مدیریت خوب دولت، مردم را از بی برقی خاموشی در تابستان نجات داد

مدیریت خوب دولت، مردم را از بی‌برقی و خاموشی در تابستان نجات داد
عضو حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به جبران کم‌کاری‌های دولت قبل در دولت سیزدهم گفت: مدیریت دولت سیزدهم، مردم را از بی‌برقی و خاموشی در تابستان نجات داد.

به گزارشسراج24؛ حمیدرضا ترقی عضو حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با فارس، به بررسی و مقایسه عملکرد دولت سیزدهم و دولت قبل در حوزه تامین انرژی برق پرداخت و اظهار داشت: همانطور که مردم شاهد هستند در دولت جدید مدیریت انرژی در کشور تحولات مثبتی داشت.

وی افزود: یکی از موارد تحول در مدیریت انرژی، توسعه و افزایش تولید برق در کشور بود که به میزان تولید برق کشور اضافه شد، در حالی که متاسفانه در دولت قبل هیچ اقدامی برای افزایش تولید برق در کشور صورت نگرفت و بسیاری از پروژه های مربوط به تولید برق تقریباً بلا اقدام مانده بود.

* دولت توانست با اقناع افکار عمومی مصرف برق را کاهش دهد

عضو حزب موتلفه اسلامی به تحول دیگری در صنعت برق کشور اشاره کرد و گفت: اقدام مهمی که در مدیریت انرژِ در دولت سیزدهم صورت گرفت، مدیریت مصرف برق است به طوری که بر اثر اقناع افکار عمومی دولت توانسته است در مصرف مردم کاهش قابل توجهی را اعمال کند و مردم نیز در کاهش مصرف برق با دولت همراهی کردند؛ از طرفی در بخش های مختلف کشور اعم از ادارات و صنعت نیز مدیریت صحیح و کارآمد وجود داشت. 

ترقی ادامه داد: این مدیریت نشان می دهد اگر یک مدیریت هوشمند و برنامه‌ریزی شده در مصرف انرژی داشته باشیم و تولید را به تناسب افزایش مصرف و توسعه مصرف انرژی در کشور افزایش دهیم، می‌توان صنعت برق و تامین انرژی را به گونه‌ای مدیریت کرد که دچار اختلال در تامین برق نشویم و کشور بتواند هم صادرات انرژی داشته باشد و هم بتواند مصرف خودش را در سقف تولیدش کنترل و مدیریت کند. 

* اقدامات دولت در تامین برق نشان دهنده موفقیت دولت در حوزه انرژی است

وی اقدامات دولت در تامین برق و مدیریت مصرف را نشان دهنده موفقیت دولت در حوزه انرژی دانست و گفت: خوشبختانه امسال برخلاف سال‌های گذشته مردم ما به ندرت شاهد قطعی برق بودند.

عضو حزب موتلفه اسلامی با اشاره جبران کم‌کاری‌های دولت قبل در دولت سیزدهم گفت: مدیریت دولت سیزدهم، مردم را از بی‌برقی و خاموشی در تابستان نجات داد.

* سیاست جریان‌های مخالف دولت به نفع منافع کشور نیست

ترقی درباره هجمه‌های برخی جریان‌ها به اقدامات مثبت دولت توضیح داد: این جریان‌ها اصولاً معتقدند دیگی که برای ما نجوشد نباید برای هیچ کس بجوشد و سیاست‌شان همیشه این طور بوده که فقط در زمانی که دولت دست خودشان است همه چیز را خوب می‌بینند، در غیر این صورت همه چیز را منفی تلقی می‌کنند.

عضو حزب موتلفه اسلامی در پایان گفت: سیاستی که این جریان‌ها دارند، سیاستی است که نه تنها به منافع کشور سودی نمی رساند بلکه روز به روز می‌تواند اعتماد مردم را نسبت به نظام و موفقیت‌هایش کمتر کند.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس سازمان لیگ کشتی با اشاره به فیلم منتشر شده از حاشیه یکی از مسابقات لیگ دسته اول، توضیحاتی در مورد فردی که گفته شده با تبر در سالن حضور دارد، ارائه کرد.

7 ساعت پیش

کارشناس خبره فدارسیون شطرنج از عدم توجه به شطرنج‌بازان ایران گله کرد و اعلام داشت که تمام نگرانی ایران این است که انگیزه بازیکنان از بین برود و مسئله‌ای که برای فیروزجا ایجاد شد، برای بازیکنان جوان ایجاد شود.

8 ساعت پیش

اینتر قهرمان ۲ فصل پیش و نایب‌قهرمان فصل پیش سری آ ایتالیا در هفته اول فصل جدید مقابل لچه پیروز شد.

8 ساعت پیش

عناصر داعشی منزلی مسکونی را در روستایی در استان کرکوک عراق منفجر کرده و سپس یک شخص را ربودند.

9 ساعت پیش

قهرمان فصل گذشته لیگ یک فرانسه با کسب یک پیروزی پرگل برابر مون پولیه هفته دوم این رقابت ها را پشت سر گذاشت.

8 ساعت پیش

پاری سن ژرمن در هفته دوم رقابت‌های لیگ فرانسه با نتیجه ۵ بر دو برابر. مون پلیه به پیروزی دست پیدا کرد.

8 ساعت پیش

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد بابت دومین باخت متوالی این تیم در لیگ برتر انگلیس از هواداران عذرخواهی کرد و کم کاری بازیکنانش را مسبب این اتفاق دانست.

9 ساعت پیش

بارسلونای متحول شده هم در اولین هفته فصل جدید لالیگا اسپانیا مقابل رایووایکانو متوقف شد.

8 ساعت پیش

«سایه» رفته است، و ارغوانش حالا سایه‌ انداخته است بر سر علاقه‌مندانی که پس از سال‌ها درهای خانه هوشنگ ابتهاج را بازتر از هر روز دیگری یافته‌ و در آن حضور پیدا کرده‌اند. در حالی‌که روایت‌هایی از گذشته نقل می‌شود، خبرهایی نیز دربارۀ آیندۀ این خانه به گوش می‌رسد.

9 ساعت پیش

بیشتر...