ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

اسلامی: باید چهار گل به مس کرمان می زدیم ورزش سه

کد خبر : 1873309 |10 اسفند 1401 ساعت 19:44 |2.7K بازدید |1دیدگاه

گلزنی در دربی اصفهان حس و حال خاصی داشت

اسلامی: باید چهار گل به مس کرمان می‌زدیم

پدیده این فصل ذوب‌آهن می‌گوید گلزنی در مقابل سپاهان حس خاصی برای او داشت.

اسلامی: باید چهار گل به مس کرمان می‌زدیم

به گزارش"ورزش سه"،ذوب آهن در هفته بیست و یکم لیگ برتر موفق شد اولین برد خود در نیم فصل دوم را برابر شاگردان فرزاد حسین‌خانی کسب کند و با سه امتیاز این بازی به رتبه دهم برسد.

محمدحسین اسلامی، بازیکن جوانذوب آهن، در خصوص این بازی به خبرنگار ما گفت: بازی را خوب شروع کردیم و توپ و میدان را در اختیار داشتیم. یکی، دو موقعیت داشتیم و سپس روی اشتباه حریف به گل رسیدیم و جلو افتادیم. چند موقعیت دیگر هم داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بعدی را به ثمر برسانیم، اما نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم.

وی افزود: در طول بازی همه بچه‌ها تلاش می‌کردند از سه امتیاز دفاع کنند و خدا را شکر موفق شدیم دست پر از زمین خارج شویم. به نظرم در این بازی باید سه، چهار گل می‌زدیم.

اسلامی درباره عملکرد خط حمله ذوب آهن و همچنین حضورش در ترکیب این تیم گفت: از نظر من خط حمله ما، خط حمله خوبی است. کم گل زدیم، اما بازیکنان خلاق و دریبل‌زنی داریم. خدا را شکر من هم بازی می‌کنم و امیدوارم در بازی‌های پیش رو بتوانیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم.

مهاجم ذوب آهن ضمن تشکر از تارتار بابت اعتماد به او گفت: آقای تارتار خیلی امسال هوای ما را داشتند و من هم سعی کردم در این بازی تمام تلاشم را بکنم تا ببریم و تیم را از زیر فشار خارج کنیم.

وی سپس درباره احتمال جدایی‌اش از جمع ذوبی‌ها در پایان فصل بیان کرد: اصفهان شهر من است و از شرایطی هم که در ذوب آهن دارم، بسیار راضی هستم. در حال حاضر هم یک سال دیگر قرارداد دارم و تمام تمرکزم روی تیمم است تا بتوانم مثمرثمر باشم.

اسلامی که تک گل تیمش را در دربی اصفهان در هفته بیستم لیگ برتر وارد دروازه حریف کرده بود، در این باره گفت: ما در ابتدا پیش افتادیم، اما پس از آن سپاهانی‌ها خوب حمله کردند. اواخر نیمه دوم یکی، دو موقعیت داشتیم و اگر ضربه سر آرمان تبدیل به گل می‌شد، شرایط بازی تغییر می‌کرد، اما بدشانس بودیم و این اتفاق رخ نداد. درباره گلزنی خودم هم باید بگویم که به طور کلی گلزنی احساس خوبی دارد، به خصوص در بازی بزرگی مثل دربی‌.

او درباره شرایط ذوب آهن پس از این پیروزی عنوان کرد: آقای تارتار واقعا تحت فشار بودند و به این برد خیلی نیاز داشتیم. همه بچه‌ها تلاش کردند که با سه امتیاز از زمین خارج شویم تا در مسیر خوبی قرار بگیریم. در حال حاضر شرایط خوبی داریم و همه تلاش‌مان را می‌کنیم که از بازی آینده امتیاز کامل مسابقات را بگیریم تا به رتبه‌های بالاتر دست پیدا کنیم.

او در پایان در واکنش به شایعاتی که پیرامون جدایی تارتار وجود داشت، گفت: آقای تارتار زحمات زیادی برای ذوب آهن و شخص من کشیده‌اند و امیدوارم حضور ایشان ادامه‌دار باشد. امیدوارم هواداران هم حمایت کنند تا این برد ادامه دار باشد.

ذوب آهنذوب آهن
محمدحسین اسلامیمحمدحسین اسلامی
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

ذوب آهنذوب آهن

مشاهده برنامه و نتایج ذوب آهن، بازی بعدی ذوب آهن و ویدئو خلاصه بازی های ذوب آهن#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...