تعیین تکلیف ۱۴۶ دستگاه خودرو در اموال تملیکی البرز all tv logo

تعیین تکلیف ۱۴۶ دستگاه خودرو در اموال تملیکی البرز
البرزکرج

حسین فاضلی هریکندی گفت: با تبیین اقدامات انجام شده در زمینه ساماندهی انبارهای اموال تملیکی استان البرزو با توجه به دستور رییس قوه قضاییه در خصوص ساماندهی انبارها و سرکشی مستمر و برگزاری جلسات منظم با مسوولان ذیربط و بازدید میدانی در خصوص وضعیت کالاهای توقیفی، متروکه و موجود در انبار بنادر، گمرک و سازمان اموال تملیکی پیگیری اجرای این دستورات در دادگستری کل استان جزو اولویت‌های مهم در سال گذشته بود.

وی با اعلام انجام ۵۴ بازدید توسط مقامات قضایی استان البرز از انبارهای اموال تملیکی و توقیفی در سال ۱۴۰۲ یادآورشد: در نتیجه پیگیری‌های انجام شده در ارتباط با ۴۶۹ پرونده، اموال و کالاهای مختلف قاچاق و متروکه به ارزش بیش از یک هزارو۲۰۰ میلیارد ریال از طریق مزایده به فروش رسیده است؛ همچنین در اجرای مقررات قانونی، تعداد ۹۵۶۱ ردیف کالا با وزن حدود ۳۰۳ تن به ارزش ۲۷۵ میلیارد ریال مربوط به یک هزارو۵۷۱ پرونده قاچاق و ۲۱ پرونده اموال متروکه معدوم شد.

وی با اعلام پیگیری وضعیت خودروهای توقیفی، یادآورشد: از ۱۴۶ دستگاه خودروی توقیفی در استان البرز، ۱۱۵ دستگاه خودرو به ارزش سه هزارو۶۸۰ میلیارد ریال از طریق مزایده و یا استرداد تعیین تکلیف شد و در نهایت موجودی خودروها در پایان سال ۱۴۰۲، تعداد ۳۱ دستگاه است که تشریفات قانونی جهت تعیین تکلیف وضعیت آن‌ها در جریان است.

باشگاه خبرنگاران جوانالبرزکرج#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کارشناس فوتسال ژاپن در مورد حذف مدافع عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا از این رقابت‌ها، سامورایی آبی را به یک کشتیِ در حال غرق شدن تشبیه کرد.

نیم ساعت پیش

یک نویسنده اسرائیلی اعلام کرد، رویکردی که نتانیاهو در پیش گرفته منجر به نابودی اسرائیل خواهد شد.

نیم ساعت پیش

فلاحت‌پیشه گفت: موضوع گرفتن غرامت جنگی از عراق یک خواسته عمومی است. به طور ویژه، خواسته آسیب دیدگان از جنگ، دریافت غرامت است؛ خواه شهرها و خواه افرادی که از وقوع جنگ آسیب دیده اند. اما اخیرا اقداماتی در این زمینه صورت گرفته که به اعتقاد من مشکوک است و باید مورد توجه قرار گیرد.

نیم ساعت پیش

دبیر اجرایی جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در نشست خبری گفت: حضور استان‌ها و‌ مشارکت آنها در اجرای برنامه‌های فرهنگی امسال بیش از گذشته است و‌ کمتر استانی است که در برنامه‌های رضوی حضور نداشته باشند.

نیم ساعت پیش

نظامیان آمریکایی ۴۴ سال قبل یعنی پنجم اردیبهشت سال ۱۳۵۹ برای آزادی جاسوسان خود که در سفارت سابق این کشور در تهران نگهداری می‌شدند، قصد داشتند با استقرار نیروها و هواپیماهای خود در صحرای طبس عملیات پنجه عقاب را اجرا کنند که اسیر طوفان شن شدند.

نیم ساعت پیش

وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) به دولت عراق درباره ادامه حملات علیه نیروهایش هشدار داد و تهدید کرد «پاسخ خواهد داد».

نیم ساعت پیش

رئیس پلیس راهور فراجا از مرگ ۱۰۶۵ نفر در حوادث رانندگی ایام نوروز خبر داد و گفت که این آمار در مقایسه با نوروز سال گذشته، ۹.۴ درصد کاهش داشته است.

نیم ساعت پیش

آیین تعویض پرچم گنبد حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در سالروز وفات این حضرت، عصر سه‌شنبه (۴ اردیبهشت) توسط خادمان حرم و با حضور زائران و مجاوران آشهر ری برگزار شد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: حفظ دین در آخرالزمان بسیار سخت و دشوار است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...