تیتر برتر |
1 ماه پیش

تعریض پل زندان با 60 میلیارد ریال اعتبار ایمن سازی اتوبان شهید اقارب پرست به زودی به پایان می رسد تیتربرتر

مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان خبر داد:

به گزارشتیتربرتر؛اداره ارتباطات رسانه ایشهرداری اصفهان، محمد شرفا در خصوص آخرین وضعیت پروژه های عمرانی این منطقه اظهار کرد: پروژه مسیر دسترسی خیابان گلها به بلوار کشاورز به مبلغ قرارداد شش میلیارد ریال پیشرفت فیزیکی صددرصدی داشته و به اتمام رسیده است. وی افزود: در این پروژه حدود یک هزار و 500 مترمربع آسفالت ریزی و سه هزار مترمربع هم خیابان سازی انجام شده است.

مدیر منطقه 13شهرداری اصفهاندر خصوص پروژه اصلاح هندسی کندرویبزرگراه شهید حبیب الهیگفت: بتن ریزی دیواره های این پروژه تکمیل شده و اکنون در حال زیرسازی کف کندرو و آسفالت است که تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مبلغ قرارداد آن ۱۰ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال است.

وی ادامه داد: پروژه ایمن سازی اتوبان شهید اقارب پرست نیز تقریبا کامل شده و در آن نیوجرسی های سیمانی گذاشته شده است. این پروژه تاکنون پیشرفت 99 درصدی داشته و ۱۰ میلیارد ریال اعتبار صرف این طرح شده است. شرفا اظهار کرد: ضلع شمالی این بزرگراه در مجاورت محله امیر حمزه نیز با اجرای نیوجرسی های درجاریز بتونی به طول یک هزار و 800 متر ایمنسازی شده است.

وی افزود: در این بخش با هدف کاهش تصادفات و جلوگیری از خودروهای سنگین و همچنین ایجاد امنیت بهتر برای ساکنان، بالغ بر یک میلیارد تومان بودجه صرف شده است.  60 میلیارد ریال برای تعریض پل زندان هزینه می شود شرفا گفت: ایستگاههای «بی آر تی» خیابانهای شفق، شهید مفتح و سهروردی نیز به منظور تأمین آسایش بیشتر شهروندان با صرف هزینه ای بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان مسقف شده است.

وی به پروژه تعریض پل زندان اشاره کرد و گفت: این پروژه در حال عقد قرارداد با سازمان عمران بوده و مبلغ قرارداد آن 60 میلیارد ریال است که در حال حاضر اقدامات مقدماتی آن در حال انجام است. مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان با اشاره به پروژه پارک قائمیه افزود: تاکنون برای این پارک ۷ هزار مترمربعی، سه هزار میلیارد ریال صرف تملک ۷۰ درصد پارک شده است، این در حالی است که ۳۰ درصد تملک باقی مانده آن با هزینه بیشتر انجام خواهد شد تا پارک به طور کامل مورد بهرهبرداری قرار گیرد.

وی در خصوص پل مکانیزه امام صادق (ع) در این منطقه بیان کرد: مبلغ این پروژه ۱۵ میلیارد ریال است که تاکنون آسانسورهای آن نصب شده و فقط کابین و شیشه ها باقی مانده که تا یک ماه آینده تکمیل خواهد شد. شرفا ادامه داد: آسفالت تراشی بلوار کشاورز حد فاصل چهارراه کشاورز تا پل شهید مفتح نیز انجام شده است. همچنین لکهگیری و عقب نشینی منازل نیز به پایان رسیده است.

وی افزود: مبلغ قرارداد این پروژه ۳۲ میلیارد ریال بوده که در آن به مساحت هفت هزار مترمربع آسفالت ریزی انجام شده است.  4.5 میلیارد تومان امسال صرف پیاده روسازی های منطقه شد شرفا با اشاره به پروژه پارک کوهستانی شفق گفت: این پروژه تقریبا در حال تکمیل طراحی است که بخشی از کارهای این پارک ۵ هکتاری در زمینه فضای سبز انجام شده اما امور عمرانی هنوز صورت نگرفته است. ضمن اینکه اجرای پارک دستگرد به مساحت سه هزار مترمربع در سال ۱۴۰۰ خواهد بود و این پروژه اکنون در حال تملک است.

وی اضافه کرد: در سال جاری به طور کلی با مبلغ 50 میلیارد ریال آسفالتریزی انجام شده است. ضمن اینکه پیاده رو سازیهایی که در سطح منطقه ۱۳ انجام شده بیش از ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه داشته و بیش از 300 میلیون تومان صرف ساماندهی مادی و معابر شده است.

وی افزود: بیشترپیاده روسازیهای انجام شده در خیابانهای قائمیه، باغ فردوس، جانبازان، شهرک قدس، خیابان گلها و همچنین پارک لادن یا همان پارک قائمیهاست.#‌استان منبع: تیتر برتر

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال به دور دوم کشیده شد و شهاب‌الدین عزیزی خادم و کیومرث هاشمی به دور دوم رسیدند.

11 ساعت پیش

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به شبکه الجزیره قطر گفت که «حمله ها به عراق مشکوک است و دست های رژیم صهیونیستی در آن مشاهده می شود.».

11 ساعت پیش

وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان دوره فعالیت دولت دوازدهم، طول بزرگراه‌های کشور به ۲۰ هزار کیلومتر افزایش می‌یابد.

11 ساعت پیش

طرح حذف دفترچه‌های کاغذی، طرح بزرگی است که در ابتدای اجرا به دلیل فراهم نبودن زیرساخت‌ها مشکلاتی را برای بیمه شدگان به وجود آورده است.

11 ساعت پیش

انتخابات فدراسیون فوتبال برای تعیین رئیس و اعضای هیات رئیسه روز یکشنبه در شرایطی برگزار خواهد شد که چهار گزینه برای نشستن بر روی صندلی داغ ریاست با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

11 ساعت پیش

کرمانشاه- مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: برای توسعه جامعه خود نیازمند این هستیم در موضوعات مختلف نگرشی جدید داشته باشیم

11 ساعت پیش

پیروز قربانی مربی تیم فوتبال سایپا در این تیم ماندنی شد.

11 ساعت پیش

نماینده آمریکا در نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با تکرار ادعای نخ‌نمای آمادگی واشنگتن برای بازگشت به برجام ادعا کرد که حل مسائل پادمانی از برجام مجزاست اما برای اعتمادسازی درخصوص تضمین ایران در قبال برنامه هسته‌ای ضروری است.

11 ساعت پیش

بندر اقیانوسی چابهار دارای کمبود در حوزه بهداشت و درمان است به طوری که مردم منطقه برای درمان بیماری به استانهای همجوار یا دورتر مسافرت می کنند.

11 ساعت پیش

بعد از رای نیاوردن علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال شاهد حمایت پرسپولیسی‌ها از او بودیم.

11 ساعت پیش

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هر واحد واکسنی که وارد می‌شود بلافاصله توسط سازمان غذا و دارو برچسب گذاری شده و در سامانه ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت کالاهای سلامت محور که به اختصار «تیتک» (TTAC) نامیده می‌شود، کدگذاری می‌شود.

11 ساعت پیش

تهران- توزیع داروی ایرانی آیورمِکتین که در پیش‌گیری و درمان بیماری کرونای مؤثر است، توسط شرکت پخش البرز در سراسر کشور آغاز شد.

11 ساعت پیش

آیگپی‌هایی که مشترک همراه اول هستند قبض بهمن ماه خود را با 15 درصد تخفیف پرداخت می کنند.

11 ساعت پیش

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که این آژانس قصد دارد اوایل ماه آوریل در ایران نشست فنی برگزار کند.

11 ساعت پیش

مانی خوشبین یک تاجر میلیونر و موفق است که تمایل

12 ساعت پیش

بیشتر...