خبرورزشی |
۱ هفته پیش

این آقا بزرگترین خائن تاریخ فوتبال است بعد از قهرمانی پیاده روی کردم به طباخی رفتم خبر ورزشی

مربی تیم سپاهان اصفهان گفت: بزرگترین خیانت را به تاریخ فوتبال ایران مارک ویلموتس کرد که الان باید نگران بازی با بحرین و عراق باشیم.

این آقا بزرگترین خائن تاریخ فوتبال است/ بعد از قهرمانی پیاده‌روی کردم و به طباخی رفتم!

خبرورزشی- علیرضا مرزبان در مورد برپایی اردوی سپاهان در منطقه کردان و بازی تدارکاتی مقابل صنعت نفت آبادان که با نتیجه یک بر یک به پایان رسید، اظهار داشت: از کیفیت کاری بازیکنان، وضعیت بدنی و مسائل تاکتیکی تیم خیلی راضی هستیم و قدم های خوبی را رو به جلو بر می‌داریم. برگزاری اردو بازیکنان را از خانواده‌هایشان دور می‌کند و این تنها مشکلی است که وجود دارد.

وی افزود:‌ در ۷ هفته پایانی بازی‌های خیلی سختی داریم. برای تمرکز بیشتر، دیدارهای قبلی و مشکلاتمان را آنالیز می‌کنیم. کیفیت بازی ما باید رو به جلو تغییر کند. با تمریناتی که انجام می‌دهیم، برای از بین بردن مشکلاتمان و اضافه کردن مسائل استراتژیک تلاش می‌کنیم تا بدانیم چطور حرکت بهتری را رو به جلو داشته باشیم.

وی افزود: بازی خیلی خوبی مقابل نفت آبادان داشتیم. معیارهای تاکتیکی که از بازیکنان انتظار داشتیم، فوق العاده خوب انجام شد. نتیجه برای ما مهم نیست. مسائل تاکتیکی که می‌خواستیم، تیم به اجرا گذاشت و از این بابت خیلی خوشحال هستم.

مربی سپاهان در مورد اینکه این تیم با برد ۵ بر یک مقابل مس رفسنجان به تعطیلات رفت و به همین خاطر هجمه‌ها و اتهاماتی مطرح شد که این نتیجه برای بالا رفتن تفاضل سپاهان رقم خورد، گفت: نتیجه بازی گل‌گهر و پرسپولیس چه شد؟ این جواب من به هجمه‌ها است. اگر نتیجه ۵ بر یک ما حرف و حدیث دارد، نتیجه ۵ بر صفر بعضی هم حرف و حدیث بزرگتری دارد.

مرزبان در خصوص اینکه آیا سپاهان می‌توانست بازیکنان بیشتری در تیم‌ملی داشته باشد، عنوان کرد: بازیکنانی از تیم‌های دیگر هم هستند که لیاقت دارند به تیم ملی دعوت شوند. این مساله دردناک است چون این تیم بر اساس بالانس تاکتیکی انتخاب نشده اما در مورد این مسائل نباید زیاد صحبت کنیم تا تیم ملی در آرامش کار کند و به جام جهانی برود. حس خوبی که مردم می‌توانند داشته باشند، برای من مهمتر از مسائل مربوط به یک یا چند بازیکن تیم‌ها باشد.

وی در مورد دیدار فردای تیم‌ملی با بحرین اظهار داشت: بازیکنان ما هم از نظر کیفی بهتر هستند و هم احساس ملی فوق‌العاده‌ای دارند. بازیکنان وطن پرستی داریم و به خاطر همین هیچ مشکلی نخواهیم داشت. بحرین را شکست می‌دهیم چون تعصب و حس ملی داریم. در کنار آن مسائل تاکتیکی و کیفیت فردی بازیکنان ما مواردی است که هیچ تیمی در آسیا به آن نمی‌رسد. بازیکنان ما می‌دانند برای پیرزنی که خانه خودش را در سیل از دست داده یا برای آن پیرمردی که خانه‌اش را زلزله از بین برده، برای همه انسان‌هایی که در ایران هستند، فوتبال بازی می‌کنند و این مساله خیلی مهم است.

مرزبان در خصوص اینکه تیم ملی ایران به نقطه‌ای رسیده که الان نگران بازی با بحرین هستیم، گفت: آقایانی که مارک ویلموتس را آورند و ما را وارد این بحران کردند، باید جواب بدهند. مگر ما باید ازبحرین گل بخوریم یا به عراق ببازیم؟ هم کیفیت لیگ ما بهتر است و هم بازیکنان بهتری داریم ولی بزرگترین خیانت را به تاریخ فوتبال ایران مارک ویلموتس کرد. او تیم را رها کرد و به حاشیه برد. کاری کرد که الان باید نگران بازی با بحرین و عراق باشیم. کسانی که این کار را کردند، باید در کنار ویلموتس قرار بگیرند.

همیشه برای انتخاب بازیکنان تیم ملی محاسبه می‌کنیم تا صدای تیمی بلند نشود

مربی سپاهان با اشاره به بازی‌های مهم تیم ملی به خصوص بحرین و عراق، عنوان کرد: کار راحتی نداریم ولی به تمرکز بالا و تشکیلاتی مرتب نیاز داریم. باید دیدگاه‌های جدید فوتبال دنیا را بشناسیم. هنوز سنتی بازیکن انتخاب می‌کنیم. همیشه محاسبه می‌کنیم چند بازیکن از چند تیم بگیریم که سروصدای تیم‌ها بلند نشود. این محافظه کاری، درست نیست. آینده نگری ما باید به سمتی برود که بتوانیم نیروهای جدید و جوانی را به تیم ملی اضافه کنیم. اما الان تمرینات تیم امید برگزار نمی‌شود. تیم جوانان و نوجوانان ایران ساختار خوبی ندارند و کسی به آن‌ها توجه نمی‌کند. برنامه‌ها و تشکیلات دراز مدتی را می‌خواهیم که بتوانیم به موفقیت برسیم.

مرزبان در مورد برنامه لیگ برتر و وقفه‌های طولانی آن، گفت: تیم‌ملی برای برگزاری اردو هرچقدر زمان می‌خواست، ما صددرصد موافق بودیم اما مساله این است که پرسپولیس معترض بود که بازی‌هایشان قبل از ما انجام شود. ما حاضریم در یک روز و یک ساعت بازی کنیم. امیدوارم مسابقات سپاهان و پرسپولیس که فاصله کمی در جدول دارند و برای قهرمانی مبارزه می‌کنند، همزمان برگزار شوند. هیچ امتیازی را در این نمی‌بینیم که تیمی زودتر یا دیرتر بازی کند. در این دیدارها محکوم به برد هستیم و مهم نیست که قبل یا بعد از هم بازی کنیم. اگر سازمان لیگ برنامه را عوض کند و بازی‌ها را هماهنگ بگذارد، استقبال می‌کنیم و هیچ اعتراضی هم نداریم.

بعد از قهرمانی پیاده روی کردم و مستقیم به طباخی رفتم!

وی در خصوص اینکه قهرمانی سپاهان ممکن است برایش مشکل ساز شود چون پیاده روی سنگینی را از تهران تا اصفهان باید انجام بدهد، اظهار داشت: همیشه به قول خودم وفا کرده‌ام. حتی زمانی که دو هوادار سپاهان با موتور به فولاد شهر می‌آمدند و جانشان را از دست دادند، به یاد آن‌ها گفتم اگر سپاهان قهرمان شود با پای پیاده از فولادشهر به باشگاه بر می‌گردم که ۷ ساعت پیاده روی کردم. در طول شب در راه و اتوبان‌ها بودم. ۵:۲۰ دقیقه صبح به اصفهان رسیدم که مستقیم به طباخی رفتیم و کله پاچه خوردم. اگر سپاهان قهرمان شود به قول خودم عمل می کنم و از استادیوم به استادیوم با پای پیاده می‌روم.

مربی سپاهان تصریح کرد: بحث کری خواندن نیست. بحث احساس خوبی است که می‌توانیم داشته باشیم. رقابت زیبایی بین ما و پرسپولیس وجود دارد و باید زیبا بماند. ریشه هر دو تیم از شاهین است. باید این را بدانیم که وارد هیچ تشنجی نشویم. می‌توانیم با هم کری بخوانیم و رقابت قهرمانانه داشته باشیم. هواداران هم باید حرمت هم را نگه دارند. هر تیمی حق این را دارد که در مورد قهرمانی صحبت کند. باشگاه های دیگری هم هستند که کیفیت خوبی دارند و می‌توانند ادعای قهرمانی کنند. آخر فصل مشخص می شود قهرمان کیست. مهم این است که در کنار مبارزه و تلاش، اخلاق را زیر پا نگذاریم.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عابدینی، دبیر کمیته علمی کووید ۱۹ گفت: خاصیت مغناطیسی ایجاد شده در بدن برخی دریافت کننده‌های واکسن کرونا ممکن است در هر نوع از این واکسن بروز کند. بر اساس فرضیه‌ها ممکن است این عارضه بر اساس مواد موجود در واکسن بروز کند. به دنبال یافتن دلیل علمی این موضوع هستیم.

۱ هفته پیش

«غیبت هنر» عنوان گزارشی است که در آن حضور بسیار کمرنگ اهالی فرهنگ و هنر در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری بررسی شده است.

۱ هفته پیش

مجری یک شبکه عراقی گفت: بهتر است بشار رسن در فصل آینده به پرسپولیس و ایران برگردد یا به یک لیگ اروپایی برود.

۱ هفته پیش

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: میزان اعمال قانون در طرح محدودیت تردد برای شهرهای گروه قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای زرد و نارنجی به میزان پانصد هزار تومان است.

۱ هفته پیش

بندرعباس-نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: حضور در انتخابات استفاده از حق و انجام تکلیف است و مشارکت درآن موجب افزایش عزت و استقلال کشور خواهد شد.

۱ هفته پیش

بوژیدار رادوشوویچ ، ناامید از بدقولی مدیران باشگاه به کشورش رفته و شاید این آغاز جدایی او از پرسپولیس باشد.

۱ هفته پیش

معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبار رتبه‌بندی تامین می‌شود، به این پرسش پاسخ داد که آیا رتبه‌بندی معلمان با تغییر دولت متوقف خواهد شد؟!

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد و دارایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ۴۰ درصد باقیمانده سهام عدالت چه زمانی آزادسازی خواهد شد، گفت: این موضوع وابسته به شرایط بازار است، اگر شرایط بازار مناسب شود اقدامات لازم برای آزادسازی ۴۰ درصد دوم سهام عدالت انجام می شود.

۱ هفته پیش

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، همچنان تحت تاثیر گزارش هفته گذشته که نشان می‌داد تورم آمریکا بیش از حد انتظار بالا رفته است، رشد کرد.

۱ هفته پیش

باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد با لئوناردو ژاردیم سرمربی پرتغالی سابق موناکو قراردادی یک ساله امضا کرد.

۱ هفته پیش

تیم ملی فوتبال ایران برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی از پیراهن‌های جدید سفید و قرمز استفاه خواهد کرد.

۱ هفته پیش

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد میزان ذخائر اورانیوم غنی‌شده ایران در حال حاضر ۱۶ برابر سقف تعیین‌شده در برجام است.

۱ هفته پیش

یکی از چالش های افرادی که صاحب ایده و دانش هستن

۱ هفته پیش

در نمایشگاه «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر»، شرکت‌های پتروشیمی بندر امام، کارون، اروند، شهید تندگویان، خوزستان، بوعلی سینا، شرکت فجر انرژی خلیج فارس و شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در منطقه با هدف تأمین نیازهای خود از واحد‌های تولیدی منطقه ماهشهر و با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها ۶۶ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱ هفته پیش

بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.

۱ هفته پیش

بیشتر...