیچ چیز از فوتبال نمی دادند و فقط وعده می دهند. فکر می کنم این شرایط باعث شد بازیکنان دیگر به کسی اطمینان نداشته باشند و واقعا شرایط بازیکنان سخت است.
9697#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی
منبع: فوتبالی


مطالب پیشنهادی

سرنوشت نامعلوم ۲ خواسته سیاسی روحانی؛ افزایش اختیارات و همه‌پرسی

بارها از اختیاراتی ویژه برای ریاست جمهور حرف زده، اختیاراتی که معتقد است اصل ۱۱۳ قانون اساسی به آن اشاره دارد اما تفسیرها اشتباه است، حتی معتقد به رفراندوم و رجوع به آراء مردمی در آن مسائلی که بن بست ایجاد می شود، است اما هیچکدام از دو خواسته سیاسی روحانی طی ۶ سال گذشته راه به جایی نبرده است.

پیشنهاد عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان: ناطق‌نوری و امامی کاشانی بین ما و حاکمیت واسطه شوند

حسن رسولی، عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان و چهره نزدیک به عارف می‌گوید:با کمال تاسف مرز اجرا و نظارت اصلا وجود خارجی ندارد و روز به روز میزان دخالت حوزه نظارت در بخش اجرایی تحت تاثیر قانون نظارت استصوابی که انتظار داشتیم مجلس دهم این قانون را لغو بکند، بیشتر توسعه پیدا کرده است. 

چگونه مرغ را آبپز کنیم | چگونه مرغ را آبپز کنیم تا بوی زهم مرغ ندهد

چگونه مرغ را آبپز کنیم و چگونه مرغ را آبپز کنیم تا بوی زهم مرغ ندهد و روش مزه دار کردن مرغ و چگونه مرغ خوشمزه طبخ کنیم را در پرشین وی بخوانید

سه قوه، دشمن مشترک را فراموش نکنند

در سال ۹۸ با چالش های زیادی مواجه شدیم. از بلایای طبیعی که در اول سال رخ داد تا بیماری کرونا که از اول اسفندماه در کشور شیوع پیدا کرد.

ویدیو - سعید حدادیان : به احترام اقلا ده میلیون خانواده مذهبی ، بهتاش فریبا نباید می‌رقصید آقای تنابنده

سعید حدادیان درباره سریال پایتخت صحبت‌هایی کرد و نسبت به بعضی صحنه‌ها انتقاد کرد.

پاسخ‌های کرونایی عباس عبدی به چند سوال اصلاح‌طلبانه و انتخاباتی

عباس عبدی تحلیلگر سیاسی اصلاح طلب می گوید: کنشگری در فرایندهای سیاسی موجود را حتی پیش از کرونا ناممکن و نامفید می‌دانستم.

کف کردن روغن | دلایل و از بین بردن کف کردن روغن در مواقع سرخ کردن کوکو

کف کردن روغن و رفع کف کردن روغن در مواقع سرخ کردن کوکو و نکات استفاده از روغن سرخ کردنی و نکات روغن سالم را در پرشین وی بخوانید

نامه نماینده اصولگرا به آیت الله جنتی

تسنیم نوشت: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از آیت الله جنتی خواست نماینده شورای نگهبان در نشست آتی این کمیسیون حاضر شده تا استفساریه استخدام معلمان حق التدریس بررسی شود.

جایگزین آب آهک در مربای کدو | جایگزین آب آهک در مربای کدو چیست

جایگزین آب آهک در مربای کدو و جایگزین آب آهک در مربای کدو چیست و خواص کدو حلوایی و مربای کدو حلوایی چگونه طبخ می شود را در پرشین وی بخوانید

پخت کیک و شیرینی | نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن

پخت کیک و شیرینی و نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن و نکات لازم برای پف کردن کیک و شیرینی و روش پخت کیک را در پرشین وی بخوانید

تقابل کودکانه با دولت را کنار بگذارید

با معرفی منتخبان حاضر در مجلس یازهم و ترکیب نمایندگان، یکی از نگرانی‌هایی که در ارتباط با مجلس وجود دارد، این است که در شرایط تحریمی و فشارهایی که به کشور وارد می‌شود برخی تندروی پیشه کنند و تقابل با دولت را جزو برنامه‌های مجلس آینده قرار دهند.

علت چسبیدن ته دیگ پلوپز | علت چسبیدن ته دیگ پلوپز و درست کردن آن

علت چسبیدن ته دیگ پلوپز و علت چسبیدن ته دیگ پلوپز چیست و طرز تهیه یک ته دیگ برشته و خوشمزه و نکات درست کردن ته دیگ را در پرشین وی بخوانید

خداحافظی با مردِ «شماره یک» مجلس / روزگار پساپارلمانی لاریجانی

روزگار پسا پارلمانی علی لاریجانی چگونه خواهد گذشت؟ آیا او رخت سیاست را از تن بدر خواهد کرد و به گوشه دنج سیاست می رود یا استراحتی کوتاه کرده و برای ۱۴۰۰ آماده می شود یا...

چگونه شیره بادام را بگیریم | چگونه شیره بادام را بگیریم و خواص شیره بادام

چگونه شیره بادام را بگیریم و آیا می دانید چگونه شیره بادام را بگیریم و خواص شیره بادام و خواص شیره بادام در بارداری و خواص شیره بادام برای استخوان ها را در پرشین وی بخوانید

به روغن انداختن خورش | نکات به روغن انداختن خورش و ترفندهای آشپزی

به روغن انداختن خورش و نکات به روغن انداختن خورش و ترفندهای آشپزی و جا انداختن خورشت فسنجان و روش سرخ کردن سیب زمینی رستورانی را در پرشین وی بخوانید

دعوای کرونایی سیاسیون به قیمت جان مردم /یا کمک کنید یا سکوت /زمان حمله به دولت است یا حمایت؟ /توصیه‌ها و تلنگرها به سیاستمداران

کاربران خبرآنلاین درباره دعواهای سیاسی کرونازده نظر دادند و به سیاسیون در این رابطه توصیه‌هایی کردند.

روایت میرسلیم از اختلاف نظرها بین آیت‌الله خامنه‌ای و میرحسین موسوی درباره نحوه اداره کشور

میرسلیم می گوید بین آیت الله خامنه ای که رئیس جمهور بودند و میرحسین موسوی که نخست وزیر بود درباره نحوه اداره کشور توسط دولت و توجه به بخش خصوصی اتفاق نظر وجود نداشت.

سرنوشت دخل و خرج کشور در سال ۹۹ چه می‌شود؟

لایحه بودجه ۹۹ پس از ماه‌ها بررسی، امروز از سوی نمایندگان رد شد، اما باید دید که قوای مجریه و مقننه چه تصمیمی برای آن خواهند گرفت.

اشتباهات رایج آشپزی | اشتباهات رایج آشپزی که هر آشپزی باید بداند

اشتباهات رایج آشپزی و اشتباهات رایج آشپزی که هر آشپزی باید بداند و نکات آشپزی و ترفندهای مهم آشپزی و نکات ماهرانه اشپزی را در پرشین وی بخوانید

نکات تهیه بستنی | هر آنچه را که باید در مورد نکات تهیه بستنی و خوردن ان بدانید

نکات تهیه بستنی و آشنایی با نکات تهیه بستنی و خواص بستنی و نحوه درست کردن بستنی و چگونه بستنی درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

مطالب مرتبط