خبرگزاری ایسنا |
2 ماه پیش

کاهش ترافیک در مسیر تهران پرند با افتتاح ایستگاه متروی پرند ایسنا

کاهش ترافیک در مسیر تهران-پرند با افتتاح ایستگاه متروی پرند

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بهره‌برداری از ایستگاه متروی پرند در کاهش ترافیک و آلودگی مسیر تهران-پرند موثر است و امیدواریم مردم این منطقه از خدمات ایجاد شده، استقبال کنند.

به گزارش ایسنا،علی اصغر قائمی در خصوص بهره‌برداری از ایستگاه متروی پرند، اظهار کرد: پرند جمعیت نسبتاً بالایی دارد و تعداد زیادی از افراد این منطقه، روزانه برای اشتغال و یا رفع نیازمندی‌ها به تهران تردد دارند.

وی ادامه داد: به میزان استقبال از متروی پرند و کاهش سفرهای روزانه، این افتتاح در کاهش ترافیک و به تبع آن آلودگی هوای مناطق منتهی به پرند اثرگذار خواهد بود.

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: ورودی‌ها و خروجی‌ها از تهران به پرند و نوع و کیفیت خودروهای در حال تردد در این مسیر می‌تواند مورد مطالعه و بررسی قرار بگیرد تا ببینیم تا چه اندازه در کاهش آلودگی در این مسیر اثرگذار خواهد بود؛ اما در مجموع افتتاح این ایستگاه در مدیریت شرایط بی‌اثر نخواهد بود و امیدواریم مردم این منطقه از خدمات ایجاد شده، استفاده کنند.

بر اساس گزارش سایت شهر، ایستگاه مترو پرند، فردا- پنجشنبه نهم آذرماه- با حضور رئیس جمهور و شهردار تهران به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حجت الاسلام کرمی گفت: وقتی مردم مشارکت نکنند، این قدرت اقتدار دچار سایش می شود. کم محلی کردن به صندوق رأی، دشمن را به هوس می‌اندازد. اگر مردم را از مشارکت جدا کردند، موشک به درد ما نمی خورد. راه عاقلانه برای تسهیل منافع، رفتن پای صندوق‌های رأی است.

یک ربع پیش

عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به انتخابات پیشرو و ضرورت نقش آفرینی جوانان، خواص و بانوان در انتخابات گفت: مشارکت قوی در انتخابات عامل اقتدار و امنیت کشور است.

یک ربع پیش

حرم مطهر رضوی با همکاری مواکب خدمت‌رسان مردمی، آماده پذیرایی ویژه از زائران و مجاوران این سرای قدسی در ایام میلاد حضرت مهدی موعود(عج) و عید فرخنده نیمه شعبان است.

یک ربع پیش

معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: گواهی سپرده خاص یکی از ابزارهای سیاست پولی است،‌ این ابزار می تواند به بهبود متغیرهای پولی و  تحقق هدف گذاری ها در مسیرهای در نظر گرفته شده، کمک کند. 

یک ربع پیش

مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش‌وپرورش از اجرای غربالگری اختلالات یادگیری برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی خبر داد.

یک ربع پیش

موکب نیمه شعبان شباب المقاومت با حضور خادمانی از ملیت‌های مختلف جهان در مسیر پیاده‌روی پیامبر اعظم(ص) برپا شده و پنجم و ششم اسفندماه میزبان گروه‌های خاص از جمله مسئولان و اسرای جریان حماس، مدال‌آوران المپیک و بازیکنان استقلال و پرسپولیس خواهد بود.

یک ربع پیش

مسئله کلاهبرداری کوروش کمپانی را نباید محدود به تبلیغات کرد در حالی که بسترهای چنین کلاهبرداری همچنان از بین نرفته است و باید هرچه سریعتر نسبت به بسترزدایی و جلوگیری از اقدامات مشابه اقدام شود.

یک ربع پیش

ستادهای انتخاباتی برخی کاندیداهای مجلس حال و هوای عجیبی دارند.

یک ربع پیش

پیرو اطلاعیه منتشر شده بانک دی در سامانه کدال، با موضوع قطعی شدن معامله کوهستان پارک شادی مشهد، این بانک 37 هزار و 500 میلیارد ریال سود شناسایی کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...