راهبرد معاصر |
3 روز پیش

شرایط دریافت وام 50 میلیونی بانک ملی راهبرد معاصر

وام 50 میلیونی بانک ملی برای هرفردی که نیاز به گرفتن وام ضروری دارد بدون سپرده قبلی قابل استفاده می باشد. در این مطلب در موردشرایط دریافت وام 50 میلیونی بانک ملی به شما اطلاعاتی خواهیم داد.

به گزارش راهبرد معاصر، وام 50 میلیونی بانک ملی برای هر فردی که نیاز به گرفتن وام ضروری دارد بدون سپرده قبلی قابل استفاده می باشد. وام بانک ملی بدون طرح خاصی و بین مشتریان با عنوان وام 50 میلیونی بانک ملی  شناخته می شود. در این مطلب در مورد شرایط دریافت وام 50 میلیونی بانک ملی به شما اطلاعاتی خواهیم داد. 


شرایط دریافت وام 50 میلیونی بانک ملیوام ۵۰ میلیونی بانک ملی را شما می‌توانید در قالب تسهیلات ویژه ” خرید کالا ” از تمامی شعب این بانک دریافت نمایید.
 


دسته وام ۵۰ میلیونی

 


وام ۵۰ میلیونی بانک ملی در دسته‌ی وام‌های خرید کالا قرار می‌گیرد همچنین کالای خریداری شده باید مورد تایید سازمان صنعت معدن و تجارت در خصوص ایرانی بودن باشد.

اعلام شده، اما در موارد عملی ضرورتی نداشته است.حالت متفاوت وام ۵۰ میلیوندر وام ۵۰ میلیونی برای خرید کالا برای متقاضی در عقد مرابحه دو راه گذاشته است:

راه اول تهیه پیش فاکتور و ارائه آن به بانک و گرفتن مبلغ و واریز شدن به حساب
دومی راه گرفتن کارت اعتباری برای خرید هر نوع کالا بدون محدودیت.وام برای فرهنگیانفرهنگیان بازنشسته یا شاغل می‌توانند به اعتبار این که حقوقشان را از بانک ملی می‌گیرند با ارائه معرفی نامه از اداره آموزش پرورش این وام را بگیرند.

شرایط دریافت وام 50 میلیونی بانک ملی

 


نرخ بهره وام ۵۰ میلیونی ملینرخ بهره ایی که برای وام ۵۰ میلیونی بانک ملی باید پرداخت کنید ۱۸ درصد می‌باشد.


مدت زمان برگشت وامبرای برگرداندن وام ۵۰ میلیونی بانک ملی دو راه وجود دارد:

شما می‌توانید در روش اول ۳ ساله مبلغ وام را تسویه کنید.
شما می‌توانید در روش دوم ۵ ساله مبلغ وام را تسویه کنید.مبلغ اقساط در سه سالبلاشک زمان که طولانی شود نرخ بهره وام هم افزایش پیدا می‌کند در پرداخت ۳ ساله ۶۵ میلیون با اقساط ماهیانه ۱۸۰۰ می‌باشد.


مبلغ اقساط در پنج سال

 

در پرداخت ۵ ساله وام گیرنده باید ۷۵ میلیون با اقساط ماهیانه ۱۳۰۰ باید پرداخت شود.


مسدودی حساببانک ملی وقتی وام را به وام گیرنده اعطا کرد ۵ میلیون را مسدود نگه می‌دارد تا تسویه وام اتفاق بیفتد.

 

شرایط دریافت وام 50 میلیونی بانک ملی


الزام مشتریبرای گرفتن وام ۵۰ میلیونی الزامی به مشتری بودن در بانک ملی نیست و اگر از سمت نهادی که در آن هم استخدام هستید، کفایت می‌کند.


ضامن واممعمولاً بانک ملی برای هر ده تومان یک ضامن می‌گیرد. اما این مسئله به اعتبار سنجی مشتری هم بر می‌گردد.


ضمانت حقوقیدر ضمانت وام ۵۰ میلیونی گواهی حقوقی را قبول ندارد و باید فرد ضمانت حقوقی داشته باشد که از محل کارش به بانک ضمانت دهد در صورت عدم پرداخت ضامن پرداخت مبلغ از حقوق خود وام گیرنده یا ضامنین را دارد.


۵/۱۲ میلیون سپردهاگر فردی ۵/۱۲ میلیون را سه ماه سپرده بدون سود کند می‌تواند بعد از طی شدن زمان وامش را بگیرد و مسدودی ۵ میلیون را هم ندارد. با همان نرخ بهره ۱۸ در صد می‌باشد.
تکرار وام

این سوال خیلی از کاربران است که چند بار می‌توانیم از این امتیاز استفاده کنیم. جز یک بار بیشتر نمی‌توانید وام ۵۰ میلیون بانک ملی را بگیرید.


ضمانت خود وام گیرنده

 
وام گیرنده خودش در صورت داشتن ضمانت حقوقی می‌تواند ضامن خودش بشود.


چک برای ضمانتفرد می‌تواند چک برای ضمانت به بانک هم بدهد و سند ملکی هم نقش ضمانتی را می‌تواند ایفا کند.


در هر شهریوام ۵۰ میلیونی بانک در هر شهری که بانک ملی شعبه دارد قابلیت پرداخت و گرفتن می‌باشد.


ضامن بد حساببرای ضمانت، ضامن خوش حساب و بدون قسط معوقه یا چک برگشتی شرط اصلی هر بانکی در ضمانت است


اولویت ضمانتبانک ملی برای ضمانت، اولویت ضمانت از میان مشتریان بانکی خودش را دارد. اگر مشتری بانک ملی نباشند حتماً باید مشتری فعال بانک دیگری باشد.

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آن‌ها وارد معامله شوید.


#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از آن‌جا که هشدار هرچه زودتر حمله یا سکته قلبی در افراد اهمیت زیادی دارد، محققان پچ پوستی ساخته‌اند که با ارسال پالس‌های فراصوت بروز چنین خطراتی را هشدار می‌دهد.

پریروز

پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره احکام معاملات، وام، صندوق‌های قرض‌الحسنه خانگی و غسل منتشر شد.

پریروز

فهرست مشاغل مجاز به فعالیت در تهران و البرز از امروز (شنبه) اعلام شد.

پریروز

فروغی به فینال تیراندازی در ماده تپانچه 10 متر بازی های المپیک توکیو 2020 راه یافت.

پریروز

مدیر گروه مطالعات اندیشه‌ورزان در یادداشتی، جشنواره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس را عاملی مؤثر برای ورود پژوهش‌محور محققان و اندیشمندان دانشگاهی به این حوزه دانست.

پریروز

با وجود اعلام قبلی معاون گردشگری برای بازگشایی مرزها به روی گردشگران خارجی از نیمه تیرماه، اما نماینده وزارت امور خارجه می‌گوید: ویزای توریستی به دستور ستاد ملی کرونا همچنان صادر نمی‌شود و متوقف است.

پریروز

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با تعطیلات عید سعید قربان 28 گشت ویژه راهداری و ترابری استان به منظور تشدید نظارت ها در شبکه راههای استان خدمات ارائه دادند.

پریروز

لبنان از دستگیری یک تبعه آمریکایی که اقدام به جاسوسی برای رژیم صهیونیستی می‌کرده خبر داد. وی در فرودگاه بیروت دستگیر شده است. 

پریروز

دختر نوجوانی که در جریان یک درگیری دخترانه در یکی از بوستان‌های اصفهان قمه‌کشی کرده بود ضمن تعهد به تکرار نکردن این رفتار باید دوره‌های آموزشی و تربیتی را بگذراند.

پریروز

دسترسی به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات این روزها به یک نیاز تبدیل شده و محدود به شهرها نیست، کارنامه دولت تدبیر و امید در توسعه فناوری اطلاعات با پوشش صد درصدی روستاهای بالای ۲۰ خانوار یزد و افزایش ۴۸ برابری پهنای باند اینترنت استان بیانگر اقدامات موثر دولت در این زمینه است.

پریروز

زن جوان که به‌دنبال اختلاف خانوادگی دچار افسردگی و اعتیاد شده بود خودش را از پشت‌بام خانه به پایین پرت کرد. به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل ساکنان یک ساختمان با شنیدن صدای مهیبی به کوچه دویدند و ناگهان با پیکر در هم شکسته و خونین زن جوان همسایه رو به رو شدند که روی زمین افتاده بود. با اعلام ماجرا به امدادگران اورژانس و مأموران پلیس دقایقی بعد تیم جنایی در محل حاضر شد، امدادگران اورژانس مرگ وی را تأیید کردند و بدین ترتیب تحقیقات آغاز شد.

پریروز

طبق زمان‌بندی اعلام شده قاعدتا باید حقوق همه‌ی گروه‌های بازنشستگی واریز شده باشد و تا چند روز آینده نیز باید وام ۱۰ میلیون تومانی برای بیش از ۲۰ هزار بازنشسته پرداخت شود.

پریروز

هر روز بر میزان استفاده از روبات‌ها در جنبه‌های مختلف زندگی بشر افزوده می‌شود. حالا دیگر روبات‌ها در صنایع، کشاورزی، ساخت‌وساز، مراقبت‌های پزشکی، جراحی و... مورد استفاده قرار می گیرند و هرچند تلاش می‌شود تا روبات‌های ساخت بشر ارتباط نزدیکی با انسان‌ها داشته باشند اما هنوز هم به‌نظر می‌رسد تا رسیدن به این مرحله راه درازی در پیش باشد.

پریروز

دو دختر 60 و 65 ساله پدر سرطانی خود را به قتل رساندند.

پریروز

شهید باقری در بحبوحه عملیات رمضان با اشاره به واقعه‌ای منحصربه فرد در تاریخ اسلام گفت: کجا سابقه داشته در یک امتی یا یک شهری ۲۰۰ شهید ببرند و یک روزه تشییع جنازه کنند و ۳۰ کیلومتر طول تشییع‌کننده‌ها باشد.

پریروز

بیشتر...