خبرورزشی |
2 ماه پیش

قلعه نویی: استقلال باید مجسمه من را بسازد

جلد روزنامه خبرورزشی دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۱ را می‌بینید.

قلعه‌نویی: استقلال باید مجسمه من را بسازد
  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

قلعه‌نویی: استقلال باید مجسمه من را بسازد
امیر قلعه‌نویی سرمربی وقت استقلال گفته بود این باشگاه باید به خاطر نتایج و جام‌هایی که با من به دست آورده مجسمه مرا بسازد و من یکی از پرافتخارترین مربیان باشگاه استقلال هستم.

کوچولوهای ایرانی جهانی شدند
برتری تیم ملی نوجوانان کشورمان مقابل استرالیا با نتیجه پنج بر یک و صعود ایران به جام جهانی دیگر تیتر روزنامه خبرورزشی بود.

مهدوی‌کیا و هاشمیان روی فرش آبی
مهدی مهدوی‌کیا با وحید هاشمیان در جشن ۱۲۵ سالگی باشگاه هامبورگ شرکت کرده و روی فرش آبی قدم گذاشتند.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایرنا نوشت: شارل میشل رئیس شورای اروپا در مصاحبه ای که روز شنبه منتشر شد، گفت که تاثیر های منفی بحران اوکراین بر آمریکا و اتحادیه اروپا تفاوت دارد و به آمریکا کمتر آسیب می زند.

6 ساعت پیش

محسنی اژه‌ای گفت: با صدای بلند اعلام می‌کنم من اعتقاد دارم با همه طیف‌ها و بخش‌های مختلف جامعه باید نشست و برخاست داشته باشم و حرف آنها را بشنوم.

4 ساعت پیش

لحظاتی از بارش سنگین برف در بانه را مشاهده می کنید.

5 ساعت پیش

ایسنا نوشت: در این سانحه همسر و فرزند مرحوم حسین جعفری مصدوم شدند و حال عمومی آن‌ها رو به بهبود است.

6 ساعت پیش

روح‌الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و داور مسابقه میدون به اصرار مجری برنامه آواز خواند. منبع: چندثانیه

6 ساعت پیش

بهادری جهرمی سخنگوی دولت گفت: آیا می‌دانستید قبل از همه‌پرسی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بارها پیش نویس این قانون از رسانه ی ملی تا دانشگاه ها و... پخش و در مورد آن بحث و گفتگو شد.

5 ساعت پیش

جماران نوشت: مجید انصاری گفت: مهمترین آسیب وارده به قوه مقننه و مجلس، که از خارج مجلس بر آن تحمیل شده، انحراف نظام انتخاباتی کشور از روح قانون اساسی در بررسی صلاحیت ها است؛ که این موضوع موجب شده است به تدریج مفهوم انتخابات آزاد رنگ ببازد و به سمت انتخاباتی تشریفاتی یا چند مرحله ای مبتلا شویم که امام از آن به قیّم مآبی یاد کرده اند.

5 ساعت پیش

بعد از ظهر امروز درحالی خبر بازداشت "میترا حجار" در رسانه‌ها دست به دست می‌شد که انتشار این خبر باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها در میان کاربران فضای مجازی و حتی برخی رسانه‌ها شد.

6 ساعت پیش

در حالی که ارتش روسیه به‌طور کامل استان دونباس اوکراین را در اختیار و تحت کنترل خود در نیاورده است، کرملین از سفر پوتین به این منطقه خبر داده است.

6 ساعت پیش

بیشتر...