خبرگزاری میزان |
۱ هفته پیش

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء: ایران اسلامی از من ترین آسمان برخوردار است resize

خبرگزاری میزان - امیر سرتیپقادر رحیم‌زادهدر گفت‌وگویی تلویزیونی، در آخرین روز رزمایش«مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰»، گفت: نیرو‌های پدافند هوایی، نیروی هوایی ارتش و نیروی هوافضای سپاه، با سامانه‌های راداری خود در دورترین فااصله، اهداف را کشف و شناسایی کردند و به سامانه‌های موشکی واگذار کردند و سیستم‌های موشکی با قفل راداری خود این اهداف را منهدم کردند وا انواع موشک‌های بومی این اتفاق افتاد.

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) کشور افزود: سامانه‌های کاملاً بومی در این رزمایش مورد استفاده قرار گرفت، تعداد زیادی از سامانه‌های موشکی ما برای اولین بار در این رزمایش بکار گرفته شد، ملت فهیم و شریف انقلاب اسلامی مستحضر هستند که این همه توان نیرو‌های مسلح ما نیست و تنها گوشه‌ای از توانمندی دفاعی در ارتش و سپاه است و در این رزمایش مورد استفاده قرار دادیم.

وی تأکید کرد: توانمندی که برای سامانه‌های موشکی تعریف شده بود، به بیش از این توانمندی‌ها در عرصه آزمایش و عمل رسیدیم، پیام روشنی هم برای ملت شریف ایران و هم کشور‌های دوست و همسایه داشت که بدانند نیرو‌های پدافند هوایی ارتش و سپاه تحت هدایت عملیاتی قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) کشور، واقعاَ آسمان اَمن را به ارمغان آوردند.

رحیم‌زاده ادامه داد: با افتخار می‌توانیم بگوئیم که ایران اسلامی از اَمن‌ترین آسمان برخورداراست و پیام خاصی هم به دشمنان دارد که خیال خام به سرشان نزند و بدانند نیرو‌های مسلح در ابعاد مختلف به ویژه پدافند هوایی با آمادگی کامل برای دفاع از آسمان کشور آماده هستند و به هر تعرضی پاسخ قاطعانه و دندان شکن خواهند داد.

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء اظهار داشت: همه آزمایش‌ها در این رزمایش به خوبی پیش رفت، ارزیابی‌ها با موفقیت انجام گرفته است و به همه اهدافی که داشتیم در شرایط پیچیده عملیاتی به لطف خدا و تلاش نیروهایمان در قالب جنگ الوکترونیک رسیدیم.
 
  • بیشتر بخوانید:
  • رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰ افق قدرت دفاعی ایران در امنیت پایدار حاکم بر آسمان کشور است
 
 
انتهای پیام/


#‌خبر_سیاسی#‌اخبارسیاست منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یکی از دلایل ریزش بازار در زمان اوج قیمت قبلی حذف بیت‌کوین توسط تسلا بود اما دوباره شایعه شده که تسلا بیت‌کوین را می‌پذیرد.

8 دقیقه پیش

ویزیت و درمان رایگان مددجویان بهزیستی در موسسه خیریه حامیان کرامت مهریار؛ توسط پزشکان نیکوکار در قالب طرح جهادی در تبریز

1 ساعت پیش

برای رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محدودۀ شادمهر به سرمایه ۳۰۰ میلیون تومانی نیاز است.

3 ساعت پیش

نفت صرفاً یک ماده سیاه نیست که از پوسته کره زمین به دست می‌آید بلکه یک کالای مهمی است که بخش عمده از اقتصاد کشور‌های دنیا را تحت تأثیر قرار داده است.

5 ساعت پیش

با شکایت دهها زن از پزشک متخصص زنان دکتر ۷۵ ساله دستگیر شد.

6 ساعت پیش

علت فوت خانم وکیل جوان مشهدی هنوز مشخص نیست و اخبار رسمی قتل او را تائید یا تکذیب نکرده اند.

6 ساعت پیش

اگر کامیون یا شاسی‌بلند مناسب داشته باشید، آفرود را می‌توان به‌خوبی ارزان انجام داد و نمی‌توانید با این 10 مورد اشتباه کنید.

7 ساعت پیش

رییس پیشین سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اینکه خزانه در پایان دولت دوازدهم خالی نبوده، یادآور شد: خزانه ورودی مستمر دارد و هر روز در آن مبالغی تجمیع می‌شود. این بدان معناست که خزانه هیچوقت خالی نمی‌شود.

7 ساعت پیش

جدول تغیرات نرخ سود بین بانکی نشان می‌دهد که نرخ سود در این بازار از ۱۹.۱ درصد در اوایل مهرماه سالجاری به ۱۹.۸۶ درصد در اواخر این ماه رسیده است.

7 ساعت پیش

اختلال ایجاد شده در سامانه سوخت‌گیری در پمپ‌بنزین‌ها که امروز موجب بروز مشکلاتی در روند سوخت‌گیری خودروها شده است.

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

بیشتر...