خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

پنج هزار زائر پیاده وارد مشهد شدند رضوی

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا(ع):
پنج هزار زائر پیاده وارد مشهد شدند
به گزارشخبرگزاری رضوی، حسین رضایی روز جمعه گفت: از شب گذشته تا این لحظه  ۱۰ هزار نفر در قالب ۳۸ کاروان از مسیر گلستان، هفت هزار نفر در قالب ۳۵ کاروان از مسیر قوچان، چهار هزار نفر در قالب ۱۷ کاروان از مسیر گناباد، هزار نفر در قالب ۱۳ کاروان از مسیر تربت حیدریه و هزار و ۷۰۰ نفر در قالب ۱۵ کاروان از مسیر قاین به سمت مشهد حرکت کرده اند.
وی اظهار داشت: با احتساب افرادی که از شب گذشته تاکنون حرکت خود را آغاز کرده اند، ۵۳ هزار و ۴۰۰ نفر زائر پیاده در مسیر حرکت به سمت مشهد هستند.
سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا(ع) گفت: هم اکنون ۱۳۰ ایستگاه صلواتی در ۱۵ مسیر در استان گلستان، ۴۵ ایستگاه در استان خراسان شمالی، ۳۵ ایستگاه در استان خراسان جنوبی، ۳۵ ایستگاه صلواتی در محدوده شیروان تا قوچان و سه ایستگاه صلواتی سیار در مسیر شهرستانهای جنگل تا شیروان مستقر بوده و به زائران پیاده خدمت رسانی می کنند.
وی اضافه کرد: امسال خدمات رسانی برای ۶۰۰ هزار نفر زائر پیاده در مشهد هدف‌گذاری و فراهم شده است.


  #‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

  بیشتر...


  تبلیغات

  تبلیغات

  مطالب مرتبط

  تشدید بحران انرژی در اروپا، دولت انگلیس طرحی را با نگاه به سهمیه‌بندی توزیع انرژی در فصل زمستان آماده کرده که در آن قطع چهار روزه برق براثر کمبود گاز و سرمای شدید پیش‌بینی شده است.

  6 ساعت پیش

  معاون سیاسی وزارت امور خارجه با اشاره به افزایش تورم و تهدید امنیت انرژی در گستره اروپا، گفت: آثار جنگ در اروپا ثابت کرد تحریم تیغ دو لبه است که پیامدهای آن دامن تحریم کنندگان را هم می‌گیرد.

  7 ساعت پیش

  تهران _ قاری ایرانی مقام سوم مسابقات قرآن ترکیه را کسب کرد.

  7 ساعت پیش

  ایلان ماسک و توییتر هنوز برای پایان دادن به مرافعه حقوقی و هموار کردن راه برای نهایی شدن قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری این میلیاردر برای خرید این شرکت شبکه اجتماعی، به توافق نرسیده اند.

  7 ساعت پیش

  ارومیه – نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با صدور پیامی با مردم زلزله زده خوی ابراز همدردی کرد.

  7 ساعت پیش

  مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از بررسی تحریم ایران خبر داد.

  7 ساعت پیش

  با گسترش روزافزون تراکنش‌ها و پرداخت‌های آنلاین و اینترنتی و به نسبت آن افزایش کلاهبرداری‌ها، این سوال بوجود آمد که چگونه می‌توان فروشگاه و سایت‌های اینترنتی غیرمعتبر را شناسایی کرد؟ در کشور ما، فروشگاه و سایت‌های اینترنتی غیر معتبر، معمولا چه ویژگی‌هایی دارند؟

  8 ساعت پیش

  قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه در پی توافق وزیران اوپک پلاس با بزرگترین کاهش تولید از سال ۲۰۲۰، به بالاترین رکورد سه هفته اخیر صعود کرد.

  7 ساعت پیش

  پیشکوست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید دیدار این تیم برابر سپاهان حساسیت خاص خودش را دارد.

  8 ساعت پیش

  بیشتر...